Laura to uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ma 31 lat i pochodzi z Gliwic. Na co dzień pracuje w szkole jako sekretarka. Marzy o własnym domu, mężu i trójce dzieci. A przynajmniej jedno z tych marzeń może spełnić się dzięki udziałowi w programie! Laura marzy o bliskiej osobie. Niestety w bardzo młodym wieku straciła obojga rodziców... Los nie miał dla niej litości, jednak może teraz wszystko się odmieni? Poznajcie Laurę.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Izabela została skrzywdzona przez eks. Dziś jest gotowa na nową miłość! Jaka jest na co dzień?

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - zdjęcia, wiek, rodzina, partner

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zdążyła jeszcze spełnić swoich marzeń dotyczących pełnej i kochającej rodziny, dlatego zdecydowała się na udział w miłosnym show.

W wolnym czasie uwielbia gotować i uprawiać jogę. Ten typ aktywności pomógł jej odetchnąć i poradzić sobie z trudnymi przeżyciami z młodości. Już w dzieciństwie nie miała łatwo, ponieważ musiała zmagać się z chorobą alkoholową ojca, który zmarł, kiedy ona miała zaledwie 26 lat.

Bardzo wcześnie musiałam dorosnąć, ta granica pomiędzy mamą a tatą się zatarła, ja byłam wsparciem ich aniżeli odwrotnie, a to powinno być trochę inaczej - mówiła w programie

Jednak to nie koniec dramatów. Niedługo po śmierci ojca jej mama zachorowała na nowotwór. Heroiczna walka trwała pół roku.

Zobacz także

Czy teraz los się do niej uśmiechnie? Gdy Laura usłyszała, że eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają dla niej męża nie mogła powstrzymać łez szczęścia!

Już widzę domek, trójkę dzieci biegającą po ogrodzie i pełno miłości otwarcia na drugiego człowieka i zaufania - mówiła z nadzieją

Trzymamy za to kciuki!

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia - instagram

31-letnia Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie jest aktywna w mediach społecznościowych i nie publikuje nigdzie swoich zdjęć. Czy po udziale w programie się to zmieni? Czas pokaże! Trzymamy kciuki za Laurę i mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w show odnajdzie miłość, na której tak jej zależy.

Zobacz także: Urocza Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kusi ciałem! Na jej Instagramie jest gorąco!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama