Leon nowy trzeci pies Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka
Archiwum prywatne
Newsy

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk adoptowali kolejnego psa! Nie mogli być obojętni na jego los. DUŻO ZDJĘĆ

Wzruszająca historia!

To się nazywa odpowiednio uczcić Dzień Psa! Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk jeszcze dzień wcześniej świętowali go w schronisku i razem z Fundacją Azylu Pod Psim Aniołem wyprowadzali na spacer aż 15 psów! A dzisiaj?

Czytaj także: Gwiazdy wspierają Fundację Azylu Pod Psim Aniołem. Włodarczyk, Nizińska, Krawczyk [FOTO]

Gwiazdorska para właśnie ogłosiła, że adoptowała kolejnego, trzeciego już psa!


Podjęliśmy się kolejnej adopcji i to psa po wypadku z uszkodzonym nerwem w nodze. Dlatego kuleje – mówi nam Agnieszka Włodarczyk.
 

Leon trafił w lutym do lecznicy dla zwierząt "ADA" w Przemyślu po tym jak tamtejsi lekarze uratowali go przed ciężarówką na autostradzie. Leon biegał przestraszony po pasach, najprawdopodobniej ktoś go wyrzucił z pędzącego auta. Chwila moment i rozjechałby go jakiś samochód. Do tego pies miał uraz łapy. Po akcji ratowniczej na autostradzie i przewiezieniu go do lecznicy, lekarze dzielnie walczyli, żeby mu jej nie amputować. Udało im się! Potem los znowu się do niego uśmiechnął. Leon podbił serca Agnieszka i Mikołaja! A jak to się stało, że aktorska para poznała akurat tego pieska i to w Przemyślu?

Byli w tam w kwietniu i wypuszczali na wolność Bielika, ­ pacjenta przemyskiego Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych. Wtedy w Lecznicy dla Zwierząt "Ada" poznali psiaka na żywo, choć wcześniej o nim już słyszeli od doktora Radka Fedaczyńskiego i menedżera placówki Kuby Kotowicza
. Agnieszka i Mikołaj spojrzeli w oczy Leona i nie było odwrotu, po kilku sekundach podbił ich serca tak, że zdecydowali się na kolejną adopcję.  

“Losy  Leona  śledziłam  od  pierwszego  dnia,  kiedy  trafił  po  wypadku  do  lecznicy. Często rozmawiałam z doktorem Radkiem Fedaczyńskim i Kubą Kotowiczem o jego stanie zdrowia i zaczęłam dopytywać, jak Leon reaguje na inne psy i koty. Decyzja musiała być przemyślana ze względu  na  piątkę  innych  zwierząt  w  domu.  Postanowiliśmy,  że  przy  okazji  wypuszczania Bielika  na  wolność  poznamy  nasze  pozostałe  psy  z Leonem.  Po  tej  wizycie  wiedzieliśmy,  że musi  dołączyć  do  naszej rodziny. Liczyliśmy  się również  z  tym,  że  może  mieć  amputowaną łapkę, ale dzięki umiejętnościom i poświęceniu zespołu z Przemyśla udało się tego uniknąć” - ­wspomina Agnieszka Włodarczyk.
 

A jak zareagował Mikołaj na szóstego lokatora w domu?


“Zawsze  marzył  mi  się  dom  pełen  zwierząt.  Nie  piesek, kotek  i trzy rybki w akwarium, tylko naprawdę pełen  zwierząt dom.  Ich  ciepła,  przyjacielskiej  wdzięczności  i  indywidualnych charakterów,  które  w  idealny  sposób  dopasowane  tworzą rodzinę.  Obecnie  jako  szczęśliwy posiadacz  trzech  kotów  i  dwóch  psów  stanąłem  przed  dylematem  przygarnięcia  trzeciego psiaka. Przed dylematem, który posiadał dodatkowy aspekt do rozważenia - ­psiaka z niewładną jedną łapką... I wtedy pomyślałem, że przecież to jakiś znak: nasze psiaki zapałały sympatią do młodego  ze  skazą,  bo  przecież  same  są  istotkami  z  historiami,  które  odbiły  piętno  na  ich zdrowiu. I jeszcze ta niewyjaśniona pewność Agi, że akurat ten psiak musi do nas dołączyć. Teraz  ta  decyzja  wydaje  mi  się  tak  oczywista  i  niezmienna,  że  nawet  ilość  obowiązków  i trudności nie są w stanie zmienić mojego zdania. Młody jest nasz, a my jesteśmy jego rodziną. Radek, Kuba, Andrzej dziękujemy, że go uratowaliście” ­ - podsumowuje Mikołaj Krawczyk.
 

