"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?

Linda podsumowała swój udział w "40 kontra 20". Jest zawiedziona decyzją Roberta Kochanka? W rozmowie z Party.pl zdradziła, co myśli o związku Kingi i Roberta.

Linda pokładała duże nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z Robertem. Jednak jej uczucia często wystawiane były na próbę. Tuż przed wielkim finałem show ulubienica Seniora została wyrzucona z programu, a Robert Kochanek ku zaskoczeniu wszystkich w ostatnim odcinku programu za swoją partnerkę wybrał Kingę. Jak na taki obrót spraw zareagowała Linda? Czy ma żal do Roberta i jaki ma stosunek do jego obecnej relacji z Kingą? W rozmowie z Party.pl jasnooka piękność wyznała prawdę!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": jak Linda ocenia finał programu?

Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał - Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę, którą w poprzednim odcinku wyeliminował z dalszej gry. Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, miała szansę wrócić do show i powalczyć o serce tancerza. Udało się - dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą! Jak na taki zwrot akcji zareagowała Linda, która zarówno przez widzów TVN 7, jak i pozostałe wyralki była uznawana za najlepszą kandydatkę na partnerkę Seniora?

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe

Pomimo iż Linda nie podbiła serca Roberta Kochanka w "40 kontra 20", z pewnością nie odejdzie z programu zapomniana. Pewna siebie "dwudziestka" zdobyła sympatię nie tylko koleżanek z programu ale również tysięcy widzów, którzy wciąż chętnie śledzą jej dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Dziś wiadomo, że Linda jest już w szczęśliwym związku z przystojnym trenerem personalnym, Sebastianem, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Ale czy odrzucenie przez tancerza bardzo się na niej odbiło?

- Nie żałuje mojego udziału w programie, to było niesamowite doświadczenie! - wyznała w rozmowie z Party.pl Linda. 

Znana ze swojej powściągliwości uczestniczka miłosnego show TVN 7, w przeciwieństwie pozostałych dwóch ulubienic Seniora - Marty i Beaty - nie zdecydowała się odnieść do przebiegu finału "40 kontra 20". W rozmowie z naszą dziennikarką zdradziła jednak, jak ocenia wynik finałowego odcinka programu oraz zażyłość między Kingą i Robertem, którą zwycięzcy show teraz ochoczo chwalą się w mediach społecznościowych.

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert liże Kingę po twarzy. Uczestniczka, zdradziła, jak nazywa ukochanego

"40 kontra 20": Linda komentuje finał show oraz związek Roberta i Kingi

Linda przez wiele tygodni zabiegała o względy Seniora - Roberta Kochanka. Przebojowa i charyzmatyczna "dwudziestka", która do programu zgłosiła się wraz mamą - "czterdziestką" Izabelą - zaciekle broniła swoich racji. Pokłóciła się z Kingą, a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną matką, a wszystko po to, by zdobyć serce Roberta. I gdy wydawało się, że to właśnie Lida zajdzie aż do wielkiego finału "40 kontra 20", nagle stało się coś, czegoś nieoczekiwanego. Robert wyrzucił Lindę z programu

Linda zażenowana zachowaniem Asi
Mat. prasowe

Teraz, gdy od tych wydarzeń minęły już ponad dwa miesiące, a widzowie TVN 7 już poznali wyniki pierwszego polskiego sezonu "40 kontra 20", Linda zdecydowała się zabrać głos w sprawie ostatecznego odcinka show.

W rozmowie z Party.pl Linda Palej nie tylko wyznała, że swojego obecnego partnera poznała jeszcze przed udziałem w "40 kontra 20", ale też odniosła się samego finału show. Jak ocenia związek Kingi i Roberta, czy podobnie jak widzowie, nie wierzy w szczerość ich relacji?

- Uważam, że Robert podjął najlepszą decyzję wybierając Kingę. Od początku mieli się ku sobie. Mają podobny „vibe”  - wyznała w rozmowie z Party.pl Linda. Żadna z dziewczyn nie pasuje do Roberta tak, jak Kinga - dodała.

Zobacz także: "40 kontra 20": Marta zabrała głos po finale. "Nigdy nie sądziłam, że..."

Linda po zakończeniu programu "40 kontra 20" odnalazła bratnią duszę. Piękna córka Izabeli związała się ze swoim trenerem personalnym, z który, jak podkreśla uczestniczka, tworzy idealny związek.

- To jest facet który mój ulubiony mięsień tj. Mózg ma równie rozwinięty jak inne widoczne mięśnie na jego ciele, z tego powodu bardzo zależało mi żeby dostać się pod jego skrzydła - zdradziła Linda w rozmowie z Party.pl. - Mamy mnóstwo wspólnych tematów do rozmów, uwielbiamy swoje towarzystwo i oboje chyba trochę zwariowaliśmy na swoim punkcie. To wszystko wydaje się być idealne, a ja wierzę w istnienie ideałów  - dodała.

Lindzie i Sebastianowi życzymy dużo miłości. 

