Doda i Emli Stępień są małżeństwem dzięki babci Dody
Instagram
1/6
Doda i Emli Stępień są małżeństwem dzięki babci Dody
Instagram

 

Stało się! Doda stanęła na ślubnym kobiercu - i to dwukrotnie! Najpierw w rodzinnym Ciechanowie powiedziała Emilowi Stępniowi "tak" (ślub cywilny), a potem już w Hiszpanii drugi raz przyrzekła mu miłość w obecności około 50 członków rodziny i przyjaciół (ślub kościelny).

 

Więcej: 5 sygnałów, które zignorowaliśmy, a świadczyły o zbliżającym się ślubie Dody!

 

Miłosne historie Dody cały czas śledziła jej ukochana babcia - pani Pelagia. W końcu jest z Dodą zawsze - od kiedy spotykała się Radkiem Majdanem, Nergalem, Błażejem Szychowskim - jest i teraz - przy ślubie z Emilem Stępniem.

Okazuje się, że zdaniem Dody, to właśnie jej babcia wymodliła jej idealnego męża, którym okazał się sam Emil Stępień! Co powiedziała na ten temat? Sprawdźcie w następnym slajdzie!

 

Zobacz: Doda pokazała zdjęcia z poprawin! Kto był wśród gości? ZDJĘCIA!

2/6
Doda z babcią
Instagram

 

Za każdym razem kiedy odwiedzałam babcię, mówiła mi, że modli się o takiego męża dla mnie, jakiego sama miała. Dziadek kochał ją nad życie, pamiętam, jak nazywał ją swoją słodką trucizną i w ogień by za nią skoczył - powiedziała Doda w rozmowie z "Super Expressem".

3/6
Doda z babcią
ONS
4/6
Doda i Emil Stępień
Instagram

 

Niestety babcia Pelagia nie mogła być obecna na ślubie ukochanej wnuczki w Hiszpanii. Wszystko widziała w Internecie.

Zapewniłam jej transmisję na żywo. Kochana jest zbyt słaba na podróże, ale jest bardzo szczęśliwa i wyczuwa, że Emil jest moją połówką jabłka. Niezatrutą - dodała Doda.

5/6
Hotel, w którym Doda wzięła ślub
Instagram
6/6
Doda i Emil Stępień
Więcej na temat Doda Emil Haidar