WOSP zajawka Piotr Kraśko o "Azja Express" Donald Tusk w drodze do Dzień Dobry TVN Tomasz Olejniczak w czarnym płaszczu pozuje do zdjęć Anna Lucińska wspiera WOŚP
WOSP zajawka
Co można wylicytować?
1/24
WOSP zajawka

Andrzej i Agata Duda, Donald Tusk, Krystyna Janda, Anna Kalczyńska, Agnieszka Radwańska, Robert Biedroń, Anna Dereszowska, Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Zielińska, Renata Kaczoruk, Piotr Kraśko i... sługo by wymieniać Wszyscy oni wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. A Ty możesz razem z nimi! Weź udział w licytacjach gwiazd!

Co gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP?

Zobacz: Rusin najlepszą sukienkę, Kręglicka buty własnego projektu... Co jeszcze gwiazdy ofiarowały na WOŚP?

 

Gwiazdy wspierają WOŚP - Kraśko lekcję jazdy konnej, Biedroń lot

Już dziś Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na co tym razem zbieramy pieniądze? Na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Kto tym razem wesprze Jurka Owsiaka? 

W akcji wzięły udział największe polskie gwiazdy i niektórzy politycy. Donald Tusk oferuje dzień spędzony w Brukseli w swoim towarzystwie, Krystyna Janda diamentowe kolczyki, Robert Biedroń lot w swoim towarzystwie nad Słupskiem i Ustką. Basia Kurdej-Szatan przekazała na aukcję zaproszenie na spektakl i spotkanie z nią. Co jeszcze można licytować? Zobacz w naszej galerii i weź udział w licytacji!

 

Zobacz także: Na koniec roku Renata Kaczoruk pokazała, że ma... dobre serce! Oddaje cenne rzeczy!

2/24
Piotr Kraśko o "Azja Express"
Party.pl

Lekcja jazdy konnej z instruktorem Piotrem Kraśko

Piotr Kraśko, prowadzący DDTVN, dołącza do licytacji WOŚP.

Lekcja odbyłaby się w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach. Zapewniamy dowolnego konia do wyboru dla zwycięzcy licytacji, to może być koń idealny dla osoby, dla której byłaby to pierwsza lekcja w życiu, albo koń sportowy dla kogoś kto już jeździ i chciałby np. doskonalić swoje umiejętności w skokach przez przeszkody. Jedyne co należy zabrać ze sobą na lekcje to bryczesy i buty do jazdy konnej, choć z tym drugim bylibyśmy też w stanie pomóc. Mogę pożyczyć swoje:) Termin dostosujemy do oczekiwać zwycięzcy, ale na pewno najlepiej będzie jeśli zrobi się trochę cieplej i będzie można jeździć na dworze. Lekcja będzie trwała dwie godziny.

Lekcja dla osoby pełnoletniej. Link do aukcji.

3/24
Donald Tusk w drodze do Dzień Dobry TVN
Akpa

Donald Tusk przeznaczył na WOŚP - "Wspólnie spędzony dzień z Przewodniczącym Tuskiem
w siedzibie Rady Europejskiej"

W programie dnia:

- wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli

- obiad z Przewodniczącym Tuskiem

- pamiątkowe zdjęcie

- w prezencie album o Europie podpisany przez szefów państw i rządów 

oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniach

Rady Europejskiej

Zaproszenie nie obejmuje przelotu do i z Brukseli oraz ewentualnego noclegu.
Termin wizyty - do ustalenia ze zwycięzcą. Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób (zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą). Link do aukcji

4/24
Tomasz Olejniczak w czarnym płaszczu pozuje do zdjęć
ONS

Tomasz Olejniczak oferuje na WOŚP - rolę modelki otwierającej pokaz najnowszej kolekcji Tomaotomo. Link do aukcji

 

5/24
Anna Lucińska wspiera WOŚP
ONS

Anna Lucińska przekazała na aukcję WOŚP bardzo ważną dla aktorki pamiątkę, scenariusz do serialu "Malanowski i partnerzy", w którym odgrywała główną rolę. Oryginalny scenariusz jest podpisany przez gwiazdę. Link do aukcji.

6/24
Katarzyna Zielińska w aksamitnych kozakach

Katarzyna Zielińska przekazała na aukcję swój portret, który w 2010 roku namalował jeden z jej fanów. Aktorka również osobiście zaangażuje się w 25. finał WOŚP i będzie zbierać datki do puszki w okolicach Placu Zbawiciela w Warszawie.  Link do aukcji

 

 

7/24
Anna Dereszowska
East News

Anna Dereszowska przekazała na licytację WOŚP oprawiony plakat teatralny ze spektaklu ""Wujaszek Wania", w którym gra główną rolę. Na aukcji możecie również licytować płytę aktorki nagraną razem z kwartetem Machina del Tango "Tango Va Banque".  Anna Dereszowska będzie również osobiście zbierać datki do puszek. Gwiazdę będziecie mogli spotkać warszawskiej Saskiej Kępie. Link do aukcji tutaj

8/24
Basia Kurdej-Szatan w finale The Voice of Poland
ONS

Basia Kurdej-Szatan zaprasza do teatru na swój dowolny spektakl. A wiele spektakli granych jest w całej Polsce, między innymi w Krakowie czy Gdańsku. Po przedstawieniu wejdziesz z Basią za kulisy teatru, by poznać aktorów i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Nie czekaj, licytuj już teraz! Zaproszenie dwuosobowe na wybrany przez zwycięzcę spektakl z udziałem aktorki (termin do ustalenia). Link do aukcji tutaj.

9/24
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek, Azja
Instagram/Snapchat @robertbiedron

Robert Biedroń zaprasza w ramach WOŚP dwie osoby w niezwykłą podróż nad Słupskiem, Ustką i Rowami. Podczas lotu czteroosobowym samolotem będziecie mogli porozmawiać z Robertem Biedroniem i wspólnie podziwiać Pomorze z lotu ptaka. link tutaj

A do tego, w drugiej aukcji zaproszenie na obiad - link tutaj

10/24
Magdalena Różczka na Różach Gali 2016

Magdalena Różczka oddaje na WOŚP zaproszenie dla 2-ch osób na dzień pełen niespodzianek. Na początek zwycięzcę aukcji czeka wizyta w Zakładzie Fryzjerskim Agnieszka Płusa i profesjonalny make-up w wykonaniu charakteryzatorki filmowej Mireli Zawiszewskiej, a następnie kolacja z aktorami filmu "Po prostu przyjaźń" w restauracji japońskiej Sushibu. Wszystkie atrakcje w towarzystwie Magdy Różczki. Link tutaj

 
 
11/24
Drużyna siatkówki mężczyzn dla WOŚP

Na licytację WOŚP w imieniu nieżyjącego Andrzeja Niemczyka wystawiono Złoty Medal
XXVI Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Turcja 2009.

Mistrzostwa Europy 2009 odbyły się w Turcji między 3 a 13 września. Link tutaj

12/24
Agnieszka Radwańska w fioletowej sukience

Agnieszka Radwańska na WOŚP oddała swoją rakietę tenisową z autografem.
Agnieszka używała rakiety podczas Turnieju Masters w Singapurze, który zakończyła zwycięstwem.

"Po raz pierwszy wygrałam mastersa. To niewiarygodne. Jeszcze kilka tygodni temu nawet nie wiedziałam, czy w ogóle tutaj wystąpię, a teraz mam główne trofeum. To dla mnie znaczy wszystko. Nie mogło być lepiej. Nie spodziewałam się tego zupełnie, zwłaszcza że początek roku nie był zbyt udany. Myślę, że do tej sytuacji pasuje zdanie -Nie jest ważne jak zaczynasz, ale jak kończysz-. Trudno wyrazić słowami, co czułam na korcie" - Agnieszka Radwańska.

Link do aukcji tutaj

13/24
Agata Duda i Andrzej Duda podczas świątecznej zbiórki żywności

Agata Duda na WOŚP przekazała swoje słynne zdjęcie z Światowych Dni Młodzieży.

Zdjęcie Agaty Dudy, wykonane przez Pana Jacka Łabędzkiego podczas wizyty Papieża Franciszka w Polsce w 2016 roku. Link do aukcji tutaj.

14/24
Filip Chajzer

Nocna przejażdżka polonezem po Warszawie z Filipem Chajzerem jest do wylicytowania na WOŚP.

Dziennikarz programu Dzień Dobry TVN dołączył do licytacji WOŚP i zaproponował, nocną przejażdżkę swoim polonezem po Warszawie. Tym autem Filip Chajzer wziął udział w słynnym rajdzie Złombol 2016.

Przejechał 5 tysięcy kilometrów docierając z Warszawy na Sycylię i z powrotem. Link do aukcji tutaj.

15/24
Anna Kalczyńska czarny garnitur
EastNews

Sukienkę Anny Kalczyńskiej projektu Łukasza Jemioła też można licytować na WOŚP.

Przedmiotem aukcji jest sukienka, słynny „Batman” zaprojektowana przez Łukasza Jemioła dla Ani Kalczyńskiej na 17. Bal Dziennikarzy 2016. Peleryna niestety zaginęła, licytowana jest sama sukienka w rozmiarze S. Link tutaj.

16/24
Szymon Majewski
EastNews

Scenariusz filmu Kiler w reżyserii Juliusza Machulskiego!
Na nasza aukcję Szymon Majewski przekazuje swój osobisty egzemplarz scenariusza kultowego filmu KILER autorstwa Piotra Wereśniaka napisany w marcu 1997 roku w Warszawie.

Szymon zagrał w nim dzielnego aspiranta Mioducha pomocnika Komisarza Ryby.

W środku na stronie 10 zaznaczona jest jeszcze kredką kwestia, którą Szymon wypowiadał jako Mioduch.

Jest to niesamowity egzemplarz jak to Szymon mówi, ma jeszcze plamy z kawy. Link tutaj

17/24
Krystyna Janda zostanie politykiem?

Kolczyki z diamentami od Krystyny Jandy.

Do kolczyków dołączone orzeczenie rzeczoznawcy z 2013 r.

Kolczyki z białego złota

Masa: 2.810 g

Próba: AU 0,375 

Kamienie:
1/2. 40 x diament naturalny trapez-bagiet, łączna masa ok 0,40 karata.
2/2. 44 x diament naturalny trapez-bagiet łączna masa ok 0,40 karata.

Masa kamieni obu kolczyków ok 80 karatów, kamienie badano w oprawie.

Link tutaj

18/24
Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Spinki prezydenta RP Andrzeja Dudy używane podczas wizyty głowy państwa w Berlinie 11 grudnia w 2016 roku.

Prezydent z żoną Agatą Dudą przylecieli do Berlina, by wraz z prezydentem RFN Joachimem Gauckiem i jego partnerką Danielą Schadt wysłuchać koncertu zamykającego obchody 25-lecia podpisania traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Polską a Niemcami.

Link do aukcji

19/24
Jolanta Kwaśniewska w szarym swetrze
ONS

Książka "Jedz Zdrowo Ćwicz z Głową Żyj Szczęśliwie" od Jolanty Kwaśniewskiej.

Przedmiotem aukcji jest autorska książka Jolanty Kwaśniewskiej. Wydawnictwo opatrzone jest specjalną dedykacją co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Link tutaj

20/24
Macademian Girl
ons.pl

Świąteczny sweterek Joanny Lazer i Macademian Girl.

Ostatnio sweterki z reniferami, bałwanami i choinkami stały się nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia.  Redakcja DDTVN zaprosiła wokalistkę Red Lips Joanną Lazer, aktora i trenera personalnego Tomasza Oświecińskiego i kierowcę rajdowego Kajetana Kajetanowicza, aby razem z projektantką Joanną Przetakiewicz, blogerką modową Macademian Girl  oraz  projektantem Maciejem Sieradzkym zaprojektowali świąteczne sweterki. W głosowaniu, w którym brali udział widzowie DDTVN wybrano najładniejszy z nich. Wygrał projekt  i sweterek stworzony przez Tomasza Oświecińskiego i Joannę Przetakiewicz. Redakcja przekazała wszystkie sweterki na licytację WOŚP. Link tutaj

21/24
Kajetan Kajetanowicz na spotkaniu "Choinki Jedynki"
Akpa

Świąteczny sweterek Kajetana Kajetanowicza i Macieja Sieradzky'ego.

Ostatnio sweterki z reniferami, bałwanami i choinkami stały się nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia.  Redakcja DDTVN zaprosiła wokalistkę Red Lips Joanną Lazer, aktora i trenera personalnego Tomasza Oświecińskiego i kierowcę rajdowego Kajetana Kajetanowicza, aby razem z projektantką Joanną Przetakiewicz, blogerką modową Macademian Girl  oraz  projektantem Maciejem Sieradzkym zaprojektowali świąteczne sweterki. W głosowaniu, w którym brali udział widzowie DDTVN wybrano najładniejszy z nich. Wygrał projekt  i sweterek stworzony przez Tomasza Oświecińskiego i Joannę Przetakiewicz. Redakcja przekazała wszystkie sweterki na licytację WOŚP.

Do rękawów sweterka przyszyte są oryginalne rękawice wyścigowe Kajetana Kajetanowicza.

Sweterek w rozmiarze L

licytacja tutaj

22/24
Renata Kaczoruk
ONS

Sukienka Valentino, w której wystąpiła Renata Kaczoruk w zimowym spocie reklamowym PLAY, wspólnie z Kubą Wojewódzkim. Rozmiar S. Link tutaj

23/24
Anja Rubik na pokazie Saint Laurent
Instagram @anja_rubik

Anja Rubik również wspiera WOŚP. Polska modelka przekazała na aukcję zaproszenie na paryską aukcję YSL.  Zwycięzca licytacji będzie mógł zrobić sobie również wspólne zdjęcie z Anją Rubik, oraz wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Aktualna cena aukcji wynosi ponad 45 tysięcy złotych! 

Licytować możecie tutaj. 

 

Anja Rubik zaprasza do licytacji.

 

 

24/24
Robert Lewandowski
ONS

Marzysz o spotkaniu z Robertem Lewandowskim? Teraz masz taką szansę! Piłkarz przekazał na aukcję WOŚP zaproszenie na wspólną kolację w Warszawie. Na spotkanie będziecie mogli zabrać osobę towarzyszącą.

Licytować możecie tutaj

 

Robert Lewandowski na licytację przekazał również swoją koszulkę reprezentacji Polski z podpisem. 

Koszulkę możecie licytować tutaj.