Julia Wieniawa


Imię: Julia

Drugie imię: -

Nazwisko: Wieniawa

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Koziorożec

Data urodzenia: 1998-12-23

Miejsce urodzenia: Warszawa

Wzrost: 162

BIO: Julia Wieniawa (właściwie Julia Wieniawa-Narkiewicz) - urodzona w 1998 roku, aktorka. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Pauli, dziewczyny Kuby (Adam Zdrójkowski) w serialu "Rodzinka.pl". Julia Wieniawa interesuje się również tańcem i śpiewem. W 2015 roku na rynku pojawił się jej pierwszy singiel zatytułowany "Co mi jest", a pod koniec 2016 roku drugi "Na zawsze", który po raz pierwszy można było usłyszeć w programie "Dzień Dobry TVN". Julia Wieniawa gościnnie występowała na deskach Teatru Roma oraz w Amfiteatrze Parku Sowińskiego. Ma na swoim koncie również udział w takich serialach jak "Klan", "Na dobre i na złe", "Druga szansa", "Na Wspólnej". Wystąpiła też w teledysku Jeremiego do piosenki "Bez niej nie byłoby nas" oraz prowadziła program "I Love Violetta" w Disney Channel. Latem 2017 ruszyła w trasę koncertową. 
 
Julia Wieniawa ma już za sobą debiut na szklanym ekranie. W 2018 roku do kin wszedł film Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii", w którym aktorka wcieliła się w postać Sandry "Futro". Jej ojca grał sam Bogusław Linda! 
 
Julia Wieniawa prywatnie
Pod koniec stycznia 2017 roku Julia Wieniawa pojawiła się na gali rozdania Telekamer. Towarzyszył jej aktor Antek Królikowski. To było ich pierwsze wspólne wyjście. Antek Królikowski i Julia Wieniawa często byli widywani razem na różnych imprezach. Rodzice aktora byli zachwyceni jego wybranką, jednak związek pary rozpadł się w grudniu 2018 roku. Od lutego 2019 roku Julia Wieniawa spotyka się z Baronem. 
 
Julia Wieniawa ma trzy młodsze siostry. Alicja chce iść w jej ślady. Przyrodnia siostra Julii Wieniawy już teraz występuje w serialu TV4 pt. "Oko za oko". 

Znany/a z: Rodzinka.pl, Kobiety mafii, Taniec z gwiazdami

Związki:
 • Antoni Królikowski (chłopak 01.2017-12.2018)
 • Aleksander Milwiw-Baron (chłopak 02.2019 - 08.2019)


 • Osoby powiązane: -

  Link WWW: -

  Link FB: https://www.facebook.com/juliawieniawieniawa/

  Link Pinterest: -

  Link Instagram: https://www.instagram.com/juliawieniawa
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index