Margaret w The Voice of Poland 6
ONS
TV-Show

Dla Edyty Górniak to może być cios! Jej miejsce w The Voice 6 zajmie młodsza gwiazda

Miała to być Ewa Farna, ale wybrano kogoś innego

Nowa edycja "The Voice" stoi pod znakiem sporych zmian. Na początku tygodnia poznaliśmy nową prowadzącą program, którą została Halina Mlynkova, a wcześniej ujawniono nazwisko trenera na miejsce Marka Piekarczyka. W fotelu zasiądzie podobno Rafał Brzozowski. A kto zastąpi Edytę Górniak i Justynę Steczkowską?

Jak udało dowiedzieć się AfterPaty.pl, kolejną nową twarzą w programie będzie Margaret. Wokalistka ostatnio bardzo aktywnie promowana jest na kanałach TVP:

- Jej wybór był oczywisty. Najpierw Margaret sprawdziła się podczas ostatniego finału The Voice, gdzie wystąpiła z jednym z uczestników, potem świetnie poradziła sobie na castingu. Poza tym jest gwiazdą TVP, nagrała piosenkę do serialu "O mnie się nie martw", a przede wszystkim ma na swoim koncie takie same zagraniczne sukcesy jak Edyta. Tyle że współczesne - mówi nam osoba z produkcjiWciąż wolne pozostaje jedno miejsce. Za kulisami wymieniano Ewę Farną, ale ostatecznie wokalistka odmówiła udziału ze względu na inne zobowiązania.

Margaret zamiast Edyty Górniak - dobry pomysł?

Zobacz: Ta recenzja może zaboleć Górniak. Tyszka wskazał wokalistkę, która ją zdetronizowała

 


Margaret na Sylwestrze TVP 2:

Nowy singiel Edyty Górniak 2013
ONS
Newsy
Wiemy kiedy premiera nowego singla Edyty Górniak
Diwa zdradziła nam także, co z jej koncertowym DVD

Najbliższe miesiące zapowiadają się dla Edyty Górniak pracowicie. Wokalistka nie tylko zasiądzie na trenerskim fotelu w show "The Voice of Poland", ale i będzie intensywnie pracować nad materiałem na nowy album. Zobacz: Górniak pokazała jak pracuje w studiu nad nową płytą Nam udało się porozmawiać z artystką podczas Sopot Top of the Top Festival. Diwa zdradziła nam, kiedy usłyszymy singiel zapowiadający nową płytę. - W październiku startuje singiel, który będzie zapowiadała tę płytę. Tyle mogę powiedzieć. Miała być ta premiera we wrześniu, ale poprzez to, że przyjęłam zaproszenie do "The Voice", to jak spojrzałam na kalendarz działań różnych, to wymusiło zmianę tej premiery. Myślę, że to będzie koniec października - zdradziła Edyta Górniak w rozmowie z AfterParty.pl. Wokalistka odpowiedziała nam również na pytanie, co dzieje się z jej koncertowym DVD , które jest wyczekiwane przez fanów: - Ono jest dokończone, ale czeka jeszcze na podpisanie paru dokumentów przez partnerów, których zaprosiłam do współpracy. Te prace artystyczne były już zakończone w lutym. Mam nadzieje, że ten projekt uda się dokończyć jeszcze w tym roku. Jesteśmy bardzo ciekawi, co tym razem muzycznie zaprezentuje nam Edyta Górniak. Przypominamy również, że pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voic of Poland" zobaczymy już 7 września. Zobacz: Szalona Edyta Górniak zachwyciła na ramówce TVP   Edyta Górniak w Operze Leśnej w Sopocie:

East News
Newsy
Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian! Kto w jury?
Czy Margaret odejdzie z The Voice of Poland?! Co na to zarząd TVP! Jest komentarz stacji!

Kilka dni temu Margaret odpowiedziała na pytanie jednej z fanek, odnośnie jej ponownego udziału w programie "The Voice of Poland" w roli jurora. Wokalistka ostatecznie potwierdziła, że nie zobaczymy jej już w talent show. Teraz całą sytuację skomentowała stacja TVP w specjalnie wydanym oświadczeniu. Okazuje się, że Telewizja Publiczna nie planowała ponownie wziąć Margaret do składu jurorskiego. Dlaczego? Zobacz także:  Margaret nie będzie już jurorką w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę" TVP wydało oświadczenie w sprawie rezygnacji Margaret z udziału w "The Voice of Poland"  Już jesienią na antenie TVP2 pojawi się kolejna edycja hitowego programu "The Voice of Poland" . Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, stacja zdecydowała się na przeprowadzenie precastingów online jednak wszyscy mają nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę talent show w tradycyjnej formie. Z tego też względu wśród fanów pojawia się coraz więcej spekulacji na temat składu jurorskiego. W poprzedniej edycji w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka, Tomsona i Barona, Kamila Bednarka i Margaret. Jak wiadomo od razu po zakończeniu show, wokalistka poinformowała fanów, że robi przerwę w karierze z powodów zdrowotnych. Teraz piosenkarka powoli wraca do spraw zawodowych dlatego też jej fani mieli nadzieję, że ponownie zobaczą ją w roli jurora. Na pytanie jednej z fanek właśnie w tej sprawie, gwiazda odpowiedziała: Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę - odpowiedziała Margaret na Instagramie w komentarzu. Teraz do całej sprawy odniosła się również stacja TVP.  Jak wynika z treści oświadczenia, Telewizja Publiczna...

Udział Edyty Górniak w The Voice of Poland 6
ONS
Newsy
Udział Górniak w The Voice 6 wciąż stoi pod znakiem zapytania. TVP planuje podjąć negocjacje
Jaką decyzję podejmie diwa?

Szósta edycja "The Voice of Poland" stała pod wielkim znakiem zapytania, ponieważ nie wszyscy z występujących trenerów chcieli kontynuować swoją przygodę z show. Jako pierwsza zrezygnowała Justyna Steczkowska , a zaraz po niej Marek Piekarczyk . Oświadczenie wydała również Edyta Górniak , która obwieścila swoim fanom, że jej również nie zobaczą w programie. Przypomnijmy:  Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6 Jak się jednak okazuje TVP wcale nie chce zrezygnować ze współpracy z artystką. Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz" nieoficjalnie mówiło się, że Górniak zrezygnowała ze względu na pieniądze. Jednak nie jest to jedyny powód. Producenci ponoć dyskutowali na temat odmłodzenia składu jurorskiego ze względu na to, że młoda publiczność nie identyfikowała się z diwami z lat 90., co przekładało się na oglądalność. Zanim jednak taka decyzja zapadła wokalistka postanowiła uprzedzić stację i odeszła sama.  Oświadczenie artystki jednak nie przekreśla jej udziału w programie, ponieważ jak podaje "Flesz" Telewizja Polska jest w stanie podjąć negocjacje z Edytą Górniak. Wszystko dzięki udanemu występowi podczas Sylwestra we Wrocławiu, gdzie artystka zrobiła prawdziwe show. Jak potoczą się losy Górniak? Zobacz:  Znamy nową prowadzącą The Voice! To ona zastąpi Magdę Mielcarz     Zjawiskowa Górniak w finale The Voice 5:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner