Niedziela, 3 marca, to ważny dzień dla wszystkich osób związanych z "Tańcem z Gwiazdami": swój debiut zaliczą nie tylko gwiazdy, ale też część jurorów. Widzowie zobaczą Rafała Maseraka, Ewę Kasprzyk i Tomasza Wygodę oceniających występy par. Niedługo przed startem wybór jury skomentowała ... Agnieszka Kaczorowska, a w związku z jej słowami dosłownie zagotował się Rafał Maserak! O co poszło?

Reklama

Kaczorowska krytycznie o jurorze "TzG". Maserak odpowiada

Po długiej przerwie, widzowie już 3 marca wieczorem obejrzą pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Show powraca w odświeżonej formie, bo w jury zasiądą aż trzy nowe twarze: związany z programem tancerz, Rafał Maserak, aktorka Ewa Kasprzyk oraz choreograf Tomasz Jan Wygoda. Jak się okazuje, to właśnie ostatnie nazwisko wywołało niemałe kontrowersje.

O komentarz ws. nowego jury pokusiła się od lat związana z tańcem Agnieszka Kaczorowska - gwiazda wprost przyznała, że dziwi ją obecność Tomasza Wygody w jurorskim składzie:

Jest to człowiek wywodzący się z innego stylu tańca, gdzie indziej działający (...). Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać, czyli jakby dla tancerzy towarzyskich, nie jest autorytetem (...) Dla mnie jest to trochę jak sędzia piłki nożnej sędziujący siatkówkę
- powiedziała Kaczorowska dla ''Plotka''.

Wobec stanowczej opinii Agnieszki Kaczorowskiej nie pozostał obojętny Rafał Maserak. Tancerz zdecydowanie odpowiedział koleżance z branży, zarzucając jej ... zazdrość względem nowego jurora "Tańca z Gwiazdami"!

Wzdycham, ponieważ Agnieszka trochę odleciała. I uważam, że troszeczkę przesadza. Wydaje mi się, że to jest taka jakaś jej zazdrość. Miała możliwość być na castingu na jurora, no niestety jej się nie udało. I teraz po prostu swoje żale wylewa w internecie
- skomentował stanowczo Rafał Maserak dla ''Pomponika''.

A co o ostrej opinii koleżanki z branży sądzi sam zainteresowany? O dziwo, Tomasz Wygoda ... przyznał tancerce rację.

Zobacz także
Nie znam pani Kaczorowskiej, ale zrobię jej satysfakcję i powiem, że to po części jest prawda. Pracowałem w teatrze i operze, i tam ludzie mnie znają. Jestem z tamtego świata po to, żeby tutaj wnieść tamte jakości. Z tańca towarzyskiego są już dwie osoby, myślę, że już nie chcieli trzeciej czy czwartej, dlatego dobrali jury tak, jak dobrali
- cytuje wypowiedź Wygody ''Plejada''.
Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 8

Jak myślicie, czy Agnieszka Kaczorowska zdecyduje się odnieść do słów kolegi z branży? Teraz pozostaje poczekać, aż widzowie sami ocenią nowy skład jurorski tanecznego show: będą mieli taką możliwość już za kilka godzin! Co ciekawe, tuż przed startem "Tańca z Gwiazdami" doszło do zaskakujących scen.

Myślicie, że produkcja szykuje kolejne niespodzianki?

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel zaskakuje tuż przed pierwszym występem w "Tańcu z Gwiazdami". "Jakby adrenaliny było mało"

Agnieszka Kaczorowska
Pawel Wodzynski/DDTVN/East News
Tomasz Wygoda jurorem Tańca z Gwiazdami
Jacek Dominski/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama