Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie "Klanu"?

Zmienili scenariusz "Klanu", bo Bożenka gwiazdorzy? Menadżerka Agnieszki Kaczorowskiej dementuje...

Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie "Klanu"?

Agnieszka Kaczorowska stroi fochy w "Klanie"? Według "Faktu", producenci hitu Telewizji Publicznej mają już dość gwiazdorzenia aktorki, której występy w "Tańcu z gwiazdami" kolidują z pracą na planie. Stacja jest ponoć wściekła na Agnieszkę, która wciąż podkreśla, że nic chce być kojarzona z Bożenką z "Klanu".

- Przez nią i jej zobowiązania u konkurencji trzeba było zmieniać scenariusz, co dla produkcji zaczyna być sytuacją kuriozalną. Stacja i produkcja nie są zadowolone z jej postawy. Nie tylko stroi fochy na planie i uważa się za największą gwiazdę, ale i jej wizerunek pozostawia wiele do życzenia. Ciągle wypowiada się pogardliwie o swojej roli, nie chce być kojarzona ze swoją bohaterką, a przecież gdyby nie "Klan" to w ogóle by nie istniała - zdradza tabloidowi osoba z produkcji serialu.

Według "Faktu", Agnieszka Kaczorowska już przed rozpoczęciem "Tańca z Gwiazdami" oznajmiła swoim współpracownikom, że nie będzie mogła zbyt często pojawiać się na planie serialu. To właśnie z tego względu bohaterka grana przez aktorkę wyjechała do Chin.

Kaczorowska dementuje

Na oskarżenia odpowiedziała menadżerka Agnieszki Kaczorowskiej. W przesłanym do nas oświadczeniu  Renata Rogólska z PR&Management zapewnia, że aktorka swoich współpracowników z "Klanu" traktuje jak rodzinę.

-Wymyślanie kolejnych nieprawdziwych i mocno krzywdzących Agnieszkę newsów tylko po to, aby podnieść "klikalność" jest już irytujące. Agnieszka jest profesjonalistką i nigdy nie pozwoliłaby sobie na lekceważenie produkcji w której bierze udział. Tym bardziej, że z "Klanem" związana jest od dziecka i traktuje zarówno producentów jak i ekipę jak drugą rodzinę. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" to dla niej równie ważne przedsięwzięcie, dlatego już od kilku sezonów z radością godzi obydwie produkcje. Jedyne co może ucierpieć w tym momencie, to odłożone na później życie prywatne. Czas na przyjaciół przyjdzie w przerwie świątecznej.

Jedno jest pewne, kariera Agnieszki Kaczorowskiej dzięki występom w tanecznym show Polsatu rzeczywiście nabrała tempa. Tancerka stała się gwiazdą kolorowej prasy, zaczęły się pojawiać nowe propozycje pracy. Agnieszka miała już szansę m.in. poprowadzić festiwal w Sopocie. Ostatnio była gospodynią koncertu "Disco pod Gwiazdami" transmitowanej przez Polsat.
 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz mają romans? Gorący news z planu Tańca z Gwiazdami!

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39