Robert Lewandowski strzela gola w meczu z Rumunią
Wow! Robert może liczyć na naprawdę niezłe wynagrodzenie...
1/7
Robert Lewandowski strzela gola w meczu z Rumunią

Ile zarabia Robert Lewandowski? O zarobkach kapitana polskiej reprezentacji krążą legendy. Najlepszy polski piłkarz może liczyć na naprawdę wysokie kwoty. Roberta ma co najmniej kilka źródeł dochodu. Pierwszym i największym z nich są oczywiście pieniądze, które zarabia w klubach. Jak podliczyli dziennikarze tygodnika "Wprost", z samych wynagrodzeń z klubów (wcześniej Borussii Dortmund, a obecnie Bayernu Monachium), Robert Lewandowski zarobił już około 180 mln zł. Myślicie, że to dużo? A to dopiero początek! Sprawdźcie, na czym jeszcze zarabia nasz gwiazdor!

 

 

Zobacz też: UPS! Wpadka Ani Lewandowskiej na Instagramie. Fani wytknęli jej brak profesjonalizmu...

2/7
Robert Lewandowski strzela gola w meczu z Rumunią

Na czym zarabia Robert Lewandowski?

Kapitan reprezentacji Polski jest niezwykle popularny i bardzo lubiany. Dzięki czemu chętnie angażowany jest do wielu kampanii reklamowych znanych marek. Dochody z udziału w reklamach to drugie ważne źródło zarobku piłkarza. Roberta Lewandowskiego mogliśmy już zobaczyć w kampaniach takich firm, jak: Head&Shoulders, Coca Cola, Vistula, T-Mobile, Huawei i Gillett. Ile na tym zarobił? Według szacunków "Wprost", gwiazdor piłki nożnej za udział w reklamie inkasuje od 600 tys. do 2,5 mln zł. W podliczeniu daje to kwotę około 9,6 mln!

3/7
Robert Lewandowski zdjął koszulkę podczas meczu
Eastnews

Ponadto, Robert Lewandowski ma udziały w kilku spółkach, m.in zajmującymi się nieruchomościami, a także inwestuje w start-upy. Całkiem nieźle, prawda? Jednak to jeszcze nie koniec!

4/7
Robert Lewandowski kupuje apartament na Złotej 44 - zobaczcie, jak odbiera klucze

Nieruchomości Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski bardzo rozsądnie podchodzi do zarobionych pieniędzy. Polski piłkarz doskonale wie, że kariera w sporcie nie trwa długo, a dobra passa może się w każdej chwili skończyć. Dlatego Lewandowski chętnie inwestuje w nieruchomości. Mówi się o jego apartamencie w Dortmundzie, którego wartości szacuje się na 4 mln zł. Z kolei rezydencja w Monachium wyceniana jest na 10 mln zł. Piłkarz niedawno wzbogacił się również o mieszkanie w Warszawie. Ceny mieszkań w luksusowym apartamentowcu przy Złotej 44 dochodzą do 11 mln zł!

5/7
Anna i Robert Lewandowscy w swoim domu w Stanclewie
East News

Do tego dochodzi dom na Mazurach, gdzie Robert Lewandowski chętnie wypoczywa z żoną Anną. Wartość tej nieruchomości szacuje się na około 1 mln zł.

6/7
Robert Lewandowski wsiada do czerwonego Ferrari
Eastnews

Samochody Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski prowadzi aktywne życie. Często przemieszcza się między Polską, a Niemcami. A do tego celu potrzebuje dobrego samochodu. Dziennikarze "Wprost" wyliczyli, że polski piłkarz był widywany w co najmniej kilku luksusowych autach: Maserati granturismo sport, Mercedesie CL 63 AMG, Ferrari F12 berlinetta oraz Bentleyu continental GT speed convertible. Cena najtańszego z nich to 700 tys. zł. Najdroższego - 1,4 mln. zł.

7/7
Robert Lewandowski w płaszczu Vistula

Robert Lewandowski znalazł się na liście "40 najbogatszych Polaków przed 40" sporządzonej przez magazyn "Wprost". Robert Lewandowski może liczyć na naprawdę wysokie zarobki! Spodziewaliście się aż takich kwot? Brawo, Robert! Taki talent jak Twój ma wysoką cenę!

 

Polecamy: Ile wynosi wynagrodzenie minimalne w Polsce?