Już się nie ukrywają! Magdalena Frąckowiak i syn Przetakiewicz po raz pierwszy razem na salonach!


Modelka Magdalena Frąckowiak i syn Joanny Przetakiewicz - Alex Przetakiewicz są para. Ale do tej pory, nie pokazywali się publicznie razem. Teraz na pokazie marki La Mania w końcu oficjalnie potwierdzili swój związek. Syn Joanna Przetakiewicz jest prezesem La Manii, dlatego nie mogło go zabraknąć na pokazie. Magdalena Frąckowiak jest top modelką i z wielką przyjemnością chodzi na pokazy.
Czy teraz ten związek zakończy się poważnymi deklaracjami? Zapewne przekonamy się za jakiś czas. My byśmy widzieli ich chętnie jako młodą parę na pięknym ślubie w stylu La Manii.
Jak na razie pozostaje nam oglądanie zakochanej pary ze wczorajszego pokazu. Ładnie wyglądają razem?
Zobacz także: Modelka Magda Frąckowiak i syn Przetakiewicz przyłapani na randce! Oni naprawdę są parą! ZDJĘCIA

12-12-2016Warszawa Goscie na pokazie LaMania fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

12-12-2016Warszawa Goscie na pokazie LaMania fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

12-12-2016Warszawa Goscie na pokazie LaMania fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

12-12-2016Warszawa Goscie na pokazie LaMania fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.