Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
x-news / źródło TVN
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza 

Niektórzy widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozzłościli się na produkcję hitowego show! Wszystko przez brak przedpremierowego odcinka na platformie Player.pl! Złość fanów była chyba spora, bo oświadczenie w sprawie zdecydowała się wydać sama stacja TVN. Dlaczego produkcja nie opublikowała przedpremierowego odcinka w sieci? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Niezapomniany panieński Izy! Mama podarowała jej prezent, który doprowadził dziewczynę do łez

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”: Widzowie są w ściekli na TVN. Dlaczego? 

Trwa emisja piątego już sezonu 'Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie ślubnego show, w którym bohaterowie decydują się na zawarcie związku małżeńskiego z zupełnie obcymi osobami, często bardzo emocjonalnie śledzą ich losy. 

W tym sezonie poznaliśmy już:

Izabelę, piękną 35-letnią fryzjerkę z Bytomia
- radosną 31-letnią Igę z Pabianic
- skromną i skrytą 31-letnią Laurę z Gliwic
- 30-letniego Kamila z Dębicy, miłośnika motoryzacji i gry w bilard
- 30-letniego fizjoterapeutę Macieja z Katowic
- 35-letniego Karola z Jelcza-Laskowic, który jest kierownikiem stołówki, ale po pracy pielęgnuje pasję, którą jest aranżacja wnętrz.

W najbliższym przedpremierowym odcinku widzowie mieli wreszcie zobaczyć wyczekiwane śluby oraz dowiedzieć się, jak uczestników sparowali eksperci. 

Ogromną gratką dla największych fanów serii był dotąd fakt, że na player.pl po każdym odcinku wyemitowanym na antenie TVN7 udostępniano kolejny, który można było zobaczyć po wykupieniu pakietu premium. Nie tyczyło to jedynie odcinków finałowych, które były udostępniane równocześnie z premierą w telewizji. 

Ale w miniony piątek, 19 marca, fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotkała niespodzianka. Zamiast wyczekiwanego odcinka ze ślubami uczestników zobaczyli... ten sam odcinek, który tydzień temu, uzupełniony o kilka niewyemitowanych scen.

Przygotowany przez produkcję "odcinek specjalny" zbulwersował fanów, którzy nie zostali wcześniej poinformowani o takiej zmianie: 

- A jest gdzieś po prostu merytoryczne wyjaśnienie, dlaczego dziś nie pojawił się 5 odcinek na Player? Chyba tyle można widzom zapewnić.
- Zgodnie z zawartą umową z Player, mogę obejrzeć odcinki tydzień wcześniej, skoro nie udostępniloście odcinka to jest to niewywiązanie się z umowy, czyli za miesiąc marzec zwrócicie pieniądze użytkownikom??
- Tak, proszę o zwrot pieniędzy wydany na Wasz pakiet. 
- Kto mi może podpowiedzieć gdzie można zgłosić skargę żałuję że wykupiłam pakiet

TVN nie pozostawił oburzenia fanów bez komentarza. Opublikowano oświadczenie, w którym przeproszono widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", tłumacząc się trudnościami produkcyjnymi. Zapewniono jednak, że: 

Cały zespół pracuje nad tym, aby dostarczyć odcinek jak najszybciej - jeszcze przed emisją w TV. Dziś możemy potwierdzić, że będzie to 23 marca - we wtorek wieczorem. Odcinek 6. zostanie pokazany zgodnie z planem, czyli w nadchodzący piątek. Jeszcze bardzo Was przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Czy tłumaczenia te wystarczyły, by uspokoić widzów? Dla wielu z nich, udostępnienie nowego odcinka 23 marca nie jest żadną rekompensatą: 

- Ta jasne. Nie puścili bo nie chcieli pokazać wcześniej niz w tv kto z kim wziął ślub!!! Bajek tu nam nie opowiadajcie! Tylko ze my za coś płacimy A Wy się nie wywiązujecie!
- Nie płacę za czekanie, co z umową zawartą? Ostatni raz opłacam pakiet.

Pojawili się również tacy widzowie, którzy nie rozumieją aż takiego zamieszania z powodu jednego odcinka programu: 

- Jezu jaka drama 🤦‍♀️ Jakby na świecie nie było poważniejszych problemów.. Ja też mam wykupiony player i nie s*am żarem za jednym odcinkiem ślubów
- Ja się cieszę, że obejrzę we wtorek:) pozdrowienia!

A Wy co o tym sądzicie? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej to nie jedyna gwiazda telewizyjna w rodzinie?! Zdradził to jego tata!

Internauci są zdenerwowani decyzją produkcji o nieudostępnieniu przedpremierowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na platformie Player.pl. 

Instagram

TVN wydał oświadczenie, w którym przeprosił widzów za "trudności produkcyjne" a nowy odcinek pojawi się we wtorek 23 marca, natomiast kolejny zgodnie z planem, po emisji na antenie TVN 7. 

Zobacz także
Uśmiechnięta Joanna Lazar

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna zachwyca wyglądem! To miłość ją tak odmieniła?! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Iza i Iga

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestniczki poinformowały swoje rodziny o udziale w programie! Jaka była ich reakcja? 

