Iga Śmiechowicz z piątek edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywna w sieci! Po tym, co publikuje nie da się nie zauważyć, że uwielbia podróże oraz sport. Bijącą od niej radość można zauważyć nawet na zdjęciach!

Reklama

Chaos, energia, może każdemu zawrócić w głowie! - oceniali Igę eksperci!

Więc poznajcie ją bliżej!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Izabela została skrzywdzona przez eks. Dziś jest gotowa na nową miłość! Jaka jest na co dzień?

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia - Instagram, wiek, zdjęcia

Iga Śmiechowicz ma 31 lat i pochodzi z Pabianic. Marzy już o założeniu rodziny. Ostatnie lata swojego życia spędziła za granicą, gdzie była animatorką. Jej aktualna praca jest spokojniejsza - pracuje jako recepcjonistka w hotelu.

Na swoim koncie ma jeden poważny związek. Jak sama wspomina, był intensywny i szybki. Ze swoim byłym partnerem zdążyła już zamieszkać.

Zobacz także

Byłam w jednym najważniejszym związku. To był związek intensywny i wtedy zasmakowałam życia z kimś.

Jednak jak do tej pory nie znalazła partnera, który podzielałby jej wartości.

Jestem bardzo samodzielna. Jestem facetem i babką w jednym, bo robią wszystko sama. Jestem energiczna i pozytywnie podchodzę do wielu rzeczy. Jestem nerwowa, bardzo samodzielna, odpowiedzialna i zorganizowana - wylicza

Sposobem na rozładowanie emocji dla Igi jest taniec:

Taniec był takim punktem, do którego zawsze wracałam. Taniec był dla mnie jedyną ucieczką od problemów - powiedziała wprost

Niedługo życie Igi się odmieni i w urzędzie stanu cywilnego pozna swojego przyszłego męża! Iga jest gotowa w 100% na nowy związek!

Mężu nie rezygnuj! - zażartowała zwracając się do przyszłego męża, którego jeszcze nie widziała

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to wulkan energii! Zobaczcie, co pokazuje na Instagramie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kim są uczestniczki 5 edycji? Laura przeżyła prawdziwy dramat, dla Igi taniec był ucieczką od problemów

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uwielbia sport. W programie przyznała, że w przeszłości dużo czasu poświęcała tańcowi. To na sali tanecznej rozładowywała emocje i tak radziła sobie z problemami. Zamiłowanie do aktywnego trybu życia towarzyszy jej do dziś.

Jeszcze do niedawna Iga pracowała jako animator za granicą. Podróżowanie to kolejna z jej pasji. Na jej profilu znajdziemy sporo zdjęć z ciekawych wakacyjnych miejscówek!

Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękną sylwetkę Igi! Ale ona ma ciało! Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie pozuje w bikini, prezentując swoją nienaganną sylwetkę.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama