Iza i Linda z "40 kontra 20" to matka i córka
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Linda nie chce by jej matka całowała się z Robertem. Iza nie odpuści córce

Matka i córka w "40 kontra 20" rywalizują o względy Roberta Kochanka. "Jestem Twoją mamą, ale przecież wiedziałaś o tym, jak żeśmy tu szły" - powiedziała Iza do Lindy. Będzie wojna o faceta?

To pierwsza taka sytuacja, w polskim programie randkowym, że matka i córka zabiegają o względy tego samego mężczyzny. Linda i Iza świadomie zgłosiły się do "40 kontra 20" i wywołały spore zamieszanie. Dla Lindy jednak konkurowanie z matką o względy Roberta Kochanka jest przekroczeniem granic. Postanowiła poprosić Izę o wycofanie się z gry. Iza jednak dopiero teraz zaczyna uświadamiać sobie, że "Senior" jest w jej typie i nie zamierza odpuszczać! 

Jesteśmy w jakimś programie i po coś żeśmy tu przyszły - powiedziała Iza 

Mama nie odpuści Lindzie Roberta? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Linda miała męża w wieku 19 lat. Szybko się rozwiodła. Co się stało?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Linda i Iza rywalizują o Roberta Kochanka. Matka nie odpuści córce 

Linda weszła do "40 kontra 20" z mocną tajemnica. Podczas wspólnej randki z Robertem Kochankiem i Izą, uczestniczki przyznały, że są spokrewnione. Iza to matka Lindy. Robert Kochanek był w szoku. Co więcej, pozostaje w sferze zainteresowań zarówno młodszej jak i starszej kobiety. Chociaż obie okazywały mu zainteresowanie, to Robert zdecydowanie skupił się na młodszej, a Iza trafiła do Glampingu Juniora - Bartosza Andrzejczaka. Fakt, że pomiędzy Lindą a Robertem doszło do intymnych przytulanek oraz namiętnych pocałunków wcale nie studzi zainteresowania Izy tym samym mężczyzną! Iza nie zamierza odpuścić Roberta córce. Dla Lindy sytuacja związana z Robertem i mamą staje się nie do zniesienia: 

Chciałam ci tak ogólnie powiedzieć, że między mną a Robertem coś dziać. Wiesz pojawiają się kolejne pocałunki, zbliżenia i niestety musze przyznać, że trochę niekomfortowo się czuję w takiej sytuacji, kiedy wy się całujecie w usta czy tam dajecie sobie buziaczka. Na początku to miałam wywalone na to, bo nie znałam nikogo

Na Izie wyznanie córki jednak nie zrobiło wrażenia: 

Ja ciebie rozumiem ale jesteśmy w jakimś programie i po coś żeśmy tu przyszły. Co teraz z tym zrobić? 

Linda przyznała, że nie zamierza walczyć z mamą o faceta, ale jednocześnie podkreśliła, że nie zauważyła, żeby pomiędzy nią a Robertem była jakakolwiek relacja: 

- Ale kuźwa Linda, ja tu jestem tak samo po to, aby zawalczyć o niego, tak? Albo przynajmniej istnieć. Nie jestem jedyna, bo jak nie wszystkie to przynajmniej kilka do niego startuje
- Ale to mnie nie rusza. Rusza mnie co innego - zaczęła Linda 
- To, że jestem Twoją mamą. ale przecież wiedziałaś o tym, jak żeśmy tu szły - dodała niewzruszona Iza 

Linda postanowiła jeszcze raz wytłumaczyć mamie, że flirtowanie z mężczyzną, który całuje się z jej własną matką jest dla niej nie do przyjęcia: 

Całowanie się a buziak w usta to są dwie różne sytuacje - broniła się Iza 

Linda ostatecznie zadeklarowała, że jeżeli jej mama nie zdecyduje się odpuścić to ona to zrobi, gdy zauważy, że Iza ma szanse u Roberta: 

Tak, ale tutaj wszystko jest z podtekstem. Żebyś wiedziała, że jakby się miało coś dziać między wami to proszę o informację, bo ja się wtedy z tego wymiksowuje. 

Co sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Nowa uczestniczka, Linda, to córka Izabeli! Robert Kochanek poszedł z nimi na randkę!

Mat. prasowe

Linda Palej dołączyła do "40 kontra 20"
Fot. Mateusz Wróbel
TV-Show
"40 kontra 20": Jak wyglądała kiedyś Linda? [STARE ZDJĘCIA]
Linda jest obecnie jedną z ulubienic Seniora - Roberta Kochanka z "40 kontra 20". Jak wyglądała kiedyś? Aż trudno ją rozpoznać!

Linda Palej, seksowna stewardessa biorąca udział w randkowym show „40 kontra 20” bez wątpienia wpadła w oko Robertowi Kochankowi. 31-latka nie zawsze wyglądała tak jak obecnie. Jesteście ciekawi jak zmienił się jej wizerunek? Zobaczcie jej zdjęcia sprzed lat! Zobacz także:  "40 kontra 20": Linda nie chce by jej matka całowała się z Robertem. Iza nie odpuści córce Linda z „40 kontra 20” - jak wyglądała przed programem? Linda Palej to 31-letnia uczestniczka popularnego show TVN „40 kontra 20” , która nieustannie wzbudza na zainteresowanie fanów. Przebojowa stewardessa ma już na Instagramie 30,5 tys. obserwatorów i jest ważnym ogniwem programu. Szybko wpadła w oko starszemu o dwanaście lat zawodowemu tancerzowi i właścicielowi szkoły tańca Robertowi Kochankowi . Ciekawe czy zjawiskowo piękna uczestniczka spodobałaby się Seniorowi również w odsłonie sprzed kilku lat… Piękna „Dwudziestka” wprowadziła w programie niemałe zamieszanie , tym bardziej, że o serce przystojnego czterdziestolatka rywalizuje ze swoją własną matką! Prawda o bliskim pokrewieństwie Lindy i Izy  szybko wyszła na jaw. Walka o serce tego samego mężczyzny sprawiła, że relacja matki z córką zaczęła się komplikować. Chciałam ci tak ogólnie powiedzieć, że między mną a Robertem zaczyna się coś dziać. Wiesz pojawiają się kolejne pocałunki, zbliżenia i niestety musze przyznać, że trochę niekomfortowo się czuję w takiej sytuacji, kiedy wy się całujecie w usta czy tam dajecie sobie buziaczka. - wyznała matce Linda. Podczas randki, na którą oprócz Lindy Robert zaprosił także 52-letnią Izę , Kochanek dowiedział się o relacji łączącej jego zalotne wybranki. Robert przeżył ciężki szok. Chociaż w rzeczywistości matka ma ciemne,...

"40 kontra 20" Robert Kochanek z Lindą i Kingą
screen TVN 7/player
TV-Show
"40 kontra 20": Linda i Kinga walczą o Roberta Kochanka! "Uwaga ma być skupiona tylko na mnie"
W "40 kontra 20" robi się coraz goręcej. Jednak nie tylko Kinga i Linda mają szansę u Roberta Kochanka! W tle pojawia się jeszcze trzecia uczestniczka!

Rywalizacja w programie "40 kontra 20" nabiera rumieńców. Czy Robert Kochanek spodziewał się, że o jego względy będą rywalizować aż dwie uczestniczki z młodszej grupy dziewczyn w show? Mowa o Lindzie i Kindze, które w ostatnim odcinku odbyły szczerą rozmowę na temat swojej relacji. Która z nich wygra starcie o Roberta Kochanka?  Linda nie boi się Kingi w "40 kontra 20" Wejście Lindy do programu wywołało burzę - okazało się, że jest ona córką Izy  i obie zaczęły starania o... Roberta Kochanka!  Na razie zdecydowanie bliżej tancerza jest Linda, która jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma rywalkę w postaci Kingi! Panie odbyły więc szczerą rozmowę: Kinga: Wydawało mi się, że się zamknęłaś na mnie i nie chciałaś tak ze mną wchodzić w interakcje. Linda: Miałam przez te dni dystans, ale to było zapoczątkowane tym, że nie miałyśmy kontaktu. Nie bawmy się w kurtuazję - obie jesteśmy blisko Roberta w tym momencie. [...] Kiedy Robert obdarowuje Ciebie całym zainteresowaniem, to ja nie widzę miejsca dla siebie  Kinga: Masz takie wrażenie, że całą uwagę skupia na mnie?  Linda: Tak. A co mówiły o sobie już nie w cztery oczy?  Linda: To co myśli o mnie, jest dla mnie nieistotne. [...] Jak Kinga wejdzie w drogę walki, to ja nie będę bierna. Kinga: Ona jest taka, że „chcę biorę”.  "40 kontra 20": Linda walczy o Roberta Kochanka! Co na to Kinga?  Rzeczywiście, Linda nie zamierza przyglądać się biernie relacji Kingi z Robertem. Kiedy zostali z Kochankiem na basenie, poprosiła o masaż, na co choreograf zgodził się z przyjemnością: Mam poczucie, że jest gdzieś bliżej - Linda Kinga wydaje się być zazdrosna o Lindę, choć w rozmowie z Robertem nie chce się do tego...

Matka i córka w "40 kontra 20"!
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Nowa uczestniczka, Linda, to córka Izabeli! Robert Kochanek poszedł z nimi na randkę!
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali! Nikt jednak nie zdziwił się tak, jak Robert Kochanek... Jak zareagował?

Każdy kolejny odcinek "40 kontra 20" przynosił nowe emocje, jednak to, co wydarzyło się tym razem, przerosło wszystko! Jak się okazuje, dwie uczestniczki - jedna "dwudziestka" i jedna "czterdziestka" - skrywały przed resztą ogromną tajemnicę, bo jak się okazało, panie, które przyszły do kontrowersyjnego, randkowego show, by zawalczyć o względy seniora i juniora są rodziną, a dokładniej... matką i córką! Mina Roberta Kochanka, który jako pierwszy odkrył ich sekret, mówiła sama za siebie. Będzie miał teraz dylemat? Do "40 kontra 20" przyszła matka z córką! Robert Kochanek odkrył ich tajemnicę Na upalnej Krecie zrobiło się naprawdę gorąco, a zarówno Junior Bartek Andrzejczak , jak i Senior Robert Kochanek, znaleźli już swoje faworytki , które z łatwością mogą podbić ich serca. Pora jednak odrobinę zwolnić tempo i pozwolić, by reszta uczestniczek mogła dać się lepiej poznać. Ostatnio z "40 kontra 20" pożegnały się aż dwie piękności , jednak do grona singli szybko dołączyła kolejna atrakcyjna kobieta. 31-letnia Linda przyznała, że wchodzi do programu z pewną tajemnicą. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że będzie ona aż tak elektryzująca, a wszystko wyszło podczas randki z Robertem Kochankiem, ku którego zaskoczeniu, Linda postanowiła wybrać, że dołączy do nich Iza! - Jestem zaskoczony powiem ci Linda twoim wyborem, jeżeli chodzi o koleżankę, z którą chciałaś dołączyć do naszej randki. Jesteśmy tutaj w zasadzie pierwszy dzień, Izy w ogóle nie znasz, nie poznałaś, może to dlatego? - zapytał Robert Kochanek na romantycznym pikniku. - Nie. Poczułam taki super vibe i stwierdziłam, że to będzie coś dobrego, jak sobie wyskoczymy na właśnie taką randkę - skomentowała Linda. Senior nie ukrywał, że bardzo...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik