Mężczyźni Dody
Przypominamy!
1/8
Mężczyźni Dody

Jak podaje magazyn "Flesz" ślub Dody i Emila Haidara odbędzie się w Boże Narodzenie. O tym wydarzeniu piszą wszystkie media, a artystka nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów z przygotowań do tego wyjątkowego dnia.

Co ciekawe to nie są pierwsze zaręczyny Rabczewskiej. Ba! To nie jest też pierwszy jej ślub. Postanowiliśmy zebrać wypowiedzi piosenkarki na temat jej partnerów przed i po rozstaniu. I mamy nadzieję, że Emil to ten jeden jedyny.


Zobacz: Doda na planie programu „Salon Sukien Ślubnych”. Mamy zwiastun show ZDJĘCIA+WIDEO

               

2/8
Doda i Radosław Majdan
ONS

Pierwszą wielką, medialną miłością Dody był piłkarz Radosław Majdan. Para pobrała się i przez kilka lat tworzyli kontrowersyjną parę.

3/8
Doda i Radosław Majdan pogodzili się?

Para rozstała się przez zdrady sportowca:

Permanentnie mnie zdradzał. Młodą, naiwną i zakochaną dziewczynę on, stary byk, mamił, wiedząc, że jest kobieciarzem. Z pełną świadomością tego, jak bardzo cierpię, jak bardzo to przeżywam i jestem mu oddana. Nie umiał powiedzieć honorowo: „Mam z tym problem, lubię sypiać z babkami, nie wiedząc nawet, jak mają na imię. Kocham Cię, ale marnuję ci życie.” Tego mu nie wybaczę – mówi dobitnie piosenkarka. – To była najbardziej toksyczna miłość w moim życiu. Ona odcisnęła na mnie takie piętno, wpoiła tak złe nawyki w stosunku do mężczyzn, że zaważyła na moich późniejszych związkach – twierdzi wokalistka.

Doda do dziś zdania nie zmieniła, ale teraz kiedy emocje już opadły potrafi powiedzieć, że łączyło ich wiele dobrego:

Mimo wszystkich minusów, Radek jest naprawdę dobrym człowiekiem. Ma gest, jest honorowy, można na niego liczyć jak na przyjaciela. Natomiast jako na męża, nie za bardzo.

Zobacz: Doda o relacji z Majdanem: Na pewno nie będziemy razem!

4/8
ALLONS_866596_doda , nergal06.JPG

Ich miłość dla wielu była zaskoczeniem. Zarówno Doda jak i Nergal nie kryli się z tym, że szaleją na swoim punkcie. Z czasem okazało się jednak, że Darski jest ciężko chory, a wokalistka postanowiła go wspierać w tym bardzo trudnym momencie:

Będziemy się widzieć tylko, lub AŻ, na koncertach. Wiem, że naładujecie mnie wtedy siłą, którą wykorzystam w kolejnych bitwach. Wygramy, bo mamy w ręku najpotężniejszą broń - MIŁOŚĆ. Kocham Cię Adaś!

Zobacz: Nergal o Dodzie: Podczas mojej choroby zrezygnowała z siebie

5/8
Doda i Nergal

O rozstaniu Dody i Nergala było bardzo głośno. Artystka wspierała go w walce z białaczką i poświęcała mu każdą wolną chwilę. Niektórzy twierdzą, że gdy tylko muzyk wyzdrowiał porzucił ją, co bardzo złamało jej serce,

Wracałam z koncertów, w domu było posprzątane, koreczki zrobione, kakao zaparzone i już od drzwi: „Funiu, odpocznij, zrobię ci masaż stóp”. Nawet nie chce mi się o nim myśleć w kategorii kolegi. Nad przeintelektualizowany bełkot pseudofilozofa przedkładam bezinteresowne, ciepłe serce. Wcześniej podobało mi się, że był taki zbuntowany. W życiu bym nie przypuszczała, że stanie się takim wychuchanym, wycackanym lanserem.

Później Nergal napisał książkę, w której niezbyt sympatycznie wypowiedział się na temat jego relacji z gwiazdą:

Jak się czuję, słysząc, co Nergal napisał o mnie w swojej książce? Tak, jakbym oddała komuś własną nerkę, a on po operacji narzekał, że nie podoba mu się jej kształt i kolor. Szkoda, że światowy muzyk,  jak sam się nazywa, nie ma ciekawszych historii do promowania swojej książki czy muzyki, tylko jak zwykle wszystko bazuje na mnie.

 

Zobacz: Doda i Nergal CAŁKIEM PRYWATNIE! Dużo zdjęć!

6/8
Doda i Błażej Szychowski na urodzinach Studia Tańca FNF
ONS

Wokalistka spotykała się też z Błażejem Szychowskim. W wywiadach z mediami nieraz mówiła, że jest bardzo zakochana:

Kocham go, pomimo różnych jego wad. Na razie nie zawiódł mnie. To dobry facet – twierdzi wokalistka. Ale ideałem nie jest. – Jest troszkę dziecinny. Niezdolny do dojrzałego związku. Przez to żyję obok niego, nie z nim. Czas zweryfikuje czy ma to rację bytu.

7/8
All-ONS_1436568-Doda_Rabczewska_Blazej_Szychowski.jpg

Czas szybko zweryfikował, że to co łączy Dodę z Błażejem to jednak nie jest to. Potem gwiazda nie omieszkała wypowiadać się na jego temat:

Większość z moich partnerów była ze mną, ponieważ jestem Dodą. Poznam tego odpowiedniego faceta po tym, jak odwróci głowę, jak będą paparazzi mu robili zdjęcia, taki będzie miał naturalny odruch, a nie szczerzył się jak głupi i patrzył na mikrofon jak dziwka na kutasa.

Zobacz: Doda zdradziła ile Błażej ma... w majtkach

8/8
ONS

Po przykrych doświadczeniach z byłymi partnerami, Doda wreszcie znalazła miłość swojego życia. Emil Haidar daje Rabczewskiej to, czego szukała cały czas. Życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz: Doda o Emilu Haidarze: „To nie była miłość od pierwszego wejrzenia”