Włodarczyk i Krawczyk mają dwa inne adoptowane psy. W tym biszkoptowego pieska też o imieniu Leon. Dlatego niedługo rozstrzygną, jak ma się nazywać nowy członek rodziny! Jest jeszcze suczka Tosia z programu "Przygarnij mnie".

Trzeba przyznać, że Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk mają wielkie serce dla zwierząt! I teraz wielkie stado do kochania - trzy psy i trzy koty w domu! :)

Czytaj: Włodarczyk i Krawczyk na gali "Serce dla zwierząt" [FOTO]

 

Oto trzeci pies Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka:


 

 



 

Rozkoszna trójka Tosia, Leon i Leon :) ze swoją panią
 




 


Oni kochają zwierzęta!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Doda w gorsecie
Michał Pańszczyk
Fleszstyle
Doda zagrała koncert w Teatrze Polskim. Czy ten gorset nie jest zbyt odważny?
Doda zagrała koncert w Teatrze Polskim. Czy ten gorset nie jest zbyt odważny?

Doda niezwykle starannie dba o swój wizerunek (nie tylko ten sceniczny - zobacz: Doda z torbą Chanel za 30 tysięcy złotych! Ale seksowna sukienka już dużo tańsza) . Każdy występ artystki przygotowany jest w najdrobniejszym szczególe, łącznie ze stylizacjami, w których piosenkarka pojawia się na scenie. Nie inaczej było na poniedziałkowym koncercie, który artystka zagrała w warszawskim Teatrze Polskim . Tego wieczoru gwiazda zaprezentowała dwie seksowne stylizacje . Zaczęła od czarnego body z przezroczystymi wstawkami , które zestawiła z różową marynarką . Body zamieniła później na sztywny, poszerzający biodra (i podkreślający biust) gorset z abstrakcyjnymi wzorami . Do tego modne kozaki za kolano , włosy związane w wysoki kucyk i złote kolczyki - krzyże. Zdjęciami z koncertu gwiazda pochwaliła się na swoim Facebooku. Co sądzicie o stylizacjach, które Doda wybrała na koncert w Teatrze Polskim? Czy nie są zbyt odważne?   Zobacz: Doda w koszuli z sieciówki i z torebką za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH   Doda - przygotowania do koncertu       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Doda on  7 października 2015       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Doda on  7 października 2015   Doda na koncercie w Teatrze Polskim     (function(d, s, id) { var js, fjs =...

Uczestnicy drugiej edycji programu Rolnik szuka żony
Newsy
Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!
Jest i piękna rolniczka!

  Rolnik szuka żony 2 Już we wrześniu rusza emisja drugiego sezonu programu “ Rolnik szuka żony ”, który stał się wielkim hitem telewizyjnym i dostał Telekamerę dla najlepszego programu rozrywkowego. Do drugiej edycji zgłosiło się mnóstwo rolników oraz… rolniczek. W programie znajdzie się pięć osób, które dostały najwięcej listów od osób zainteresowanych ich ogłoszeniem. Wśród nich znalazła się 36-letnia rolniczka Ania, która samodzielnie prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo oraz wychowuje syna. Czy w programie znajdzie męża? Okaże się już pod koniec emisji drugiej edycji. Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy jesiennej edycji programu “ Rolnik szuka żony ”:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Zapewne oglądając naszą czołówkę, już się zorientowaliście, ale w kolejnych odcinkach #RolnikSzukaŻony2 zobaczycie (w... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  20 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  19 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'',...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner