Emil Haidar, Doda, Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko, Agnieszka Szulim, Wojciech Starak, Anna Warachim, Grzegorz Bardowski Doda i Emil Haidar w czarnych strojach Wojciech Szczęsny i Marina wracają z imprezy w Londynie Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski na spacerze Agnieszka Szulim w czarnej tiulowej sukience z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
Emil Haidar, Doda, Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko, Agnieszka Szulim, Wojciech Starak, Anna Warachim, Grzegorz Bardowski
ONS/East News
1/6
Emil Haidar, Doda, Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko, Agnieszka Szulim, Wojciech Starak, Anna Warachim, Grzegorz Bardowski
ONS/East News

Które pary zaręczyły się w 2015 roku? Kto przysiągł sobie, że już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? I przede wszystkim - kto na wytrwał w obietnicy? Zaręczyny są pięknym gestem i pierwszym krokiem do ślubu. Lecz w świecie show-biznesu nie zawsze tak bywa... Które gwiazdy w tym roku powiedział "tak", a następnie zmieniły zdanie? To wszystko w naszej galerii! Znajdziecie w niej piękne (choć nie zawsze dokończone) zaręczyny takich gwiazd jak Doda, Maja Sablewska, Marina Łuczenko i innych.

 

Zobacz też: W igloo czy na safari? Na stadionie lub na balu? Oto najbardziej niezwykłe oświadczyny gwiazd!

2/6
Doda i Emil Haidar w czarnych strojach

To były bez wątpienie najgorętsze zaręczyny tego roku! Doda i Emil Haidar przykuwali uwagę od dawna, a ich zaręczyny jeszcze bardziej podgrzały atmosferę wokół nich! Wszystko układało się jak w bajce. Doda dostała od ukochanego piękny pierścionek zaręczynowy w diamentem w kształcie serca. Jubilerskie cacko warte jest fortunę! Gwiazda był wniebowzięta! Przymierzała suknie ślubne i snuła plany o pięknej ceremonii. Jednak wszystko ułożyło się zupełnie inaczej. Para rozstała się. Doda wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów o zerwanych zaręczynach. Co było przyczyną rozpadu związku Dody i Emila Haidara? Mówi się o uzależnieniu, długach, a nawet nieślubnych dzieciach byłego ukochanego gwiazdy. Jedno jest pewne - Doda już planuje ślub na 2016 rok! Z kim? Tego nie wie jeszcze nawet ona. ;)

 

Zobacz też: A miał być ślub... Doda rozstała się z Emilem! Jak zaczynała się ich wielka, ale krótka miłość?

3/6
Wojciech Szczęsny i Marina wracają z imprezy w Londynie
ONS

W 2015 roku pierścionek zaręczynowy otrzymała również Marina Łuczenko! Artystce oświadczył się jej ukochany Wojciech Szczęsny i to w dniu jej 26. urodzin! Ta para ma za sobą rok pełen emocji. Najpierw przeprowadzka do Rzymu, gdzie Wojciech gra w AS Roma, a następnie zaręczyny. Marina otrzymała piękny pierścionek od Tiffany&Co. Kiedy ślub? Na razie nie wiadomo. Mówi się o tym, że odbędzie się on w egzotycznej scenerii. Podobno para marzy, by pobrać się w Tajlandii.

 

Zobacz też: Marina pokazała zdjęcia i filmik z urodzin! "Przepiękny dzień w moim sercu". Chodzi o zaręczyny? WIDEO

4/6
Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski na spacerze

W tym roku pierścionek zaręczynowy pojawił się także na placu Mai Sablewskiej. Znana stylistka i prowadzącą popularny program "Sablewskiej sposób na modę" przyjęła oświadczyny swojego ukochanego Wojciecha Mazelewskiego, który zaskoczył ją w dzień jej 35. urodzin. Zaręczyny miały miejsce w Nowym Jorku i podobno były zupełnie wyjątkowe. Niestety szczęście pary nie trwało długo. W ich związku szybko pojawił się kryzys, a ostatecznie para się rozstała.

5/6
Agnieszka Szulim w czarnej tiulowej sukience z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
ons.pl

Ach, co to były za zaręczyny! Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim podczas balu stacji TVN! Dziennikarka nie kryła zaskoczenia i wielkich emocji! Oczywiście oświadczyny zostały przyjęte. Od tej pory palec Agnieszki Szulim zdobi piękny pierścionek, który jest pamiątką rodzinną. Kiedy ślub? Na razie nie wiadomo. Jednak jesteśmy pewni, że Agnieszka Szulim będzie przepiękną panną młodą.

 

Zobacz też: Agnieszka Szulim i Piotr Starak wczoraj zaręczyli się. Jaka niespodzianka czekała na nich w domu?

6/6
Anna Warachim, Grzegorz Bardowski
East News

Niemałe emocje wzbudziły również zaręczyny Grzegorza i Ani z telewizyjnego show "Rolnik szuka żony"! Ta sympatyczna para zaręczyła się na oczach milionów widzów, podczas romantycznej kolacji. Podobno Ania niczego się nie spodziewała! Była bardzo wzruszona i oczywiście przyjęła oświadczyny ukochanego. Plany ślubne narzeczonych na razie nie są znane.

 

Zobacz też: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" i Ania będą mieli dziecko? Takie plotki pojawiły się po tym zdjęciu!