Rusza nowy randkowy program TVN7, w którym wiek nie ma znaczenia. "40 kontra 20" to nowy format, w którym o względy Juniora - Bartka Andrzejaka i Seniora - Roberta Kochanka, będą walczyły atrakcyjne 20-latki oraz szałowe 40-latki. Mamy dla was zdjęcia wszystkich odważnych "20-stek", które odważyły się wystąpić w programie. Poznajcie je bliżej, zanim namieszają!

Reklama

Zobacz także: "40 kontra 20": Oto wszystkie "40" z nowego show TVN 7! Która podbije serce widzów?

Oto uczestniczki "40 kontra 20". Wśród nich doktor nauk medycznych!

"40 kontra 20" to format, którego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Atrakcyjne kobiety w różnym wieku będą walczyły o względy dwóch przystojniaków. Tutaj wiek ich nie ogranicza. Czy dwudziestolatki będą w stanie wygryźć starsze, doświadczone i wiedzące czego chcą koleżanki? Poznajcie grupę "20" - oto gwiazdy pierwszej edycji "40 kontra 20".

Paula Migas w "40 kontra 20"

Paula Migas ma wiele pasji. Jest nauczycielką tańca - kocha afro, twerk i dancehall. Czy wspólna pasja zbliży ją do Roberta Kochanka? Uczestniczka pracuje również jako pilot wycieczek oraz tłumacz i nauczyciel języka włoskiego i hiszpańskiego. Żyje między Polską, Francją, Włochami i Portugalią i mówi aż w 5 językach.

Zobacz także
Mat. prasowe

Patrycja Rodak w "40 kontra 20"

Patrycja Rodak na co dzień mieszka w Londynie. Do niedawna pracowała w butiku Chanel. Jest makijażystką, stylistką i modelką. Interesuje się modą, projektowaniem ubioru oraz makijażem artystycznym. Uwielbia jeść i podróżować. Nie przeszkadza jej bycie singielką, gdyż "szczęśliwi czasu nie liczą".

Mat. prasowe

Oliwia Krzemińska w "40 kontra 20"

Oliwia Krzemińska przed udziałem w "40 kontra 20" próbowała swoich sił na TikToku. Jest studentką stomatologii i wyróżnia się swoją naturalnością. Jej ideał partnera to wysportowany i zdecydowany mężczyzna. Czy Senior Robert lub Junior Bartek trafią w jej gusta?

Mat. prasowe

Marta Mazurkiewicz w "40 kontra 20"

Marta Mazurkiewicz na co dzień mieszka w Manchesterze. Wyprowadziła się z Polski wraz z rodzicami jeszcze gdy była nastolatką. Mówi, że jest stereotypową jedynaczką - lubi dostawać to czego chce. Panowie w "40 kontra 20" również się jej podporządkują? Jest pewna siebie i jak podkreśla - nigdy nie nakłada na siebie “filtrów”! Lubi wplatać w angielskie słówka w swoje wypowiedzi. Styl Joanny Krupy? A ideał mężczyzny?

Kręcą mnie footballersi, w typie bad boy, ale tacy never nie będę mieć dziewczyny - podsumowuje.

Mat. prasowe

Kinga Zapadka w "40 kontra 20"

Kinga Zapadka uwielbia realizować swoje cele i podkreśla, że nikomu nie zamierza się przypodobywać. Od 6 lat mieszka w Warszawie i studiuje prawo. Jest szczera i otwarta, ceni lojalność i szczerość. Wrażliwość, empatia, chęć pomocy innym, wierność - to cechy, które lubi w sobie najbardziej.

Mat. prasowe

Kamila Chojnacka w "40 kontra 20"

Reklama

Kamila Chojnacka mieszka w Gdańsku. Była cheerleaderką Reprezentacji Polski w siatkówce. Aktualnie jest w trakcie studiów z zarządzania. Kocha tańczyć latino. Uwielbia poznawać nowych ludzi. Cechuje ją otwartość i pewność siebie. Jest optymistką. Jaki powinien być jej wymarzony mężczyzna? Musi cechować go pewność siebie, pasje i odpowiedzialność.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama