Za nami długo wyczekiwane śluby uczestników piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Decyzją ekspertów na podstawie szeroko zakrojonych badań antropologicznych i psychologicznych w związek małżeński wstąpili: Maciek oraz Laura, Iga oraz Karol a także Iza oraz Kamil. Historia tych ostatnich wzbudziła mnóstwo emocji! Widzowie już na tym etapie mają pewność, że ich związek na pewno przetrwał. Ma o tym świadczyć seria niedopatrzeń ze strony uczestników. Sami zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odważnej sesji! To pierwszy raz, gdy pokazała tak dużo!

Małżeństwo Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwało?

Kamil Węgrzyn i Izabela Juszczak to jedno z małżeństw piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ta dwójka nie zareagowała na siebie zbyt optymistycznie ale nikt nie zdecydował się na rezygnację z przysięgi małżeńskiej. Izabela nie ukrywała, że Kamil nie przypadł jej do gustu i daleko mu do ideału, o którym marzyła.

Przyjaciółki uczestniczki jednak jeszcze przed ślubem uświadamiały jej, że nie wygląd jest w życiu najważniejszy i powinna dać szansę miłości i tak też zrobiła. Kiedy Izabela przed wejściem do namiotu weselnego dowiedziała się ile lat ma jej świeżo poślubiony mąż, nieco się zmieszała. Czy różnica wieku będzie przeszkodą? Izabela ma 35 lat, natomiast Kamil zaledwie 29. Widzowie jednak już teraz nie mają wątpliwości, że tej parze udało się do siebie dotrzeć i do tej pory pozostają w związku. Jakie mają na to dowody? Na dłoni Kamila dostrzegli obrączkę. Dowodem miały być także zdjęcia ślubne, które wisiały w jego mieszkaniu, a widać je było na relacjach, które wstawiał do sieci. Jednak jak się okazało nie są to zdjęcia z jego własnego ślubu, dlatego tę teorię obalono. Jednym z kolejnych dowodów na udany związek był fakt, że tych dwoje fotografowało się w tym samym miejscu, publikując zdjęcia w zbliżonym czasie.

Dowodem na to, że ich miłość ma się dobrze, miała być również wspólna impreza u Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Izabela wstawiła zdjęcie kieliszków podczas wznoszenia toastu, a widzowie są pewni, że rozpoznali kawałek swetra Kamila, który miał na sobie podczas jazdy samochodem tego samego dnia. Czy ich przypuszczenia okażą się prawdą? O tym przekonamy się na przestrzeni najbliższych tygodni.

Zobacz także

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza

Widzowie nie mają wątpliwości, że małżeństwo Izy i Kamila przetrwało! Twierdzą, że razem byli na imprezie z Agnieszką i Wojtkiem z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Instagram

W dodatku mieli jechać tym samym autem w podobnym czasie! Co sądzicie?

Instagram

Fanom nie umknęło również, że oboje mają zdjęcie z tego samego miejsca w Sopocie:

Instagram

Widzowie mieli również dostrzec obrączkę na zdjęciach publikowanych na relacjach Kamila, którą później zdecydował się ściągnąć. Czyżby niedopatrzenie? Obrączki dopatrzyli się również na dłoni Izabeli na nagraniu z grudnia 2020 roku.

Jak faktycznie potoczyły się losy Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Na te informacje będzie trzeba jeszcze troszeczkę poczekać.

Mat. prasowe

Czy Izabela i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pasują do siebie?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama