Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Kaczorowska w błękitnej sukni na planie Tańca z gwiazdami
Eastnews
TV-Show

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz mają romans? Gorący news z planu z Tańca z Gwiazdami!

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz to jedna z najciekawszych par 4. edycji “Tańca z gwiazdami”. Sportowiec jest wyższy od tancerki o 42 centymetry, ale ta różnica wzrostu nie przeszkadza im w występach. Są jedną z najlepiej ocenianych par, a do tego plotkuje się, że łączy ich nie tylko taniec…

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz mają romans?

Kilka dni temu w jednym z tabloidów ukazały się zdjęcia, na których widać było, jak Agnieszka całuje Łukasza. Czyżby na planie programu narodził się między nimi romans?

Już od konferencji Polsatu było widać, że są ze sobą bardzo blisko. Spędzają ze sobą dużo czasu nie tylko na sali treningowej, ale też poza nią. Plotkuje się, że łączy ich coś więcej - zdradza nam osoba z produkcji show.

Łukasz Kadziewicz po raz pierwszy od dawna o Agnieszce Kaczorowskiej i... swojej żonie! WIDEO

Żona pilnuje Łukasza Kadziewicza?

W ostatni piątek na planie programu zjawiła się żona Łukasza, Barbara. Podobno Agnieszka nie była zadowolona z jej wizyty.

Agnieszka przez cały piątek była bardzo zdenerwowane. Obecność Barbary nie była jej na rękę. Nawet, gdy okazało się, że przechodzą do kolejnego odcinka, nie wyglądała na zadowoloną. Zresztą, gdy dzień później ukazały się zdjęcia Łukasza i Agnieszki, na których było widać, jak tancerka przytula się do niego i całuje, Łukasz bardzo się wściekł. Puściły mu nerwy. Jest zły, że media piszą o jego romansie z Agnieszką. Zwłaszcza, że byli bardzo ostrożni i przez kilka tygodni nikt się nie zorientował, że są ze sobą blisko - dodaje nasz informator.

Co na to aktorka? Nie chciała rozmawiać na ten temat. W kwietniu Agnieszka rozstała się z ze starszym od siebie o 20 lat montażystą z Polsatu, Rafałem Samborskim. Od tamtego czasu dużo mówiła w wywiadach o tym, że chciałaby znów się zakochać i być z kimś w związku.

Łukasz Kadziewicz i jego związki

Z kolei Łukasz w 2008 roku rozwiódł się z mamą swojej córki Amelii i od razu związał się z florecistką Magdaleną Mroczkiewicz, z którą ostatecznie rozstał się kilka lat temu. Od 2010 roku związany jest z Barbarą Gołąb. Myślicie, że Agnieszkę i Łukasza łączy coś więcej? W pierwszej edycji programu plotkowało się o romansie Agnieszki z Rafałem Maślakiem, dlatego tancerka w jednym z wywiadów stwierdziła, że jest już przyzwyczajona do tego, że przypisuje jej się romansie z tanecznymi partnerami.

 

Zobacz także: Jest humorzasta? Gwiazdorzy? Partnerzy taneczni Agnieszki Kaczorowskiej zdradzają, jaka jest naprawdę!

 

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz

Agnieszka Kaczorowska przytula się do Łukasza Kadziewicza
ONS

 

Agnieszka Kaczorowska, Łukasz Kadziewicz przytuleni na planie Tańca z gwiazdami
Eastnews

 

Łukasz Kadziewicz, Agnieszka Kaczorowska na planie Tańca z gwiazdami
ONS

 

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska podczas trenignów do

 

Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek w programie Taniec z gwiazdami
ONS

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Co wiesz o Tańcu z Gwiazdami?
ONS
Newsy
Sprawdź, co wiesz o "Tańcu z Gwiazdami"! Na pytanie nr 6 odpowiadają nieliczni... QUIZ

Piątkowy wieczór w Polsacie tradycyjnie już należy do show "Taniec z Gwiazdami", który od lat jest hitem oglądalnościW Polsacie widzowie mogą zobaczyć już czwartą edycję. Ale są widzowie, którzy śledzą ten show od lat. Bo biorąc pod uwagę wszystkie edycje, także te, które były emitowanie w TVN, jest to już 17. sezon!

 

Przygotowaliśmy więc dla Was quiz sprawdzający wiedzę o tym tanecznym show. Obiecujemy, nie będą one trudne, choć niekiedy podchwytliwe ;) Ulubiony taniec Kingi Rusin? Kto poprowadził pierwszą historyczną edycję programu? Kto jednorazowo wystąpił w roli jurora zamiast Michała Malitowskiego?

 

Do dzieła!

Piątkowy wieczór w Polsacie tradycyjnie już należy do show "Taniec z Gwiazdami", który od lat jest hitem oglądalności .  W Polsacie widzowie mogą zobaczyć już czwartą edycję. Ale są widzowie, którzy śledzą ten show od lat. Bo biorąc pod uwagę wszystkie edycje, także te, które były emitowanie w TVN, jest to już 17. sezon!   Przygotowaliśmy więc dla Was quiz sprawdzający wiedzę o tym tanecznym show. Obiecujemy, nie będą one trudne, choć niekiedy podchwytliwe ;) Ulubiony taniec Kingi Rusin? Kto poprowadził pierwszą historyczną edycję programu? Kto jednorazowo wystąpił w roli jurora zamiast Michała Malitowskiego?   Do dzieła!

Klan 20 lat zdjęcie z 2010 roku
Seriale
Serial "Klan" skończył 20 lat. Zobacz, jak się zmieniły gwiazdy serialu: Kaczorowska, Paschalska i inni GALERIA
paparazzi
Newsy
Agnieszka Kaczorowska w letnim kombinezonie. Udana stylizacja? PAPARAZZI

Postawiła na biało-czarny look

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner