Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz to jedna z najciekawszych par 4. edycji “Tańca z gwiazdami”. Sportowiec jest wyższy od tancerki o 42 centymetry, ale ta różnica wzrostu nie przeszkadza im w występach. Są jedną z najlepiej ocenianych par, a do tego plotkuje się, że łączy ich nie tylko taniec…

Reklama

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz mają romans?

Kilka dni temu w jednym z tabloidów ukazały się zdjęcia, na których widać było, jak Agnieszka całuje Łukasza. Czyżby na planie programu narodził się między nimi romans?

Już od konferencji Polsatu było widać, że są ze sobą bardzo blisko. Spędzają ze sobą dużo czasu nie tylko na sali treningowej, ale też poza nią. Plotkuje się, że łączy ich coś więcej - zdradza nam osoba z produkcji show.

Żona pilnuje Łukasza Kadziewicza?

W ostatni piątek na planie programu zjawiła się żona Łukasza, Barbara. Podobno Agnieszka nie była zadowolona z jej wizyty.

Agnieszka przez cały piątek była bardzo zdenerwowane. Obecność Barbary nie była jej na rękę. Nawet, gdy okazało się, że przechodzą do kolejnego odcinka, nie wyglądała na zadowoloną. Zresztą, gdy dzień później ukazały się zdjęcia Łukasza i Agnieszki, na których było widać, jak tancerka przytula się do niego i całuje, Łukasz bardzo się wściekł. Puściły mu nerwy. Jest zły, że media piszą o jego romansie z Agnieszką. Zwłaszcza, że byli bardzo ostrożni i przez kilka tygodni nikt się nie zorientował, że są ze sobą blisko - dodaje nasz informator.

Co na to aktorka? Nie chciała rozmawiać na ten temat. W kwietniu Agnieszka rozstała się z ze starszym od siebie o 20 lat montażystą z Polsatu, Rafałem Samborskim. Od tamtego czasu dużo mówiła w wywiadach o tym, że chciałaby znów się zakochać i być z kimś w związku.

Łukasz Kadziewicz i jego związki

Z kolei Łukasz w 2008 roku rozwiódł się z mamą swojej córki Amelii i od razu związał się z florecistką Magdaleną Mroczkiewicz, z którą ostatecznie rozstał się kilka lat temu. Od 2010 roku związany jest z Barbarą Gołąb. Myślicie, że Agnieszkę i Łukasza łączy coś więcej? W pierwszej edycji programu plotkowało się o romansie Agnieszki z Rafałem Maślakiem, dlatego tancerka w jednym z wywiadów stwierdziła, że jest już przyzwyczajona do tego, że przypisuje jej się romansie z tanecznymi partnerami.

Zobacz także

Zobacz także: Jest humorzasta? Gwiazdorzy? Partnerzy taneczni Agnieszki Kaczorowskiej zdradzają, jaka jest naprawdę!

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz

ONS

Eastnews

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama