Finał 40 kontra 20: Bartek z Patrycją, Robert z Kingą
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! 

Finał "40 kontra 20": Kogo wybrał Robert Kochanek, a kogo Bartek Andrzejczak? Wielki powrót Kingi!

Za nami wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" na TVN 7! W walce o względy Roberta i Bartka zostało już tylko kilka pań. Dziś senior i junior zadecydowali, która z nich zdobyła ich serca! Do show zaś wróciła Kinga Zapadka! Zobaczcie koniecznie, co się wydarzyło.

Zobacz także: "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Wielki powrót Kingi w finale "40 kontra 20"

W poprzednim odcinku, tuż przed finałem, Robert Kochanek zdecydował, że Kinga pożegna się z show, ostatecznie skreślając szansę na jej wygraną. W finale show Agata, uratowana przez Kochanka, oddała jej jednak swoje miejsce!

Ja mam z Bartkiem przyjacielską relację, traktuję Cię jak młodszego brata, Robert - ty jesteś dobrym kolegą. Nie szukamy tutaj przyjaciół, ale miłości. Kiedy widzę determinację i zaangażowanie wybaczyłabym sobie, gdybym zabrała miejsce Kingi, zwłaszcza, że widzę jej zmianę każdego dnia. Dziękuję, że mogłam tam być, mam nadzieję, że Kinga zostanie - powiedziała Agata.

Dziękuję Ci za dobre serce - odpowiedziała Kinga.

Tym samym Kinga została w show i mogła dalej walczyć o Roberta!

Kinga do Roberta w finale "40 kontra 20": Dla żadnego mężczyzny nie będę tracić swojej godności

Potem przyszedł czas na szczerą rozmowę Kingi i Roberta, choć mówiła głównie Zapadka:

Kinga: W tym momencie to co się wydarzyło, jest idealnym podsumowaniem Twojego ostatniego zachowania. Powiem Ci, jak to widzę. Od początku dawałeś mi sygnały, nie wiem czy świadomie czy nie. Wszystko co robiłam, robiłam zgodnie ze swoimi uczuciami. Każdy dotyk, każde słowo, byłam w pełni świadoma, a Ty nie do końca. Takie przez trzy tygodnie mówienie mi, "że pięknie wyglądasz, piękne masz to, to..." a nagle jest: "bo źle się ubierasz, bo błyszczysz...". Przyjmowałam to z pokorą, bo mi na Tobie zależało.

Robert: Czasu przeszłego używasz teraz

Kinga: I teraz na górze zrozumiałam, że to co robiłam, zostało wyrzucone do śmietnika przez Ciebie i zdawałem sobie sprawę z tego, że jesteśmy w grze. Ale czasami serce pękało mi na pół. Bo ja się nie lubię dzielić. Zagryzałam zęby i myślałam sobie: "Kinga, to tylko gra".

Robert: Gramy dalej?

Kinga: Ja dla żadnej miłości i dla żadnego mężczyzny nie będę tracić swojej godności.

Kochanek podsumował tylko:

Ta sytuacja pokazała mi, że mógłbym stracić osobę, która pokazała mi uczucie. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert przez przypadek zdradził, kogo wybrał w finale?! Fani w szoku

Robert nie chce wiązać się z Kingą? 40 kontra 20
Mat. prasowe "40 kontra 20"

Kiedy przyszło do eliminacji, okazało się, że Robert Kochanek dał Kindze szanse i zaprosił ją do ścisłego finału. Podobnie Beacie, choć ta zaznaczyła:

Nie będę na drugim planie, bo "królowa jest tylko jedna". Będziesz musiał podjąć męską decyzję - powiedziała Beata.

Podczas randki z Robertem doktor powiedziała:

Gram w otwarte karty. Myślę, że jest otwartość podjęcia próby bycia razem

Z show w finale odpadła Marta.

Beata Dethloff o udziale w 40 kontra 20

Randka Roberta i Kingi w "40 kontra 20"

Na randce Robert i Kinga dyskutowali, a właściwie "gdybali" o wspólnej przyszłości! 

Ona ma 25 lat, ja mam 43. To nie będzie łatwe dla mnie i dla niej - powiedział Robert.

Kiedy zapytał Kingę o dzieci i założenie rodziny, ta odparła:

To jest też jedno z moich marzeń. Uważam, że to kwestia i wyłącznie bezwarunkowego zachowania i wyrozumiałości. 

40 kontra 20: Robert i Kinga na randce
Mat. prasowe

Kogo wybrał Robert w finale "40 kontra 20"?

Robert w finale był bardzo powściągliwy:

Moje serce bije do jednej - zapowiedział.

Wybrał... Kingę! Beacie zaś powiedział:

To, czego mnie nauczyłaś, zostanie ze mną na zawsze! Ten czas spędzony razem, to było prawdziwe. Dziś nie będzie łez. Będzie szczęście. Możemy zostać tylko przyjaciółmi.

A więc stało się! Kinga Zapadka i Robert Kochanek wygrali program jako para!

Było wiele sytuacji, które zastanawiały mnie, dokąd zmierzasz. Było wiele sytuacji, które pokazały mnie, że pod burzą fajerwerków kryje się serce, które potrzebuje miłości, przytulenia. Wychodzimy z tego programu razem, a nie oddzielnie - powiedział Robert.

Co na to Kinga?

Nie mogę w to uwierzyć.

Co więcej - wychodzi na to, że są nadal razem po programie. Gratulacje! 

Kinga i Robert wygrali 40 kontra 20
Mat. prasowe

Kogo wybrał Bartek w finale "40 kontra 20"?

W finale show Bartek musiał wybrać między Izabelą a Patrycją. Andrzejczak wybrał Patrycję!

Bartek: Pati, jesteś moją wiewióreczką i każdy dzień z Tobą jest jak dzień w raju. Nie wyobrażam sobie, jak bez Ciebie działać. Z każdym dniem zaczynam zakochiwać się. Czy chcesz być razem ze mną jak stąd wyjdziemy, jako moja dziewczyna?

Patrycja: Tak, zgadzam się!

Gratulacje! A czy są ze sobą po? Zobaczcie tutaj! 

Bartek z Patrycją w 40 kontra 20

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert i Kinga komentują swój związek. Uczestniczka się zawstydziła 
Kinga Zapadka i Robert Kochanek opowiedzieli o swoich uczuciach tuż po finale! Co takiego zrobił Robert, że Kinga aż się zawstydziła? Koniecznie musicie zobaczyć!

Kinga Zapadka i Robert Kochanek, w towarzystwie Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka wygrywają pierwszy sezon "40 kontra 20". Powrót Kingi do programu nie byłby możliwy, gdyby nie zaskakująca decyzja Agaty, która przyznała, że ani z Robertem ani z Bartkiem nie stworzy nic więcej niż przyjaźń i nie chciałaby stawać na drodze miłości. Robert i Kinga dali sobie kolejną szansę, a ostatecznie... programowy Senior doszedł do wniosku, że to właśnie z nią chce stworzyć związek! Robert Kochanek i Kinga Zapadka tuż po finale skomentowali swój związek. Co powiedzieli?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! "40 kontra 20": Kinga i Robert komentują swój związek Finał " 40 kontra 20 " wywołał sporo emocji! Zaskakujący był powrót Kingi do gry, to jedyny taki przypadek w sezonie. Robert Kochanek mimo tego, że początkowo odrzucił Kingę ostatecznie to z nią stworzył związek dzięki programowi. Wiele jej cech charakteru mi nie pasuje, ale wciąż mnie do niej ciągnie. To jest największy problem. Jak sobie odpowiem na to pytanie, dlaczego mnie do niej ciągnie, wtedy odpowiem pełnym zdaniem - mówił o relacji z Kingą jeszcze w trakcie programu.  Ostatecznie mimo przeszkód i nieporozumień tej dwójce udało się dogadać! Było wiele sytuacji, które mnie zastanawiały dokąd ty zmierzasz. le też było wiele takich, które pokazały mi, że pod tą całą burzą fajerwerków coś tak się kryje. Jakieś serce, które może potrzebuje przytulenia, spokoju, żeby dać szansę. Mam nadzieję, że to zniesiesz. Wychodzimy z tego programu razem, a nie oddzielnie - powiedział Robert podczas finału, wybierając Kingę  Dziś już wiadomo, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek wciąż są parą...

"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Instagram @beatadethloff , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale to Kinga stanęła u boku Roberta. Co na to Beata? Ma żal, że Senior tak długo ją zwodził?

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach kłótni, spisków, awantur i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca Juniora i Seniora. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Beata? Piękna "czterdziestka", którą Robert jeszcze w finale mamił wizją zakładania wspólnej rodziny, skomentowała całą sytuację. Ma żal do Kingi i Roberta? Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": jak Beata ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku... wyeliminował!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała doktor Beata, która tuż przed ostateczną decyzją była zapewniana przez Seniora, że mogliby stworzyć wspólną rodzinę? - Myślałam, że będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i wybierze mnie - mówiła Beata tuż przed ogłoszeniem decyzji panów. Jak się jednak okazało, program "40 kontra 20" bywa nieprzewidywalny i to właśnie pewna siebie Kinga okazała się być wybranką Seniora. - Dzięki Robertowi zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie ważne. Teraz będę walczyć o siebie jak lwica, ale ważne jest też to, żebym znalazła takiego mężczyznę, z którym będę czuła,...

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z 40 kontra 20 obejmują się
robertkochanek.official/Instagram
TV-Show
"40 kontra 20": Kryzys w związku Kingi i Roberta? W sieci pojawił się niepokojący wpis! 
Fani martwią się o Kingę i Roberta z "40 kontra 20", a uczestniczka randkowego show komentuje! Sprawdźcie, co napisała o swojej relacji z Kochankiem!

Kinga i Robert z "40 kontra 20" wciąż są razem? Fani martwią się o związek pary, która poznała się na planie randkowego show. Internauci pytają dlaczego Kinga i Robert nie publikują w sieci wspólnych zdjęć i nagrań, a była uczestniczka "40 kontra 20" komentuje. Odpowiedź Kingi może niepokoić! Nie uwierzycie, co napisała podczas relacji na InstaStories.  Kinga z "40 kontra 20" o związku z Robertem Kochankiem Kinga Zapadka i Robert Kochanek wzięli udział w pierwszej edycji "40 kontra 20". W programie grupa młodych i starszych kobiet walczyła o serca dwóch przystojniaków Bartka i Roberta. W wielkim finale okazało się, że Bartek wybrał Patrycję, a Robert zdecydował, że chce być związku z Kingą. Wybór Roberta zaskoczył widzów, którzy wcześniej widzieli, jak między nim a Kingą dochodzi do ostrych kłótni.  Między Kingą a Robertem iskrzyło od samego początku "40 kontra 20". Wydawało się, że to właśnie piękna blondynka jest faworytką Seniora, jednak po jakimś czasie zaczęło dochodzić między nimi do nieporozumień. Co więcej, tuż przed finałem Robert wyrzucił Kingę z programu. Ostatecznie inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w show, a wtedy Kochanek zrozumiał, jak ważna jest dla niego Zapadka. Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga rozpływa się nad Robertem "zaprosił mnie w intymne miejsce" Po wielkim finale Kinga i Robert ogłosili, że ich związek przetrwał po programie. Zakochani chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Para pokazywała swoim fanom, jak spędzają czas tylko we dwoje.  Niestety, fani zauważyli, że ostatnio uczestniczka show i tancerz nie pokazywali się razem. Kinga podczas relacji na InstaStories zdradziła, że dostaje wiadomości z pytaniami o jej związek,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak