Linda "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Linda poznała partnera jeszcze przed programem! Są już po ślubie?

Linda z "40 kontra 20" opowiedziała nam o swoim nowym partnerze. Jak się poznali i czy już powiedzieli sobie sakramentalne "tak"? To zdjęcie zelektryzowało fanów!

Linda z "40 kontra 20" choć nie znalazła miłości w programie, dziś jest szczęśliwie zakochana. Co więcej, jasnooka piękność już nie ukrywa swojego partnera i chętnie dzieli się ze światem ich wspólnymi, romantycznymi zdjęciami. Jak para się poznała i czy już są po ślubie? Najnowsze zdjęcie na instagramowym koncie uczestniczki sprawiło, że w sieci zawrzało. Tylko nam Linda zdradziła prawdę! Okazuje się, że ona i przystojny Sebastian znali się już przed udziałem dziewczyny w randkowym hicie TVN 7.

Zobacz także: "40 kontra 20": Jak wyglądała kiedyś Linda? [STARE ZDJĘCIA]

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Linda z "40 kontra 20" szczerze o swoim partnerze

Linda niemal przez cały sezon "40 kontra 20" była uznawana za największą faworytkę Roberta. Co więcej, ciepła, empatyczna i konkretna piękność już pierwszego dnia swojego pobytu w rajskiej, greckiej rezydencji zawróciła w głowie Seniorowi. Gdy z czasem okazało się, że dziewczyna jest córką Izabeli, atrakcyjnej "czterdziestki", która również walczyła o względy Juniora - Bartosza Andrzejaka oraz Seniora - Roberta Kochanka, wiadome było, że Linda i jej mama nieźle namieszają w programie. Tak też się stało.

Przez wiele tygodni pewna siebie Linda była uznawana za największą faworytkę Roberta. By tego było mało, nawet jej rywalki typowały jasnooką piękność jaką tę, która powinna wygrać miłosne show i stanąć u boku Seniora. Z czasem Linda coraz zaciekle walczyła więc o względy swojego wybranka. Pokłóciła się z Kingą, a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną matką i gdy wydawało się, że to właśnie Lida zajdzie aż do wielkiego finału "40 kontra 20", nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Robert wyrzucił Lindę z programu

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Jesteś tak krystaliczna, tak czysta w tym wszystkim co robisz. Nie wiem, na ile ty mnie poznałaś, ale ja lubię wyzwania, a tu jest tak za prosto. To jest dla mnie niemożliwe. W tym momencie nasza przygoda się kończy - mówił w programie Robert.

Choć Robert nie docenił szczerych intencji Lindy, ta po zakończeniu programu odnalazła miłość. Tuż po zakończeniu emisji show piękna córka Izabeli pokazała w sieci swojego nowego partnera. Teraz w rozmowie z Party.pl była uczestniczka "40 kontra 20" opowiedziała nam o swoim szczęściu. W jakich okolicznościach poznała przystojnego Sebastiana?

Linda z "40 kontra 20" szczerze o swoim partnerze. Jak się poznali?

Zaledwie dwa dni temu na instagramowym koncie Lindy z "40 kontra 20" pojawiło się romantyczne zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Gwiazda miłosnego hitu TVN 7 wyznała wtedy, że wreszcie jest zakochana.

No to już wiecie 🙈🙈🙈 Pan trener nie towarzyszy mi tylko we zmaganiach na siłowni, ale również w życiu prywatny🥰 dziękujemy za tony gratulacji i ciepłych słów, jesteście kochani ❤️❤️❤️ - napisała na Instagramie Linda.

Instagram @linda_palej_lilej

Nie trzeba było długo czekać, by fani ruszyli z gratulacjami, a także dopytywali, jak długo zakochani się ze sobą spotykają i w jakich okolicznościach się poznali. W rozmowie z Party.pl, Linda zdradziła prawdę.

Sebastiana poznałam na krótko przed programem, był moim trenerem. Bardzo się polubiliśmy. To jest facet który mój ulubiony mięsień tj. mózg, ma równie rozwinięty jak inne widoczne mięśnie na jego ciele, z tego powodu bardzo zależało mi żeby dostać się pod jego skrzydła - mówi w rozmowie z Party.pl Linda.

Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Co sprawiło, że Linda otworzyła się na relację z przystojnym Sebastianem?

Naszą relację traktowaliśmy bardzo profesjonalnie, Trener - podopieczna, treningi - raporty, wyniki🙈 żadne z nas w tamtym momencie, zważając na "powagę" wiążącej nas relacji nie okazało zainteresowania drugą osobą. Sytuacja kompletnie zmieniał się po programie. Zaczęliśmy się spotykać poza siłownią i bardzo dużo rozmawialiśmy, wtedy okazało się , że oboje podobamy się sobie od początku, mamy mnóstwo wspólnych tematów do rozmów, uwielbiamy swoje towarzystwo i oboje chyba trochę zwariowaliśmy na swoim punkcie. To wszystko wydaje się być idealne, a ja wierzę w istnienie ideałów - zdradza nam Linda.

Linda z
Instagram @linda_palej_lilej

Definicją mojego ideału związku nie jest relacja bez problemów i partner bez wad, lecz umiejętność rozwiązywania problemów, cierpliwość i tolerancja, a do tego potrzebna jest pewna dojrzałość emocjonalna, którą nieskromnie uważam, ze oboje posiadamy - dodaje Linda w rozmowie z Party.pl.

Czy para aż tak dobrze czuje się w swoim towarzystwie, że zdecydowała się ślub? Najnowsze zdjęcie na Instagramie Sebastiana z podpisem #wedding (ślub) sprawiło, że w sieci zawrzało. A jaka jest prawda? Linda i Sebastian już powiedzieli sobie sakramentalne "tak"?

Zobacz także: "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała

Linda z "40 kontra 20" jest już po ślubie?

Linda Palej w miłosnym hicie TVN 7 wielokrotnie powtarzała, że jest gotowa na poważną relację i nie wyklucza tego, że po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Przypominamy, że Linda wzięła pierwszy ślub w wieku 19 lat, jednak  związek ze starszym o 16 lat mężczyzną zakończył się fiaskiem.

W momencie, kiedy się rozstaliśmy, wyszłam z domu, zabierając ze sobą tylko jedną walizkę. Mój świat, taki jaki miałam przez tyle lat, zniknął z dnia na dzień. Zaczęłam wszystko od nowa. Wtedy podjęłam decyzję o zmianie pracy, o wyjeździe. Wszystko mi się skończyło - wyznała w "40 kontra 20" Linda.

Dziś jej życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Dziewczyna stała się bardziej otwarta i pewna siebie, a udział w miłosnym show TVN 7 tylko utwierdził ją w tym, jak powinien wyglądać jej idealny związek. Teraz, gdy Linda znów jest zakochana, a na instagramowym koncie jej partnera, Sebastiana, powiło się romantyczne zdjęcie otagowane jako "ślub", postanowiliśmy zapytać piękną uczestniczkę, czy ona i Sebastian już powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Nasze wspólne zdjęcie na instagramie Sebastiana pod którym znajduje się opis #wedding zrobione było na weselu naszych znajomych, nie jesteśmy po ślubie.. jeszcze.. - zdradziła nam ze śmiechem Linda.

To samo wymowne zdjęcie zaledwie kilkanaście godzin temu pojawiło się również na Instagramie Lindy. Patrząc na nie aż trudno nie krzyknąć "ale oni się kochają"!

Lindzie i Sebastianowi życzymy dużo miłości i trzymamy za nich kciuki. 

Linda z
Instagram @linda_palej_lilej

Linda Palej dołączyła do "40 kontra 20"
Fot. Mateusz Wróbel
TV-Show
"40 kontra 20": Linda pokazała partnera. Podobny do Roberta Kochanka?
Linda z "40 kontra 20" po zakończeniu show zdradziła, że jest zakochana! Piękna córka Izabeli pokazała swojego partnera. Kim jest jej ukochany?

Eliminacja Lindy z "40 kontra 20" była szokiem nie tylko dla widzów show, ale też jego uczestników. Piękna jasnooka piękność była bowiem okrzyknięta największą faworytką Seniora, nic więc dziwnego, że jej odejście z programu wywołało łzy u pozostałych pań. Teraz, po emisji wielkiego finału, zjawiskowa córka Izabeli przekazała fanom radosną nowinę. Linda jest zakochana! Gwiazda miłosnego hitu TVN 7 pokazała w sieci swojego partnera. Podobny do Seniora z "40 kontra 20"? Zobacz także:   "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała "40 kontra 20": Linda znalazła miłość po zakończeniu show Gdy tylko Linda pojawiła się na planie "40 kontra 20", skutecznie pomieszała szyki swoim rywalkom. Co ciekawe, z czasem okazało się, że dziewczyna jest córką Izabeli , atrakcyjnej "czterdziestki", która również walczyła o względy Juniora - Bartosza Andrzejaka oraz Seniora - Roberta Kochanka . Przebojowa i pewna siebie "dwudziestka" niemal w mgnieniu oka zawróciła w głowie Seniorowi, który wybierał ją podczas każdego "Dnia Decyzji". Z czasem Linda coraz zaciekle walczyła o względy Roberta. Pokłóciła się z Kingą , a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną matką , a wszystko po to, by zdobyć serce Seniora. I gdy wydawało się, że to właśnie Lida zajdzie aż do wielkiego finału "40 kontra 20" , nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Robert wyrzucił Lindę z programu .  Jesteś tak krystaliczna, tak czysta w tym wszystkim co robisz. Nie wiem, na ile ty mnie poznałaś, ale ja lubię wyzwania, a tu jest tak za prosto. To jest dla mnie niemożliwe. W tym momencie nasza przygoda się kończy - mówił w programie Robert. Cała sytuacja sprawiła, że pozostałe uczestniczki...

"40 kontra 20": Robert wyeliminował Lindę z programu
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Linda żałuje udziału w show? Jak ocenia występ z mamą w programie?
Linda do "40 kontra 20" zgłosiła się razem ze swoją mamą - Izabelą. Czy teraz żałuje swojej decyzji? Piękna uczestniczka zdradziła nam prawdę!

Udział w "40 kontra 20" miał dla Lindy słodko-gorzki smak. Choć dziewczyna nie wygrała programu, a w jego trakcie wchodziła w liczne konflikty ze swoją mamą, teraz czerpie z życia garściami. Miłosne show TVN 7 zapewnił charyzmatycznej "dwudziestce" masę wiernych fanów, wspaniałe przyjaciółki i przygotował jej serce na nową miłość. Dziś Linda tworzy szczęśliwy związek z przystojnym Sebastianem. Czy z perspektywy czasu żałuje, że zgłosiła się do programu? W rozmowie z Party.pl Linda wyznała, czy publiczna rywalizacja z mamą o tego samego mężczyznę bardzo odbiła się na ich relacji. Zobacz także:  "40 kontra 20": Bartek był zły na produkcję, że nie dostał willi? Zabrał głos!  "40 kontra 20": Linda żałuje udziału w programie? Linda Palej już od pierwszego dnia w rajskiej rezydencji na Krecie sprawiła, że serce Seniora - Roberta Kochanka zabiło mocniej. Przenikliwy wzrok, fenomenalna figura, nienarzucający się styl, pewność siebie i oryginalna uroda sprawiły, że światowej sławy tancerz szybko zaprosił dziewczynę do swojej rezydencji. Już wtedy pozostałe uczestniczki spodziewały się, że jasnooka piękność poważnie namiesza w programie. Ku zaskoczeniu wszystkich, z czasem okazało się, że Linda do programu nie przyszła sama. Jej mamą jest powiem charyzmatyczna "czterdziestka" - Izabela. Ten fakt sprawił, że dziewczyna stała się jeszcze bardziej intrygująca zarówno dla uczestników miłosnego show TVN 7, jak i jego widzów. Kolejne tygodnie przybliżały Lindę do Roberta Kochanka, a pozostałe dziewczyny szybko okrzyknęły córkę Izabeli swoją największą rywalką. Niestety, choć Palej niewątpliwie była uznawana za faworytkę Seniora, to format programu i temperament mężczyzny sprawił, że "dwudziestka" niemal na każdym kroku musiała mu...

"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Linda podsumowała swój udział w "40 kontra 20". Jest zawiedziona decyzją Roberta Kochanka? W rozmowie z Party.pl zdradziła, co myśli o związku Kingi i Roberta.

Linda pokładała duże nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z Robertem. Jednak jej uczucia często wystawiane były na próbę. Tuż przed wielkim finałem show ulubienica Seniora została wyrzucona z programu, a Robert Kochanek ku zaskoczeniu wszystkich w ostatnim odcinku programu za swoją partnerkę wybrał Kingę. Jak na taki obrót spraw zareagowała Linda? Czy ma żal do Roberta i jaki ma stosunek do jego obecnej relacji z Kingą? W rozmowie z Party.pl jasnooka piękność wyznała prawdę! "40 kontra 20": jak Linda ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku wyeliminował z dalszej gry.  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, miała szansę wrócić do show i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała Linda, która zarówno przez widzów TVN 7, jak i pozostałe wyralki była uznawana za najlepszą kandydatkę na partnerkę Seniora? Pomimo iż Linda nie podbiła serca Roberta Kochanka w " 40 kontra 20 ", z pewnością nie odejdzie z programu zapomniana. Pewna siebie "dwudziestka" zdobyła sympatię nie tylko koleżanek z programu ale również tysięcy widzów, którzy wciąż chętnie śledzą jej dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Dziś wiadomo, że Linda jest już w szczęśliwym związku z przystojnym trenerem personalnym, Sebastianem, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Ale czy odrzucenie przez tancerza bardzo się na niej odbiło? - Nie żałuje mojego udziału w programie, to było niesamowite doświadczenie! - wyznała w rozmowie z Party.pl Linda.  Znana ze swojej powściągliwości uczestniczka miłosnego show TVN 7, w...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner