Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Uczestnicy Rolnik szuka żony 3
Facebook/Rolnik szuka żony 3
TV-Show

Zostało niewiele czasu, aby słać listy do rolników z 3. edycji "Rolnik szuka żony"! Kto dostanie najwiecej? Głosuj

Zostało niewiele czasu, aby słać listy do rolników z 3. edycji "Rolnik szuka żony"! Kto dostanie najwiecej? Głosuj

Marta Manowska już niedługo rusza w Polskę z listami do kandydatów do programu "Rolnik szuka żony". Jak sama powiedziała, zostało już tylko kilka dni na wysłanie listów. Jeśli ktoś chce napisać do rolników i rolniczek to ma czas do tej soboty włącznie, czyli 2 maja! Tych rolników i rolniczki, którzy otrzymają najwięcej listów, zobaczymy w programie "Rolnik szuka żony" we wrześniu. Dlatego z dziesięciu kandydatów, których wizytówki obejrzeliśmy w telewizji, w programie zostanie tylko pięcioro. Zobacz kandydatów Rolnik szuka żony 3.

Patrzę z wiarą w kolejną edycję programu. Wyemitowaliśmy pierwszy odcinek. Jak tylko zagram premierę i kilka spektakli, ruszam z listami. Został jeszcze tydzień na wysłanie listów, a my mamy w naturze, że zostawiamy wszystko na ostatnią chwilę i spodziewam się, że przyjdzie jeszcze jedna porządna partia listów. I dobrze. Ślub Agnieszki i Roberta pokazał, że nigdy w życiu realnym by się nie spotkali i my im w tym pomogliśmy - powiedziała kilka dni temu Marta Manowska, prowadząca Rolnik szuka żony w jednym z wywiadów.

Waszym zdaniem, który rolnik czy rolniczka otrzyma najwięcej listów i znajdzie się w programie?

 

Zobacz także: Pojedynek na suknie ślubne: Agnieszka czy Ania z "Rolnik szuka żony". Która miała ładniejszą sukienkę ślubną? GŁOSUJCIE

 

W pierwszej edycji show żaden z rolników nie związał się na stałe z kandydatkami na żony. Ale po 1,5 roku trzech z pięciu rolników ma już partnerki życiowe.

Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook

 

Druga edycja show była bardziej szczęśliwa. Odbyły się dwa śluby par z programu Rolnik szuka żony. Wiele kandydatów i kandydatek do serc rolników znalazło swoje drugie połówki.

Rolnik szuka żony sukienki ślubne
Facebook

 

Ślub Ani i Grzegorza zobaczymy we wrześniu w telewizji.

Rolnik szuka żony ślub Ani i Grześka
Wojtek Kurczewski

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony z lamą w tle i traktorem
Instagram
TV-Show
Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!
Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!

Marta Manowska jest już na planie trzeciej serii "Rolnik szuka żony". Prowadząca zdradziła, że pierwszy odcinek zobaczymy już w święta wielkanocne! Czyli kiedy? 26 i 27 marca w TVP1.   Co będzie działo się w odcinku świątecznym Rolnik szuka żony ? Marta Manowska , gospodyni programu, przedstawi ośmiu kandydatów - rolników i rolniczki - którzy zgłosili się do programu. Tych, którzy dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów na żony lub mężów, zobaczymy w trzecim sezonie programu, który będzie emitowany dopiero jesienią. Finalnie w programie zobaczymy losy tylko pięciu rolników i rolniczek. Ostatnia edycja Rolnik szuka żony wzbudzała wiele emocji i aż 5 par po programie było razem. Do tego pierwsza para w historii programu bierze niedługo ślub. Agnieszka i Robert już w kwietniu staną na ślubnym kobiercu. Ania i Grzegorz są zaręczeni i planują ślub. Z tego, co wiadomo Rafał z Justyną  nadal są razem, ale ta para nie wrzuca wspólnych zdjęć i raczej nie bywa w telewizji. Z kolei Łukasz związał się z Martą.   Tylko Krystyna z Kubą się rozstali. Jak będzie po trzeciej serii Rolnik szuka żony? Czy wszyscy rolnicy i rolniczki znajdą stałych partnerów? Na razie Marta Manowska wrzuciła dwa zdjęcia z nowej serii i zapowiada się ciekawie, bo jest w gospodarstwie, w którym są lamy :)   Zobacz także: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?   Marta Manowska na planie 3. edycji Rolnik szuka żony.   Marta Manowska na planie 3. edycji z Rolnik szuka żony. Dobry humor jej nie opuszcza.   Polecamy także: Marta Manowska w pięknej sesji dla VIVY!

