fryzury gwiazd z grzywką
East News/Instagram
Zobacz, co jest teraz modne!
1/13
fryzury gwiazd z grzywką
East News/Instagram

 

Fryzury z grzywką to bez wątpienia największy hit ostatnich miesięcy. Budzą duże emocje, bo albo się je kocha, albo nienawidzi. Obok fryzur z grzywką ciężko przejść obojętnie, dlatego też stały się tak gorącym trendem. Wiele gwiazd zdecydowało się na uczesania z modną grzywką, a do tego grona należy Anna Lewandowska, Doda, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha czy Julia Wieniawa. Ta ostatnia co prawda zaprezentowała się w peruce, ale jakiś czas temu przyznała, że marzy jej się grzywka na stałe. Nic dziwnego, bo grzywka doskonale podkreśla rysy twarzy i oczy. Właśnie dlatego nie każdy chce się na nią odważyć, bo potrafi nie tylko podkreślać zalety, ale i wady. Nie każda grzywka pasuje do różnych kształtów twarzy i warto z nią uważać. Gdy jednak dopasuje się odpowiednią grzywkę do swojej urody, to bez wątpienia można liczyć na efekt "wow"! 

 

Kusi cię grzywka? W ogóle nas to nie dziwi, dlatego przygotowaliśmy galerię zdjęć fryzur z grzywka w stylu gwiazd. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się gwiazdami! 

 

Zobacz: Tak więcej już się nie czesz! Te fryzury w 2019 roku nie będą już modne!

2/13
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska zaskoczyła grzywką na początku listopada i zaczął się prawdziwy szał! Wszystkie fanki trenerki zaczęły marzyć o podobnej fryzure i w ogóle nas to nie dziwi. Anna Lewandowska w grzywce wygląda świeżo i dziewczęco. Taka fryzura odjęła jej 10 lat! Grzywka trenerki jest delikatna, lekka i niezbyt gęsta. Takie cięcie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli boisz się mocnego cięcia i efektu "kasku" na głowie!

 

Zobacz: Najmodniejsze fryzury sezonu: wybierz cięcie lub upięcie dla siebie

3/13
Doda
Instagram

W podobnym stylu jest grzywka Dody. Takie uczesanie pasuje do wszystkich kształtów twarzy!

 

Zobacz: Maski, wcierki, szampony, odżywki i dieta, czyli co zrobić, żeby włosy szybko rosły

4/13
Sylwia Przybysz
Instagram

 

Jakiś czastemu lekką grzywkę nosiła także Sylwia Przybysz. Wokalistce do twarzy było z takim uczesaniem, ale w końcu zdecydowała się zapuścić włosy i po grzywce nie ma już śladu. Wciąż jednak możecie się inspirować grzywką Sylwii Przybysz.

 

Zobacz: Trendy w koloryzacji włosów – piaskowy blond

5/13
Julia Wieniawa
Instagram

 

Ostatnio Julia Wieniawa zachwycała gęstą grzywką. Ku rozczarowaniu miłośników grzywek, okazało się, że to tylko peruka. Nie zmienia to jednak faktu, że w takim uczesaniu wygląda świetnie. Jeśli masz podobny kształt twarzy do Julii, to śmiało rób grzywkę!

 

6/13
Kinga Rusin
Instagram

 

Lekką i cienką grzywkę od lat nosi także Kinga Rusin. Dziennikarka często zaczesuje ją na boki, tworząc look w stylu lat 70. To dobre rozwiązanie, gdy chcesz odmienić na szybko swoją fryzurę z grzywką.

 

 

7/13
Księżna Kate
East News

 

Podobny pomysł na grzywkę miała także księżna Kate - również zaczesywała ją na boki.

 

8/13
Emily Ratajkowski
East News

 

Emily Ratajkowski chętnie nosiła gęściejszą grzywkę niż pozostałe gwiazdy. Takie uczesanie przypadnie do gustu miłośniczkom mocno zarysowanych i geometrycznych fryzury. 

9/13
Selena Gomez
Instagram

 

Grzywkę nosiła także Selena Gomez! Gwiazda stawiała wtedy na ostre cięcie - miała zarówno krótkie włosy, jak i dosyć gęstą grzywkę.

10/13
Agnieszka Więdłocha
Instagram

 

Agnieszka Więdłocha od lat nosi grzywkę i zawsze wygląda z tą fryzurą doskonale, bez względu na zmieniające się trendy. Grzywka zawsze sprawia, że uczesanie jest bardzo dziewczęce, a to pasuje zawsze i do każdej kobiety, w każdym wieku!

11/13
Anita Sokołowska
Instagram

 

Za trendami podążyła też Anita Sokołowska, która zaczęła pokazywać się w grzywce na planie "Przyjaciółek". 

12/13
Małgorzata Socha
Instagram

 

Wcześniej w grzywce pokazywała się Małgorzata Socha. Gdy włosy jej trochę podrosły, zaczęła zaczesywać grzywkę na boki, w stylu at 70. Takie uczesanie świetnie pasuje do jej kształtu twarzy.

13/13
Dakota Johnson
East News

 

Dakota Johnson od lat nosi grzywkę i wychodzi z tym na dobre! A wy lubicie fryzury z grzywkami?