Honorata Skarbek o udziale w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Honey długo nie potwierdzała udziału w "TzG". Teraz tłumaczy swój udział w show

Honorata Skarbek o udziale w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Honorata Skarbek ponoć długo wahała się nad udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Tabloidy donosiły, że producenci show zapraszali już ją do wiosennej edycji programu, ale konsekwentnie odmawiała. W końcu jednak zdecydowała się przyjąć ich propozycję i już na początku września zobaczymy ją na parkiecie. Przypomnijmy: Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji

Fani wokalistki wiadomość o występie ich idolki w tanecznym show przyjęli bardzo entuzjastycznie. W sieci pojawiają się już pierwsze fanpage związane z udziałem Honey w "TzG", a wielbiciele jej talentu głośno domagają się zdjęć i relacji z treningów. Do tej pory Honorata konsekwentnie milczała, ale uchyliła rąbka tajemnicy w rozmowie z "Party". Piosenkarka zdradziła, że występ w "Tańcu" ma być dla niej przede wszystkim przygodą, a być może nawet nieco szalonym doświadczeniem.
 

Dlaczego przyjęłam zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami"? Bo według mnie młodość polega właśnie na tym, aby podejmować wyzwania, poznawać nowe emocje i nauczyć się odnajdywać w nieznanych jeszcze sytuacjach. Bardzo szybko zaczęłam dorosłe i odpowiedzialne życie z dala od rodziny, przyjaciół, domu. Musiałam nauczyć się przede wszystkim zarabiać na swoje utrzymanie. Możliwości, żeby przy tym przeżyć coś naprawdę szalonego, miałam dość ograniczone. Teraz być może to nadrobię. Czy myślę o wygranej? Cieszę się, że na chwilę będę mogła odpocząć od schematu życia, jakie prowadzę od kilku lat - tłumaczy w rozmowie z "Party" Honey.


Warto nadmienić, że jesienią prawdopodobnie też usłyszymy nową, trzecią już płytę Skarbek. Będziecie jej kibicować?

Zobacz: Wiemy z kim Honey zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! To przystojny blondyn

 

 

Honey przed studiem Dzień Dobry TVN:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53