Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Zmarł menadżer Edyty Górniak
ONS
Newsy

Tragedia w życiu Edyty Górniak: Czuję pustkę. Mam dziurę w sercu

Dramatyczny wpis Edyty

Edyta Górniak mimo natłoku obowiązków pilnie pracuje nad swoją ósmą płytą - gwiazda nagrywa materiał w Londynie. Niebawem zaś wraca na plan "The Voice of Poland", bo już za nieco ponad tydzień ruszają odcinki show na żywo. Przypomnijmy: Ostatnie bitwy w The Voice za nami. Ten występ najbardziej zachwycił jurorów

Niestety, spokój diwy zmąciła tragiczna wiadomość z Polski - jeszcze przed paroma godzinami uśmiechnięta wokalistka dzieliła się doniesieniami ze studia nagraniowego na portalu społecznościowym. Dosłownie przed chwilą na swoim Facebooku Edyta poinformowała fanów, że właśnie dowiedziała się, że zmarł jej pierwszy menadżer - Wiktor Kubiak. Górniak jest zdruzgotana tą informacją, szczególnie, że miała się wkrótce z nim spotkać.

Potrafię śpiewać nawet w ogromnym przygnębieniu, ale teraz ? Na razie nie mam po co wracać do studia. Wiktor Kubiak - mój pierwszy Manager zmarł. Jak ja mam to sobie wytłumaczyć ?! Jak ?!!! Boże Jedyny Mój... jak ? Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia.. ! Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway'u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała zasmucona gwiazda.


Dołączamy się do kondolencji.

Zobacz: Edyta Górniak szykuje wielką niespodziankę dla fanów

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak przeżywa śmierć menadżera Wiktora Kubiaka
Youtube
Newsy
Tak Edyta Górniak przeżywa śmierć menadżera [WIDEO]
Diwa wrzuciła wzruszające wideo z przemową do fanów

Wczoraj Edyta Górniak podzieliła się ze swoimi fanami bardzo przykrą dla niej wiadomością. Artystka dowiedziała się, że zmarł jej pierwszy menadżer - Wiktor Kubiak , któremu bardzo wiele zawdzięcza. To właśnie on był odpowiedzialny za największe sukcesy wokalistki na początku lat 90. Zobacz: "Czuję pustkę, mam dziurę w sercu" Edyta strasznie przeżywa śmierć Kubiaka. Przerwała nawet pracę nad nową płytą, gdyż nie może pozbierać myśli. Górniak w sieci zamieściła filmik, na którym widać jej straszny ból. Ze łzami w oczach wyznała, że teraz musi skupić się na nagrywaniu płyty, którą zadedykuje z pewnością pierwszemu menadżerowi. - Nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale wiem że muszę dokończyć tą płytę - mówi ze łzami Górniak. Na Facebooku dodając: NIE MOGĘ PRZESTAĆ PŁAKAĆ. BOLI MNIE GŁOWA. WCZORAJ PISAŁM DO NIEGO ZE STUDIA. NIE ODPISAŁ. MYŚLAŁAM ŻE JEST ZAJĘTY.. Jak widać Edyta była bardzo blisko związana z Wiktorem Kubiakiem. Mamy nadzieję, że gwiazda szybko się pozbiera i wróci do pracy. Być może tragedia wpłynie na jej nową twórczość. W końcu najwspanialsze dzieła zawsze rodziły się z cierpienia. Łączymy się w bólu. Edyta z obecnym asystentem:

Edyta Górniak zaśpiewa w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Edyta nie chce zawieść fanów. Czy zaśpiewa w "The Voice"?
W sobotę jako jedyna nie wystąpiła na scenie

W ostatnią sobotę, podczas pierwszego odcinka live trzeciej edycji "The Voice Of Poland", Edyta Górniak jako jedyna trenerka nie zaśpiewała ze swoimi podopiecznymi. Czy w najbliższą sobotę, która niemal zbiega się z urodzinami artystki, zdecyduje się zaśpiewać w programie?  - Edyta włożyła mnóstwo serca w przygotowanie dziewczyn do występu. Niestety, wydarzenia ostatniego tygodnia były dla Edyty trudne - bardzo szczególny czas, który postanowiła uszanować, dlatego dzisiaj wyjątkowo z nimi nie zaśpiewa - poinformował Tomasz Kammel tuż przed wspólnym występem Mai Lasoty, Olgi Jankowskiej, Marii Rodriguez i Jagody Kret z klasy Edyty. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl wokalistka nie zaśpiewała ze swoimi podopiecznymi ze względu na żałobę po zmarłym Wiktorze Kubiaku , przyjacielu i pierwszym managerze artystki, który miał ogromny wpływ na jej karierę. Zobacz: "Mam dziurę w sercu"  - Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia. Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway''u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku dwa tygodnie  temu. Czy mimo trudnego czasu diwa zdecyduje się zaśpiewać na żywo podczas ćwierćfinału talent-show już w najbliższą sobotę? - Wiemy, jak bardzo śmierć pana Wiktora Kubiaka wpłynęła na Edytę. Mamy nadzieję, że Edyta odnajdzie w sobie siłę i zaśpiewa dla naszych widzów w najbliższym odcinku. Nie będziemy jednak naciskać. Całym sercem jesteśmy z nią i czekamy na jej decyzję - zdradziła nam osoba z produkcji "The Voice Of Poland". Czekamy zatem na sobotni odcinek "The Voice of Poland". Z pewnością Edyta nie rozczaruje swoich wiernych fanów. Edyta podczas...

Edyta Górniak nagrywa płytę w żałobie
ONS/Instagram
Newsy
Górniak wraca do pracy: Moje serce przykryte jest żałobą
Raper nagrał dla niej piosenkę "Edyto nie płacz"

W zeszłym tygodniu Edytą Górniak wstrząsnęła wiadomość o śmierci jej pierwszego menadżera, Wiktoria Kubiaka . Gwiazda nagrywała wtedy w londyńskim studio, w którym niegdyś towarzyszył jej Kubiak i nie ukrywała łez smutku po tak ogromnej stracie. Przypomnijmy: Edyta Górniak podziękowała fanom: Ta walka jest utrapieniem Edyta mogła jednak liczyć na duże wsparcie swoich oddanych fanów, którzy codziennie przesyłali artystce słowa otuchy. To najwyraźniej bardzo pomogło Górniak, bo gwiazda wraca już powoli do pracy. Na swoim Instagramie umieściła krótkie wideo ze studia nagraniowego w Londynie, gdzie kontynuuje prace nad ósmą płytą Przy okazji diwa podziękowała też fanom za wyrazy wsparcia i udostępniła utwór rapera MC Sobieskiego , który powstał z myślą o niej i ostatnimi tragicznymi wydarzeniami. Górniak w swoim wpisie podkreśla też, że wszystko czego doświadczamy, jest lekcją i mimo, że wciąż jest w żałobie po stracie przyjaciela, docenia życzliwość napływającą ze strony wielbicieli. WSZYSTKO CZEGO DOŚWIADCZAMY W ŻYCIU JEST LEKCJĄ. DLA KAŻDEGO Z NAS. PAMIĘTAJMY, ŻE KAŻDY MA WŁASNY POZIOM ROZUMIENIA.KAŻDY MA TEŻ PRAWO DO SWOJEGO POZIOMU ODCZUWANIA. NAWET AGRESYWNE DUSZE, KTÓRE ŻYJĄ W CIĄGŁYM ZAPRZECZENIU NIE ZNAJDUJĄC DROGI DO OTWARCIA SIĘ. AGRESYWNE TO INACZEJ PRZESTRASZONE. PAMIĘTAJMY O TYM. MOJE SERCE PRZYKRYTE JEST ŻAŁOBĄ, ALE ŻYCZLIWOŚĆ WASZĄ CZUJĘ, WIDZĘ I SŁYSZĘ.. PONOWNIE, DZIĘKUJĘ ZA NIĄ - napisała na swoim Facebooku gwiazda (pisownia oryginalna). Już jutro zobaczymy Edytę w pierwszym odcinku live "The Voice". Wygląda na to, że praca jest dla artystki antidotum na ostatnie przykre chwile. Trzymamy kciuki! Zobacz: Górniak zapowiada huczne urodziny Zachwycająca Edyta Górniak na gali Fashion Magazine:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner