Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz to polska piosenkarka i youtuberka, która w 2015 roku zyskała rozgłos dzięki zostaniu laureatką w konkursie YouTube Young Stars. Jej konta w mediach społecznościowych obserwują niemal dwa miliony osób. Prywatnie piosenkarka jest mamą dwóch dziewczynek - Poli i Neli - których ojcem jest jej partner, również znany w mediach społecznościowych - Jan Dąbrowski.

Imię: Sylwia

Nazwisko: Przybysz

Nazwisko panieńskie: Przybysz

Pseudonim: brak

Wzrost: 169 cm

Data urodzenia: 28.08.1998 r.

Znak zodiaku: panna

Zawód: piosenkarka, youtuberka

Osoby - związki:
 • partner Jan Dąbrowski


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: Pola Dąbrowska (ur. 2020) i Nela Dąbrowska (ur. 2021)

  Rodzeństwo: siostra Olga Przybysz

  BIO: Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 roku w Ciechanowie. Wychowywała się ze swoją siostrą Olgą Przybysz. Uczyła się w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star. Od najmłodszych lat pasjonowała się muzyką, nic zatem dziwnego, że to w jej stronę skierowała swoje kroki. Zaczynała w wieku 15 lat od umieszczania wykonanych przez siebie coverów na kanale YouTube, które były bardzo dobrze odbierane przez szeroką publiczność - wokalistka została laureatką konkursu YouTube Young Stars w 2015 roku. Pierwszym udostępnionym nagraniem był utwór Cher Lloyd "Want U Back". W 2014 roku 9 kwietnia wraz z partnerem Janem Dąbrowskim nagrała cover piosenki Disneya "Miłość rośnie wokół nas", a pod koniec tego roku dostrzegły ją pierwsze wytwórnie muzyczne. Sylwia Przybysz z wytwórnią My Music współpracowała od 2014 do 2019 roku. Na swoim koncie ma wideoklip do singla "Plan", na którym gościnnie zaśpiewał Mezo. Piosenka okazała się świetnym debiutem w pierwszej połowie 2015 roku. W październiku tego samego roku ukazał się debiutancki album Sylwii, na którym wśród muzycznych gości byli Verba i Dj Remo. Kolejny album "Związane oczy mam", który wokalistka nagrała wraz z zespołem Verba, został wydany 29 lipca w 2016 roku. Również w 2016 roku 9 grudnia ukazał się jej trzeci album, zatytułowany "Tylko raz", natomiast czwarty wyszedł po dłuższej przerwie - 1 marca 2018 roku - o tytule "Czas". Piąty album Sylwia Przybysz również nagrała przy współudziale zespołu Verba. Krążek ten ukazał się 6 grudnia 2018 roku i nosił tytuł "W moim sercu".Sylwia Przybysz na swoim koncie ma liczne single i teledyski. W postaci singli w 2015 roku ukazały się utwory "Plan", "Turn The Page" i "Najważniejsza" (wraz z zespołem Verba). Rok później, również z zespołem Verba, Przybysz wydała single pt. "Związane oczy mam", "To dla ciebie pragnę żyć", "Rozmyślam noc i dzień", "Wierzyłam w nas". Na singlu "Spełniaj marzenia" pojawili się gościnnie Jeremi Sikorski, Artur Sikorski i Sylwia Lipka. Artur Sikorski śpiewał wraz z Sylwią Przybysz na jej singlu "Nie poddam się".Prywatnie Sylwia Przybysz jest partnerką youtubera, prezentera radiowego i telewizyjnego Jana Dąbrowskiego, z którym ma dwie córki - Polę i Nelę.

  Znana z: coverów i autorskich piosenek publikowanych na kanale YouTube. Laureatka konkursu YouTube Young Stars w 2015 roku. Wokalistka wydała do tej pory 5 autorskich albumów. Współpracowała z zespołem Verba, Mezo, Jeremim Sikorskim, Arturem Sikorskim, Sylwią Lipką i Janem Dąbrowskim.

  Funkcja w filmie: -

  Płyty: - "Plan" (2015); - "Związane oczy mam" (2016); - "Tylko raz" (2016); - "Czas" (2018); - "W moim sercu" (2018).

  Książki: brak

  Nagrody:Laureatka YouTube Young Stars 2015

  LINK Instagram: @sylwiaprzybysz

  LINK Facebook: https://www.facebook.com/PrzybyszSylwia/
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index