Facebook
TV-Show
Pierwszy odcinek Rolnik szuka żony w Wielkanoc, sprawdź kiedy i o której! Są zmiany!
Produkcja zaskoczyła fanów!

Kiedy i gdzie Rolnik szuka żony 3? Już 27 marca o 21.30 w Wielkanoc, TVP1 wyemituje pilotowy odcinek trzeciego sezonu programu "Rolnik szuka żony". A co będzie się działo w pierwszym odcinku? Widzowie poznają w nim 10 bohaterów - ośmiu panów i dwie panie. To znowu rewolucja w programie, bo w poprzedniej edycji wprowadzono jedną rolniczkę do programu, teraz będą dwie. Tych, którzy po pierwszym odcinku dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów i kandydatek, zobaczymy w show, które będzie kręcić się przez lato, a premierowe odcinki zobaczymy we wrześniu. Gospodynią Rolnik szuka żony jest Marta Manowska . Czy nowi bohaterowie spodobają się widzom i program nadal będzie jednym z najlepiej oglądanych w polskiej telewizji? O tym przekonamy się za kilka miesięcy   Będziecie oglądać? My zapraszamy Was na relację na żywo już dzisiaj na Party.pl ! Zaczynamy równo o 21.30 :) Zobacz także:  Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony".   AKTUALIZACJA:   Zobaczcie wszystkich uczestników trzeciej edycji programu! Kim są? Czym się zajmują? Jak wyglądają? Jak do nich napisać?   Zobacz także:  Rolnik szuka żony 3: Przestawiamy 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydatów do programu! ZDJĘCIA!​   Ania i Grzegorz są parą  dzięki programowi Rolnik szuka żony 2. Agnieszka i Robert w kwietniu biorą ślub, a poznali się na planie programu Rolnik szuka żony 2. Parą też są Łukasz i Marta z Rolnik szuka żony.

Kiedy 4. sezon Rolnik szuka żony?
TV-Show
Wraca "Rolnik szuka żony"! Wiemy kiedy pierwszy pilotażowy odcinek show!
TO JUŻ NIEDŁUGO!

To wspaniałe wieści dla wszystkich fanów "Rolnik szuka żony". Rusza zapowiedź 4. sezonu programu. Kiedy i o której zobaczymy pierwszy, pilotażowy odcinek czwartej edycji show? ROLNIK SZUKA ŻONY kiedy pierwszy odcinek czwartej serii? W Wielkanoc 16 kwietnia (niedziela) o godzinie 21:25 zobaczmy odcinek "Rolnik szuka żony", w którym zostanie przedstawionych 10 kandydatów do programu. Zobaczmy tych rolników, których wybrano spośród setek zgłoszeń. Przez następne kilka tygodni bohaterowie czekać będą na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, ale tylko pięciu z rolników zobaczymy ostatecznie w programie. Tych, którzy dostaną najwięcej listów. Potem losy tej piątki, będziemy śledzić w kolejnych odcinkach emitowanych jesienią na antenie TVP1. Zadowoleni, że program "Rolnik szuka żony" powraca? Zobacz także:  Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Zacznie się od... dwóch ślubów! Kogo? Czy w kolejnej edycji poznamy tak medialnego rolnika, jak Grzegorza, który został po programie szczęśliwym mężem Ani i ojcem Jasia? Rolnik szuka żony to najpopularniejszy program TVP. Show zdobyło Telekamerę za najlepszy program. Czwartą edycję "Rolnik szuka żony" poprowadzi niezmiennie Marta Manowska.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner