Aukcje gwiazd dla WOŚP na Allegro - Lewandowski, Mercedes, Duda Robert Lewandowski wspiera WOŚP - wystawił buty na aukcji Andrzej Duda wspiera WOŚP - wystawił narty na Allegro Karolina Korwin-Piotrowska wspiera WOŚP Kasia Tusk wspiera WOŚP
Aukcje gwiazd dla WOŚP na Allegro - Lewandowski, Mercedes, Duda
1/16
Aukcje gwiazd dla WOŚP na Allegro - Lewandowski, Mercedes, Duda

Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Janusz Palikot, Kasia Tusk - oni wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej PomocyCo gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP?

Gwiazdy wspierają WOŚP - Lewandowski dał buty, a Janda obraz

Dziś 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niektórzy politycy próbowali zniechęcić Polaków do udziału w akcji i zbieraniu pieniędzy na sprzęt medyczny dla oddziałów pediatrycznych, ale Polacy i tak nie odwrócili się od Jurka Owsiaka. W akcji wzięły też udział największe polskie gwiazdy! Robert Lewandowski przekazał na aukcję swoje buty, Anna Lewandowska kimono, Kasia Tusk płaszcz i swoją książkę, a Krystyna Janda obraz. Co jeszcze można licytować?

2/16
Robert Lewandowski wspiera WOŚP - wystawił buty na aukcji
Allegro

Robert Lewandowski to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy świata i nasza duma narodowa! Piłkarz przekazał na aukcję swoje buty meczowe. Co o nich wiemy? Buty zostały wyprodukowane specjalnie dla Roberta - jest tylko kilka takich par na świecie. Piłkarz grał w nich dwa mecze: ze Szkocją i z Irlandią, jak zdobyliśmy awans do Euro.

"Na butach możemy znaleźć jego numer drużynowy, pas od kimona powiązany z Anią i jego ojcem, orła (godło Polski), logo Roberta, datę jego urodzin z mieczem, dewizę Warszawy - Semper invicta, hasło Roberta w języku angielskim", czytamy na Allegro.

Aktualna cena? Ponad 5 tysięcy złotych. Aukcja trwa do 13 stycznia i możecie ją znaleźć pod tym linkiem.

3/16
Andrzej Duda wspiera WOŚP - wystawił narty na Allegro
Allegro

Choć niektórzy politycy PiS krytykują Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, prezydent Andrzej Duda dołączył do akcji i przekazał na aukcję swoje narty. Złożył też na nich swój autograf. Aktualna cena? Ponad 7 tysięcy złotych. Chcesz dołączyć do aukcji? Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

4/16
Karolina Korwin-Piotrowska wspiera WOŚP
Allegro

Do akcji dołączyła też Karolina Korwin-Piotrowska, która przekazała na aukcję... dzień na planie programu "Magiel Towarzyski". 

"Usiądź wygodnie w fotelu, w którym siedział Jurek Owsiak i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie. Cały dzień wrażeń w studiu dopełni książka autorstwa dziennikarki z wyjątkową, imienną dedykacją. Dołącz do licytacji!", czytamy na Allegro.

Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem

5/16
Kasia Tusk wspiera WOŚP
Allegro

Kasia Tusk też wspiera WOŚP i przekazała na aukcję swój płaszcz oraz książkę "Elementarz Stylu", której jest autorką. 

"Wyjątkowy płaszcz z kolekcji MLE - marki ściśle związanej z blogiem Kasia - Make Life Easier. Spraw sobie ciepłe, wygodne i stylowe okrycie oraz znakomitą lekturę, która sprawdzi się w każdej wolnej chwili", czytamy na Allegro.

Marzycie o płaszczu od Kasi Tusk? Licytujcie pod tym linkiem.

6/16
Anna Lewandowska oddała na WOŚP swoje kimono
Allegro

Anna Lewandowska przekazała na aukcję swoje mistrzowskie kimono! 

"Jest to ulubione kimono Anny Lewandowskiej, w którym zdobyła Złoty Medal na Mistrzostwach Świata Karate Fudokan w 2013 roku w Pradze. Anna darzy to kimono dużym sentymentem, a jako ciekawostkę dodaje, że walcząc w nim złamano jej nos", czytamy na Allegro.

Kimono ozdobione jest autografem Ani Lewandowskiej. Więcej o aukcji pod tym linkiem.

 

7/16
Krystyna Janda z obrazem
Allegro

Krystyna Janda przygotowała niespodziankę dla fanów sztuki. Aktorka wystawiła na aukcję obraz Danuty Borys.

"Jedna z najwybitniejszych polskich aktorek, Krystyna Janda przekazała rzecz niezwykle piękną i wartościową. To obraz ceramiczny autorstwa Danuty Borys - uznanej polskiej artystki. Już wkrótce może on zawisnąć na ścianie Twojego mieszkania. Wystarczy, że dołączysz do licytacji i sprawisz sobie prezent!", czytamy na Allegro.

Więcej informacji o licytacji pod tym linkiem.

 

8/16
Magdalena Różczka z kluczem ze srebra
Allegro

Magdalena Różczka przekazała na aukcję srebrny klucz, którego wartość to aż 25 tysięcy złotych.

"Dołącz do licytacji największego klucza do szczęścia, jaki możesz sobie wyobrazić. To jedyny taki egzemplarz, wykonany ręcznie przez jubilerów z firmy SAVICKI. Wartość rynkowa klucza ze srebra, ważącego 1,04 kg, to aż 25 000 złotych. Wręczy Ci go sama Magdalena Różczka, z którą będziesz mógł się spotkać na planie jej najnowszego filmu lub osobiście dostarczy przedmiot do Twojego domu", czytamy na Allegro.

Więcej o licytacji pod tym linkiem.

9/16
Reprezentacja Polski - do wybrania trening na WOŚP trening z reprezentacją
Allegro

Marzysz o tym, żeby zagrać z Robertem Lewandowskim, Arturem Borucem i Wojtkiem Szczęsnym? To możliwe! Weź udział w aukcji WOŚP, w której do wygrania jest trening z polską reprezentacją.

"Tylko teraz masz niepowtarzalną szansę stanąć na murawie razem z piłkarzami polskiej kadry. Poznaj kulisy treningu, wejdź z nimi do szatni i sprawdź się na murawie! Rozegraj genialną akcję i strzel gola bramkarzowi - oczywiście, jeżeli dasz radę. Nie czekaj! To jedyna taka okazja, która może już nigdy się nie powtórzyć.", czytamy na Allegro.

Więcej szczegółów o aukcji pod tym linkiem.

10/16
Łukasz Jemioł z laptopem i torbą
Allegro

Łukasz Jemioł przekazał na aukcję laptop Dell i torbę zaprojektowaną przez niego.

"Któż z nas nie potrzebuje w dzisiejszych czasach komputera? Dzięki Łukaszowi Jemiołowi możesz wylicytować nie tylko bezramkowego laptopa Dell XPS 13 ale także unikatową, specjalnie do niego zaprojektowaną przez projektanta torbę!", czytamy na Allegro.

Więcej szczegółów aukcji pod tym linkiem.

 

11/16
Weronika Rosati na Allegro wspiera WOŚP
Allegro

Chcesz spędzić dzień z Weroniką Rosati? To możliwe! Weź udział w aukcji WOŚP i wygraj dzień na planie serialu "Strażacy". Dodatkowo - plakat z autografami obsady serialu. Więcej szczegółów pod tym linkiem

 

 

12/16
Jessica Mercedes na Allegro wspiera WOŚP
Allegro

Jesteś fashionistką? Marzysz o tym, że poznać blogerkę modową? Weź udział w licytacji WOŚP, w której do wygrania są zakupy z Jessicą Mercedes.

"Nic nie sprawia więcej przyjemności niż zakupy w dobrym towarzystwie. Jedna z najbardziej znanych blogerek modowych - Jessica Mercedes może towarzyszyć Ci podczas wyprawy do sklepów i służyć radą w poszukiwaniu stylizacji na nadchodzący sezon. Dodatkowo Jessica przekazuje 1000 złotych, które wspólnie wydacie na zakupach. Do dzieła, licytuj!", czytamy na Allegro.

Więcej o aukcji pod tym linkiem.

13/16
Agnieszka Radwańska na licytacji WOŚP
Allegro

Jesteś fanem Agnieszki Radwańskiej? Wygraj bluzę naszej mistrzyni tenisa.

 

"Bluza Agnieszki Radwańskiej z autografami:  Radwańska, Andy Murray, Nick Kyrgios i innych. Dodatkowo kalendarz i kubek Oficjalnego Polskiego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej z autografem Agnieszki", czytamy na Allegro.

Więcej o aukcji pod tym linkiem.

 

14/16
Janusz Palikot wspiera WOŚP na Allegro
Allegro

Janusz Palikot podszedł do sprawy bardzo oryginalnie! Zamiast przekazywać na aukcję swój ulubiony długopis, książkę czy wino, zaproponował, żeby przedmiotem aukcji była kolacja przygotowana przez niego!

"Zaproszenie będzie się składać z 5 dań i 5 rodzajów wina do degustacji z jego piwniczki. Gotowanie odbędzie się w domu Janusza Palikota", czytamy na Allegro.

Więcej pod tym linkiem

 

 

15/16
Ewa Chodakowska na Allegro wspiera WOŚP
Allegro

Ewa Chodakowska jest najpopularniejszą trenerką w Polsce, a Ty masz szansę wygrać indywidualny trening z gwiazdą! 

"Nieważne czy jesteś wyczynowcem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningami. Spotkaj się z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce - Ewą Chodakowską i weź udział w personalnym treningu dostosowanym do Twoich potrzeb. Dołącz do licytacji!", czytamy na Allegro.

Więcej o aukcji pod tym linkiem. 

16/16
Jarosław Kuźniar na Allegro wspiera WOŚP
Allegro

Marzysz o spędzeniu poranka z Jarosławem Kuźniarem? To możliwe. Dziennikarz zabierze Cię na plan programu "Dzień dobry TVN".

"Odwiedź plan popularnego, porannego programu telewizyjnego "Dzień Dobry TVN" wraz z Jarosławem Kuźniarem i poczuj się, jak prawdziwy dziennikarz. Godzina spędzona w studiu, gdzie będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda program od kulis", czytamy na Allegro.

Więcej szczegółów aukcji znajdziesz pod tym linkiem.