Iga Śmiechowicz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro odpowiedziała na hejt, który spotkał ją po kilku pierwszych odcinkach show TVN7. Widzowie wciąż nie wiedzą, jak eksperci sparują uczestników, jednak nie szczędzą krzywdzących komentarzy pod ich adresem.

Reklama

Iga postanowiła poruszyć przykry dla siebie temat w sieci, konfrontując się z najgorszymi wyzwiskami:

Paszteciara, brzydka, meliniara... To 3 epitety, które padły z klawiatury pięknych i inteligentnych kobiet - zaczęła swój szokujący wpis.

Na wpis Igi zareagowała Martyna z 3. edycji. Swoje wsparcie okazało też tysiące internautów.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" walczy z hejtem

Już w tym tygodniu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wyemitowane zostaną śluby uczestników. Widzowie w końcu się dowiedzą, jak połączyli ich eksperci. Bohaterowie 5. edycji to: Iga, Iza oraz Laura a także Maciej, Karol i Kamil.

Zobacz także

Kilka odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystarczyło jednak złośliwym internautom, aby dać sobie przyzwolenie na hejt. Iga Śmiechowicz, uczestniczka 5. edycji, postanowiła poruszyć ten temat w sieci:

Paszteciara, brzydka, meliniara... To 3 epitety które padły z klawiatury pięknych i inteligentnych kobiet. Ten program w 90% oglądają kobiety. I aż mi wstyd, że kobieta kobiecie potrafi napisać takie rzeczy. Patrzę w lustro i nie widzę pasztetu... - tak zaczęła swój wpis.

Uczestniczce ciężko jest zrozumieć jak te same kobiety, które potrafiły wspierać się podczas Strajku Kobiet, mogą pisać tak krzywdzące rzeczy w sieci.

Instagram

Uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeczytała w sieci mnóstwo przykrych komentarzy na temat swojego wyglądu. Z częścią z nich postanowiła zmierzyć się we wpisie:

Jest mi wstyd... Zwyczajnie wstyd. I nie przykro - bo widzę siebie w lustrze. Mam nos który w roli Michaela Jacksona był atutem, usta małe i dziubkowe przez co nie muszę robić Dziubka bo już go mam, oczy.. Zielone... Podobno najmniej procent populacji ma ten kolor. I Zenek pisze o nich piosenki. Mało włosów na głowie, nie ten make up. Czepiacie się ramion i nóg. Czepiacie się brwi i powiek. Nigdy w życiu nie napisałam o drugiej kobiecie nic takiego... Bo uważam, że każda jest piękna. Żyjemy w tak chorych czasach.

Przy okazji doceniła wszystkich tych, którzy stanęli w jej obronie i zostawiają u niej na profilu sporo wsparcia. Jedna z internautek zareagowała na przykrą część wpisu Igi, twierdząc że to nie jej powinno być wstyd, a osobom, które "mają czelność tak pisać", z czym Iga się zgodziła.

Sytuację Igi postanowiła skomentować także Martyna z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia":

Kochana hejt od zawsze był i będzie! Tez się wiele naczytałam na swój temat. Nikt Ci tego nie powie prosto w twarz, bo hejterzy są „mocni” tylko przed ekranem. Nie przejmuj się, jesteś piękna ❤️ - napisała Martyna z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Dobrych słów na szczęście pojawiło się znacznie więcej:

- Jak mogę Iguś jedna rada: ważne co ty o sobie myślisz i wiesz jaka jesteś... Niestety nasz świat trochę powariował, dał ludziom wolność słowa i wszyscy najpierw piszą potem myślą... (...)
- To tylko nieszczęśliwi ludzie piszą takie komentarze, bo szczęśliwy człowiek nawet nie pomyślałby, żeby pisać komuś przykre rzeczy ????
- Ja uważam że jesteś piękna! Od początku programu bardzo Ciebie polubiłam i kibicuje Tobie z całego serca (...) ❤
- Boże, jakie to prostackie mówić komuś, że ma to czy tamto niby brzydkie ????
- No ale jakoś trzeba leczyć swoje własne kompleksy, szkoda tylko, że ten sposób NIE DZIAŁA ????????‍♀️

Zdecydowanie nikt, nie powinien mierzyć się z tak podłym zachowaniem w sieci. Na szczęście Iga może liczyć na olbrzymie wsparcie widzów.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Im się udało! Paulina i Krzysztof niedawno zostali rodzicami! A co u Anity i Adriana?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama