Już niedługo czeka nas wakacyjna przerwa w serialu "M jak miłość", która ma trwać aż trzy miesiące. Produkcja zdradziła, że finałowy odcinek serialu będzie wyjątkowy. W 1808 odcinku ma bowiem dojść do ślubu, ale to nie koniec rewelacji. Będziecie oglądać?

Reklama

Ślub gwiazd "M jak miłość"

Fanów "M jak miłość" czeka długa przerwa w emisji serialu. Jak poinformowała produkcja w informacji prasowej, finałowy 1808 odcinek kultowego serialu będzie wyjątkowy, a Iwona (Hanna Śleszyńska) i Jerzy (Karol Strasburger) w końcu zostaną małżeństwem. Oczywiście nie zabraknie zwrotów akcji i bohaterowie nie unikną przygód. Aneta o ślubie swojej mamy ma dowiedzieć się w środku nocy, gdy ta bliska paniki, nagle się u niej zjawi, prosząc o pomoc.

Widzisz? Tacy właśnie są faceci! Daj im palec, wezmą całą rękę! Jerzy tak ucieszył się moimi oświadczynami, że od razu pognał do urzędu... I tak się złożyło, że akurat zwolnił się termin na jutro! Jerzy uznał, że to znak, umówił nas… I w ogóle nie ma opcji, żeby wybić mu to z głowy!
ma powiedzieć panna młoda w finałowym odcinku.
Jerzy i Iwona biorą ślub
Fot. Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm

W kilka godzin córka Iwony ma zorganizować suknię, kwiaty i obiad weselny dla mamy i Jerzego.

Boże, wyglądam jak stara baba! Co mi w ogóle strzeliło do głowy? Dlaczego zgodziłam się na to szaleństwo?...
ma histeryzować panna młoda.

Córka będzie przekonywać matkę, że ta wygląda pięknie i, że Jerzy skoczyłby za nią w ogień.

Wiem, tylko mam wrażenie, że... robimy z siebie przebierańców! Zakochanie, porywy serca – to dla młodych. Nie jesteśmy z tym ślubem… śmieszni?
będzie przeżywać Irena.

Aneta ma obawy matki ocenić, jako "straszne głupstwa".

Zobacz także
Jerzy i Iwona biorą ślub
Fot. Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm

A co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku "M jak miłość" o tym przekonacie się już w najbliższy wtorek na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Reklama

Zobacz także: Poruszający wpis produkcji "M jak miłość":" Żegnamy naszego przyjaciela"

Jerzy i Iwona biorą ślub
Fot. Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm
Reklama
Reklama
Reklama