Honorata Skarbek o Tańcu z Gwiazdami
ONS

Honey ostro trenuje do "TzG": Jestem wykończona. Mój partner...

Honorata Skarbek o Tańcu z Gwiazdami
ONS

Po długich namowach i kilku podejściach, producenci drugiej edycji Tańca z Gwiazdami zdołali namówić na udział w programie Honoratę Skarbek. Wokalistka przyjęła w końcu propozycję Polsatu i nie ukrywa, że liczy na to, iż występ w tanecznym show okaże się dla niej wspaniałą przygodą. Przypomnijmy: Honey długo nie potwierdzała udziału w "TzG". Teraz tłumaczy swoją decyzję o występie w show

Pierwszy odcinek "Tańca" już 6 września, a niemal wszystkie pary trenują intensywnie od kilku tygodni, aby pokazać się z jak najlepszej strony w swoim premierowym występie. W rozmowie z AfterParty.pl, Honorata przyznała, że ćwiczy bardzo intensywnie, a jej partner daje jej niezły wycisk. Widzi już jednak pierwsze postępy, więc docenia narzucony reżim i ma nadzieję, że będzie radzić sobie coraz lepiej.
 

Nasze wspólne próby są bardzo intensywne i wylewamy na nich, przynajmniej ja, litry potu. Praktycznie trenujemy codziennie po 6 godzin, więc dla mnie to jest zupełnie coś nowego. Takie intensywne ćwiczenia siłowe, do których taniec się na pewno zalicza, trochę mnie wykańczają szczerze mówiąc. Ale to, co zauważyłam i co bardzo cenię, że on daje mi taki wycisk, to to że z treningu na trening jest coraz lepiej i właśnie o to chodzi. Mam nadzieję, że będzie tak jak najdłużej - zapewnia w rozmowie z nami Honey.


Skarbek dodaje też, że nie zdążyła poznać jeszcze wszystkich uczestników programu. Ma jednak nadzieję zrobić to w najbliższym czasie podczas specjalnie zorganizowanego spotkania.

Zobacz: Wiemy z kim Honey zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!


Kręciliśmy razem spot, natomiast na takich spotach nie wszyscy są razem całą ekipą, ale mamy przydzielone jakieś godziny, więc poznałam się tylko z trzema osobami, o ile dobrze pamiętam. Niestety, nie mieliśmy jeszcze takiej bliższej okazji do zapoznania się ze wszystkimi uczestnikami. Taką okazję będziemy mieli na początku września, kiedy wszyscy razem będziemy mogli podać sobie rękę, przywitać się i pogadać - tłumaczy wokalistka.


Dla Honoraty będzie to bardzo intensywna jesień - udział w "TzG", premiera nowej płyty i budowa domu. Będziecie jej kibicować?

Zobacz: Honey tuż przed występem w Sopocie miała niezły kłopot. Wszystko przez inną gwiazdę

script language="javascript1.2" type="text/javascript">

Honorata Skarbek na Polsat Sopot Festival 2014:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11