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

Finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. Stacja TVN7 podjęła jednak decyzję o ważnej zmianie dotyczącej emisji ostatniego odcinka eksperymentu. Każdy fan, który nie chce przegapić finału, powinien o tym wiedzieć! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki! Zmiana dotycząca finałowego odcinka eksperymentu! W piątek 22 maja dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Fani nie mają wątpliwości, że największe szanse na szczęśliwe wspólne życie mają Agnieszka i Wojtek, a z kolei Joanna i Adam zdaniem internautów najprawdopodobniej podejmą decyzję o rozwodzie. Jednak o tym czy tak naprawdę się stanie, dowiemy się dopiero w piątek.  Ta edycja zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów! Nic więc dziwnego, że finał eksperymentu jest przez nich tak oczekiwany. Stacja jednak podjęła decyzję o przesunięciu ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pół godziny wcześniej! Oznacza to, że finał programu zostanie wyemitowany na antenie TVN7 o godzinie 20:00! Przez kilka dni trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Dotychczas będąc subskrybentem na platformie Player.pl można było obejrzeć przedpremierowo odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia', który w telewizji był emitowany tydzień później. Jednak finałowy odcinek nie został udostępniony na platformie i zobaczymy go dopiero w piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Jak myślicie, kto pozostanie w małżeństwie, a kto jednak zdecyduje się na rozwód?  Finałowy odcinek eksperymentu już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Wiadomo...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta nie wytrzymała. Musiała zablokować komentarze! Co się stało?
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma wielu fanów, którzy chętnie komentują jej nowe posty na Instagramie. Jednak teraz Aneta zdecydowała się pozbawić ich tej możliwości! Czym jej podpadli?

Już za niespełna tydzień, na antenie stacji TVN będziemy mogli zobaczyć finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Dokładnie 14 grudnia tuż po godzinie 21:30 oficjalnie dowiemy się, które pary pozostały w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Niektórzy fani jednak już teraz wiedzą, jak potoczyły się losy bohaterów eksperymentu, ponieważ zobaczyli ostatni odcinek show na platformie Player.pl. W sieci oczywiście pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, w tym także na instagramowym profilu Anety.  Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się zablokować komentarze i zwróciła się do swoich fanów na InstaStories. Wszystko przez to, że fani nie ustosunkowali się do jej prośby. Zobaczcie, o co dokładnie chodzi. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert są dalej razem? Fani mają kolejne dowody "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta zabrała głos przed finałem! Po 15 tygodniach emisji 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu dowiemy się, jak potoczyły się losy programowych par. Największym zainteresowaniem i sympatią fanów w tej odsłonie show zdecydowanie cieszą się Aneta i Robert, którzy od samego początku tworzą naprawdę zgraną i szczęśliwą parę . Z odcinka na odcinek możemy obserwować, jak ich relacja się rozwija - pomiędzy małżonkami pojawia się coraz więcej czułości i pięknych słów . Widzowie eksperymentu są niemal pewni, że Aneta i Robert podczas finału show powiedzą "tak" swojemu związkowi. Ale czy tak naprawdę będzie? O tym oficjalnie wszyscy przekonają się za niecały tydzień, gdy ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany w telewizji.  Niektórzy fani jednak...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7
Newsy
Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów?
Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów?

To ważna informacja dla wszystkich fanów " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Stacja TVN 7 zdecydowała o zmianie godziny emisji najbliższego odcinka.  Widzowie, którzy już nie mogą doczekać się dalszych losów Agnieszki i Wojtka, Joanny i Adama oraz Oliwii i Łukasza muszą być czujni, aby nie przegapić nadchodzącego odcinka, ponieważ zostanie wyemitowany nieco wcześniej niż zazwyczaj. Dlaczego?  Zobacz także:  Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę! Emisja 9. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została przesunięta  W piątkowej rozpisce programowej pojawiły się małe zmiany. Widzom, którzy nie mogą doczekać się kolejnego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością przyda się wiedza, że w tym tygodniu, czyli 24 kwietnia, TVN 7 wyemituje odcinek ślubnego show o 30 min wcześniej. 9 odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczymy więc o 20:30 a nie o 21:00. Dlaczego pojawiły się zmiany?  Do zeszłego tygodnia, programem poprzedzającym show ze śmiałkami, którzy odważyli się wziąć ze sobą eksperymentalny ślub, był "Hotel Paradise". W miniony piątek odbył się już wielki finał show, który wyłonił już zwycięzców pierwszej edycji - zostali nimi Marietta i Chris. Co prawda w nadchodzący  piątek "Hotel Paradise" ponownie zagości na antenie TVN 7 ale zaplanowany odcinek specjalny będzie trwał tylko 30 min.  Pamiętajcie, aby się nie spóźnić ;)  Zobacz także:  Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?! Zastanawiająca odpowiedź Wojtka na wpis internauty 9. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany o 30 min wcześniej niż zazwyczaj. To z powodu odcinka specjalnego...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner