Za nami długo wyczekiwane śluby w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wreszcie Iza, Iga i Laura poznały swoich współmałżonków. Jak uczestników dopasowali eksperci? Poznajcie pary 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Oto jak potoczyły się losy:

Reklama

- Izabeli, pięknej 35-letnią fryzjerki z Bytomia,
- skromnej i skrytej 31-letniej Laury z Gliwic
- radosnej 31-letniej Igi z Pabianic

oraz panów:

- 30-letniego fizjoterapeuty Macieja z Katowic
- 30-letniego Kamila z Dębicy, miłośnika motoryzacji i gry w bilard
- 35-letniego Karola z Jelcza-Laskowic, kierownika stołówki, i dekoratora wnętrz z zamiłowania.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Skandaliczne zachowanie widzów w stosunku od Igi: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Nie wytrzymała!

Zobacz także

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn to największe zaskoczenie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" według widzów. Tych dwoje dzieli największa różnica wieku. W chwili ślubu Kamil miał 29 lat, natomiast Izabela 35. Jednak czy to okaże się dla nich problemem?

Para ma za sobą dopiero pierwsze spotkanie. Pierwsza reakcja Izy na męża nie była jednak obiecująca:

To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny. To są straszne emocje, tego nie da się opisać.

A jak zareagował pan młody?

Na pewno nie wyobrażałem sobie tak mojej żony. Starałem się ją wesprzeć podać jej rękę, bo wiedziałem, że jej jest ciężej niż mi.

Przed zabawą weselną doszło do niewinnej i niezręcznej sytuacji, w której Kamil i Iza zdali sobie sprawę o różnicy wieku:

- Ile masz lat?
- 29 a Ty?
- 35...
- A nie widać

Myślicie, że uda im się pokonać drobne bariery? Trzymamy kciuki!

Mat. prasowe

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Iga Śmiechowicz w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" została sparowana z Karolem Macierzem. Dziewczyna pomimo zdenerwowania nie straciła swojej charakterystycznej radości i jeszcze na kilka sekund przed poznaniem przyszłego małżonka krzyknęła:

Idę! Mężu, nie odwracaj się! - co zdecydowanie rozluźniło atmosfere.

Iga od początku starała się żartować. A jaka była jej pierwsza reakcja na męża? Uczestniczka była zachwycona!

Pierwsze wrażenie jest fantastyczne, jest wow, broda, wzrost super, bo pierwsze co widzisz to wizualne rzeczy.

A jaka była reakcja pana młodego? Jego wrażenie było bardziej zdystansowane:

Jak ją zobaczyłem to było ok i tyle. Mi się bardziej podobają brunetki niż blondynki.

Niezwykłym akcentem ich pierwszych chwil razem był dobór piosenki do pierwszego tańca. Okazało się, że Karol nieświadomie wybrał ulubiony utwór Igi, którego ona nie odważyła się wskazać. Czy małe zbiegi okoliczności będą zbliżać ich do siebie coraz bardziej? Przekonamy się już w najbliższych tygodniach!

Mat. prasowe

Maciej i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Maciej Książek i Laura Wielich zdobędą tytuł najsympatyczniejszej pary "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Według wrażęnie widzów wydają się być najbardziej dopasowaną parą. Maciej już na początku wykazał się ogromną cierpliwością i spokojem, po tym jak jego przyszła nieznajoma jeszcze żona, spóźniła się na ceremonię aż godzinę!

Okazało się, że Laura w drodze do Przasnysza napotkała kilka przeszkód. Tuż przed przyjazdem na miejsce ceremonii również musiała się wrócić do hotelu, ponieważ zarówno ona jak i świadkowa zapomniały o dowodach osobistych. Dla Macieja spóźnienie Laury nie było problemem, a jego spokój rozładował atmosferę.

Kiedy ją pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem "piękna kobieta" i że jestem szczęściarzem - powiedział Maciej

Jaka była reakcja Laury?

Pierwsze wrażenie jest takie, że widzę dobrego, miłego, sympatycznego chłopaka, a czuję takie pozytywne fluidy.

Dla gości znakiem, że ta para jest dla siebie przeznaczona, był moment, w którym Maciej chwycił Laurę za rękę w momencie, gdy ona trzęsła się z emocji. Uczestnik już od pierwszych chwil był oparciem dla kobiety, co ona również doceniła. Czy uda im się przetrwać eksperyment? Trzymamy za to kciuki!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestniczki poinformowały swoje rodziny o udziale w programie! Jaka była ich reakcja?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama