M jak miłość odc. 1274 M jak miłość odc. 1274 M jak miłość odc. 1274 M jak miłość odc. 1274 M jak miłość odc. 1274
M jak miłość odc. 1274
1/12
M jak miłość odc. 1274

Biała suknia - czarna rozpacz! Zapraszamy na 1274 odcinek „M jak Miłość”, w którym Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) staną w końcu przed ołtarzem... Ich wymarzony ślub nie potoczy się jednak tak, jak oboje planowali. Co wydarzy się tego dnia w Grabinie? Emisja odcinka 31 stycznia o 20.40 w TVP2.

Zobacz także: Ślub w "M jak miłość"! Marzenka i Andrzej powiedzą sobie w końcu "tak"? ZDJĘCIA

2/12
M jak miłość odc. 1274

Na początek mamy dobrą nowinę, ale u Mostowiaków. W dniu ślubu Ewa (Dominika Kluźniak) odbierze wyniki badań… i kilka godzin później wyzna Markowi (Kacper Kuszewski), że jest w ciąży! Przyszli rodzice postanowią jednak utrzymać na razie tego “newsa” w tajemnicy.

3/12
M jak miłość odc. 1274

Tymczasem Andrzejek zdradzi Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że on również ma pewien sekret - i to niebezpieczny. Bo kilka lat wcześniej był już żonaty i... dotąd to ukrywał. Nawet przed kolejną narzeczoną.

- To był epizod, małżeństwo trwało raptem kilka miesięcy, potem szybko się rozwiedliśmy... Ela pojechała do swojej kuzynki do Bostonu, tam znalazła robotę, a ja... wróciłem do Polski.

- I Marzenka nic o tym nie wie? 
- Nie powiedziałem jej, bo tylko by się zdenerwowała...
Chodakowski poradzi przyjacielowi, by wyznał jednak ukochanej prawdę – i to jeszcze przed ślubem. A siłacz od razu spróbuje z dziewczyną porozmawiać. 

4/12
M jak miłość odc. 1274

Ale gdy zajrzy do jej pokoju, Marzenka – wspierana przez Ulę (Iga Krefft) – w panice wyrzuci go za drzwi. 

 
5/12
M jak miłość odc. 1274

- Kotku... mamy tu inne, naprawdę ważne sprawy na głowie... Nie można oglądać panny młodej przed ślubem, bo to przynosi pecha!

A do siedliska zaczną się w końcu schodzić goście. Jako pierwsza życzenia młodym złoży Barbara (Teresa Lipowska).

6/12
M jak miłość odc. 1274

 Od razu widać, że jesteście zakochani w sobie po uszy... aż miło popatrzeć! I oby tak zostało na zawsze. I ja, i Lucek życzymy wam najważniejszego: miłości. A druga ważna w życiu rzecz to zaufanie. Bez niego ani rusz! Chodzi o to, żeby we wszystkim być razem, na dobre i na złe. To wtedy tego dobrego będzie więcej… Zaufania i miłości, kochani… Bo jak to będzie, to z wszystkim innym też dacie sobie radę! 

7/12
M jak miłość odc. 1274

Ula – jako świadkowa – zadba z kolei o to, by weselni goście od początku dobrze się bawili. Ale gdy zobaczy, że Janek flirtuje z kuzynkami Marzenki, sama szybko straci humor. 

- Lepią się do niego, a on… Faceci są nienormalni!

Marcin zaproponuje jednak dziewczynie „pomoc”...

- Myśli, że jest królem świata… ale jak chcesz, możemy lekko zbić go z tropu!

8/12
M jak miłość odc. 1274

Chwilę później Chodakowski uda, że poprawia Uli obluzowany pantofel… A Janek od razu poczuje ukłucie zazdrości – i zapomni o nowych „przyjaciółkach” w ciągu sekundy. 

 
9/12
M jak miłość odc. 1274

- To zawsze działa... Idziemy na całość, tak? 
- Ależ proszę bardzo, niech się dzieje!
- Aż mi chłopiny szkoda... Cały czas się tu gapi!

10/12
M jak miłość odc. 1274

W finale, gdy nadejdzie godzina ślubu, rodzina i przyjaciele młodej pary zgromadzą się za to w lokalnym kościele… A tam czeka ich spora niespodzianka. Bo gdy narzeczeni staną przed kapłanem, gotowi przysiąc sobie miłość…

11/12
M jak miłość odc. 1274

Do świątyni wpadnie nagle była ukochana Andrzejka: Elżbieta (w tej roli Anna Sarna)!

- Ja bardzo przepraszam, ale nie mogę się zgodzić na ten ślub... Sorry, ale nie!(...) Ja jestem żoną Andrzeja!

12/12
M jak miłość odc. 1274

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1274 już 31 stycznia, punktualnie o 20:40... takich emocji lepiej nie przegapić!

 
Więcej na temat M jak miłość polskie seriale