Karolina Korwin Piotrowska chwali Małgorzatę Rozenek

Korwin o Rozenek: Na milę pachnie nagonką

Karolina Korwin Piotrowska chwali Małgorzatę Rozenek

Karolina Korwin Piotrowska znana ze swoich ostrych wypowiedzi na temat show-biznesu w swoim ostatnim felietonie dla magazynu "Party" zabrała głos w sprawie nagonki na Małgorzatę Rozenek. Dziennikarka przyznała, że Perfekcyjna Pani Domu nie jest jej ulubionym programem. Telewizyjne show porównała nawet do komedii w stylu Monty Pythona. Jednak Karolina stanęła w obronie koleżanki z pracy.

- Rozenek stała się ostatnio ulubioną zwierzyną łowną mediów. Zgoda, jej program nie jest intelektualną petardą, nie ma w nim dyskusji o Polsce, Bogu, kursie franka, a w rolach głównych występują ściera i ocet. Ale nie oznacza to, że Rozenek to mentalna mątwa - napisała Korwin Piotrowska. Mało tego - media wyśledziły, że ma panią, która pomaga jej w sprzątaniu, oraz opiekunkę do dzieci. Wniosek? Sama nie sprząta i nie opiekuje się synami.


Dziennikarka nie jest zadowolona również z faktu, że społeczeństwo daje się zmanipulować przez media i wierzy we wszystkie te absurdalne doniesienia i nie potrafi cały cas odróżnić fikcji od prawdziwego życia.

- W Narodzie zawrzało: Rozenek nas okłamuje! Pewnie Naród, a za nim media, woleliby, aby dom PPD podczas jej nieobecności tonął w kurzu, a w tym wszystkim jej brudne i głodne dzieci, radośnie zostawione samopas, bawiły się np. w małego chemika. Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Na milę pachnie to nagonką. Jakbyśmy zapomnieli, że Daniel Craig nie ratuje ludzkości z opresji ani nie ma napisane w dowodzie "James Bond", a Johnny Depp tylko gra ujaranego pirata i nie łupi bogacz na oceanach, popalając trawkę. Rozenek ODTWARZA rolę perfekcyjnej gospodyni, tak jak jest to opisane w scenariuszu programu - dodaje dziennikarka.


Wystarczy przypomnieć, jak Rozenek zmieniła się na potrzeby "Perfekcyjnej Pani Domu":

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03