Doda od kilku miesięcy związana jest z Emilem Haidarem. Dotychczas gwiazda niechętnie opowiadała o nowym związku, a jedyne co wiemy to tylko tyle, że para wspólnie wynajęła duży apartament w centrum Warszawy. Na szczęście dzięki częstej aktualizacji Instagrama, wiemy że zakochani spędzają razem niemalże każdą chwilę. Nawet w dniu pracującego Sylwestra Doda po zejściu ze sceny witała nowy rok z partnerem. Przypomnijmy: Tak Doda i Haidar witali 2015 rok!
WIDEO…
Miłość pary najwyraźniej kwitnie, bo na Instagramie Dody pojawiła się cała seria filmów z lodowiska. Wokalistka wspólnie z Emilem wybrała się na łyżwy. Chociaż sama nie do końca potrafiła utrzymać równowagę, partner służył jej jako podpora i towarzysz do zabawy. Oboje wygłupiali się i pozdrawiali fanów. Urocze.
Ładna z nich para?
Zobacz: Doda pokazała kolekcję butów i przyćmiła wszystkie gwiazdy
Emil Haidar - kim jest, czym się zajmuje i jak poznał Dodę?:

