Linda z
Instagram @linda_palej_lilej

"40 kontra 20": Robert wyeliminował Lindę z programu
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Linda żałuje udziału w show? Jak ocenia występ z mamą w programie?
Linda do "40 kontra 20" zgłosiła się razem ze swoją mamą - Izabelą. Czy teraz żałuje swojej decyzji? Piękna uczestniczka zdradziła nam prawdę!

Udział w "40 kontra 20" miał dla Lindy słodko-gorzki smak. Choć dziewczyna nie wygrała programu, a w jego trakcie wchodziła w liczne konflikty ze swoją mamą, teraz czerpie z życia garściami. Miłosne show TVN 7 zapewnił charyzmatycznej "dwudziestce" masę wiernych fanów, wspaniałe przyjaciółki i przygotował jej serce na nową miłość. Dziś Linda tworzy szczęśliwy związek z przystojnym Sebastianem. Czy z perspektywy czasu żałuje, że zgłosiła się do programu? W rozmowie z Party.pl Linda wyznała, czy publiczna rywalizacja z mamą o tego samego mężczyznę bardzo odbiła się na ich relacji. Zobacz także:  "40 kontra 20": Bartek był zły na produkcję, że nie dostał willi? Zabrał głos!  "40 kontra 20": Linda żałuje udziału w programie? Linda Palej już od pierwszego dnia w rajskiej rezydencji na Krecie sprawiła, że serce Seniora - Roberta Kochanka zabiło mocniej. Przenikliwy wzrok, fenomenalna figura, nienarzucający się styl, pewność siebie i oryginalna uroda sprawiły, że światowej sławy tancerz szybko zaprosił dziewczynę do swojej rezydencji. Już wtedy pozostałe uczestniczki spodziewały się, że jasnooka piękność poważnie namiesza w programie. Ku zaskoczeniu wszystkich, z czasem okazało się, że Linda do programu nie przyszła sama. Jej mamą jest powiem charyzmatyczna "czterdziestka" - Izabela. Ten fakt sprawił, że dziewczyna stała się jeszcze bardziej intrygująca zarówno dla uczestników miłosnego show TVN 7, jak i jego widzów. Kolejne tygodnie przybliżały Lindę do Roberta Kochanka, a pozostałe dziewczyny szybko okrzyknęły córkę Izabeli swoją największą rywalką. Niestety, choć Palej niewątpliwie była uznawana za faworytkę Seniora, to format programu i temperament mężczyzny sprawił, że "dwudziestka" niemal na każdym kroku musiała mu...

"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Instagram @beatadethloff , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale to Kinga stanęła u boku Roberta. Co na to Beata? Ma żal, że Senior tak długo ją zwodził?

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach kłótni, spisków, awantur i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca Juniora i Seniora. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Beata? Piękna "czterdziestka", którą Robert jeszcze w finale mamił wizją zakładania wspólnej rodziny, skomentowała całą sytuację. Ma żal do Kingi i Roberta? Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": jak Beata ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku... wyeliminował!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała doktor Beata, która tuż przed ostateczną decyzją była zapewniana przez Seniora, że mogliby stworzyć wspólną rodzinę? - Myślałam, że będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i wybierze mnie - mówiła Beata tuż przed ogłoszeniem decyzji panów. Jak się jednak okazało, program "40 kontra 20" bywa nieprzewidywalny i to właśnie pewna siebie Kinga okazała się być wybranką Seniora. - Dzięki Robertowi zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie ważne. Teraz będę walczyć o siebie jak lwica, ale ważne jest też to, żebym znalazła takiego mężczyznę, z którym będę czuła,...

"40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."
Instagram @marta_40kontra20 , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale Senior wybrał Kingę. Jak Marta ocenia decyzję Roberta Kochanka? Nie szczędzi mu ostrych słów!

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach spisków, kłótni i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca bohaterów miłosnego show TVN 7. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Marta, która przez wiele tygodni pokładała nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z tancerzem? Piękna blondynka postanowiła szczerze opowiedzieć, jaki stosunek ma teraz do Roberta. Jest wściekła na Kingę? "40 kontra 20": jak Marta ocenia finał programu? Takiego finału "40 kontra 20" chyba nikt się nie spodziewał. Bartek związał się z Patrycją, a  Robert ostatecznie wybrał Kingę,  którą tuż przed ostatnim odcinkiem show  wykluczył z dalszej gry!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała Marta, której uczucia często były wystawiane w programie na próbę? Udział w " 40 kontra 20 " miał dla Marty słodko-gorzki smak. Choć dziewczyna miała za sobą kilka sporów, w tym poważną kłótnię z Kingą , z którą przegrała batalię o serce Roberta Kochanka, to wyszła z show bogatsza o nowe doświadczania, wspaniałe przyjaciółki oraz rzeszę wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne losy swojej ulubienicy za pośrednictwem jej instagramowego konta. Tuż po finale Marta zabrała głos w sprawie programu  podkreślając, że udział w show...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak