Wojciech Szczęsny ma krwiaka w nodze?!

Dramat Wojtka Szczęsnego! Krwiak już usunięty, ale czy zagra w meczu z Niemcami? [aktualizacja]

Wojciech Szczęsny ma krwiaka w nodze?!

Wojciech Szczęsny trafił do szpitala! Polski bramkarz doznał kontuzji we wczorajszym meczu z Irlandią Północną. Jak daje portal TVN24.pl, Wojciech Szczęsny został przewieziony do szpitala, gdzie został poddany szczegółowym badaniom. Podczas konferencji ogłoszono, że u naszego bramkarza utrzymuje się obrzęk po wczorajszym urazie. 

Wojtek ma stłuczony mięsień czworogłowy uda. Zachodzi podejrzenie krwiaka w mięśniu. Po konferencji jedziemy na badania do Nantes - cytuje lekarza reprezentacji Jacka Jaroszewskiego TVN24.pl.

Bramkarzowi reprezentacji po badaniach w klinice w Nantes usunięto krwiaka. Jednak jego szanse na mecz z Niemcami bedzie mozna ocenic dopiero we wtorek - informuje serwis laczynaspilka.pl.

 

Kiedy doszło do kontuzji Wojtka Szczęsnego?

Nie chodzi wcale o jego zderzenie z Łukaszem Piszczkiem w końcówce meczu, ale sytuację z pierwszej połowy, wówczas Kyle Lafferty wpadł na naszego bramkarza. Sytuacja jest dynamiczna. Nie chciałbym wyrokować, co dalej. Mam nadzieję, że nie będzie źle - cytuje Janiszewskiego RMF FM>

Polska wygrała wczoraj 1:0 w meczu z Irlandią Północną. Na czwartek zaplanowany jest kolejny mecz Polaków z Niemcami. Czy Wojciech Szczęsny zagra w czwartkowym spotkaniu na Euro 2016? Trzymamy kciuki!

 

Zobacz też: Szczęsna, Lewandowska, Boruc trzymały wczoraj kciuki za mężów! Zobacz polskie WAGs w akcji! ZDJĘCIA.

 

 

Wojciech Szczęsny jedzie do szpitala na badania. Istnieje podejrzenie krwiaka.

 

Wojciech Szczęsny ma krwiaka na nodze!

Nie wiadomo, czy polski bramkarz zagra w meczu z Niemcami.

Wojciech Szczęsny ma krwiaka na nodze!

Więcej na temat Wojciech Szczęsny Euro 2016
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00