Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"

30-letni Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż mieszka z mamą. Oto, co pokazuje na Instagramie!

Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kamil Węgrzyn z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o tym, aby się ustatkować. Ma 30 lat, jednak jak do tej pory nie zdecydował się na wyprowadzkę z rodzinnego domu. Czy decyzja o małżeństwie skłoni go do podjęcia dalszych kroków? Poznajcie Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Zobaczcie, co ze swojego życia pokazuje w sieci! 

Niedługo dowiemy się, która z uczestniczek 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Iza, Iga czy Laura - została jego żoną! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Urocza Iga kusi ciałem! Na jej Instagramie jest gorąco!

Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - wiek, zdjęcia, co robi na co dzień? 

Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma 30 lat i mieszka w Dębicy. Na co dzień pracuje w sklepie z narzędziami. Ten typ pracy umożliwia mu kontakt z ludźmi, co bardzo sobie ceni. Kamil ma również dwie duże pasje, są nimi: jazda na motorze oraz gra w bilard. Klub bilardowy to jego drugi dom. A jak mieszka na co dzień? Kamil nie zdecydował się na wyprowadzkę z rodzinnego domu i wciąż mieszka z rodzicami: 

Przy moim trybie życia wynajmowanie nie miało sensu, ponieważ ja zbyt mało czasu spędzałem w tym mieszkaniu - wytłumaczył w programie

Przy okazji przyznał, że ma trzy starsze siostry. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela została skrzywdzona przez eks. Dziś jest gotowa na nową miłość! Jaka jest na co dzień?

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie 

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywny na Instagramie. Po tym, co publikuje w sieci można wywnioskować, że ceni sobie aktywność fizyczną oraz sporty ekstremalne. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie pozuje bez koszulki na tle zimowego, górskiego krajobrazu: 

Wrzuć trochę hardcoru do swojego życia. Po prostu ODWAŻ SIĘ ŻYĆ! - napisał 

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma również silną wolę. Już jakiś czas temu udało mu się rzucić palenie. Myślicie, że to pod wpływem żony, której jeszcze nie poznaliśmy? 

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo miejsca poświęca również swoim pasjom: jeździe na motorze i grze w bilard.

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39