Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ostatnie bitwy w The Voice of Poland
YouTube
Newsy

Ostatnie bitwy w The Voice za nami. Ten występ najbardziej zachwycił jurorów

To był emocjonujący odcinek

Dziś wieczorem odbył się kolejny odcinek muzycznego show The Voice of Poland - rozegrano ostatnie bitwy, które wyłoniły ostateczny skład na przyszłotygodniowy etap zwany groźnie "nokautem". Przypomnijmy: Górniak o sobowtórze Urbańskiej: Ostentacyjnie nie przyjęła mojej sugestii

W dzisiejszym odcinku najwięcej emocji wzbudziła bitwa pomiędzy siostrami Hybiak a Magdą Banasiuk. Nie tylko dlatego, że wszystkie trzy dziewczyny mogą pochwalić się imponującymi warunkami wokalnymi, ale również z powodu oburzenia internautów, którzy uznali, iż zestawienie bitwy, gdzie duet rywalizuje z jedną wokalistką nie jest do końca sprawiedliwy. Ostatecznie wygrały siostry i to Gosię i Kasię zobaczymy w następnym etapie.

Oglądaliście dziś The Voice? Kto waszym zdaniem był najlepszy?

Zobacz: W "The Voice" zachwyciła Górniak, a w "Kuchennych rewolucjach" podpadła Gessler

 

 

Gwiazdy The Voice na konferencji prasowej show:

Edyta Górniak w 6. odcinku The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Pierwsze bitwy w The Voice: Edyta płakała
Zobaczcie kto tak wzruszył gwiazdę

Edyta Górniak podczas programu The Voice of Poland daje z siebie wszystko. Jest przede wszystkim bardzo merytoryczna, dba o rozwój uczestników, ale pozwala sobie też na emocjonalne reakcje. Przypomnijmy: Górniak przeklina na wizji: Było za***iscie! Dziś transmitowany był szósty odcinek show i po raz pierwszy rozegrano tzw. "bitwy", w których rywalizowały pary wokalistów. Najwięcej emocji wzbudziła bitwa Mai Lasoty i Marty Maksimiuk z drużyny Górniak właśnie. Dziewczyny zaśpiewały utwór "I'll Be There" Michaela Jacksona, czym doprowadziły swoją trenerkę do łez. Edyta długo nie mogła zdecydować, którą wokalistkę wybrać, ale wybór padł ostatecznie na Maję. Oglądaliście dzisiejszy odcinek The Voice of Poland? Czyj występ podobał wam się najbardziej? Zobacz: Górniak dała czadu w The Voice. Tańczyła boso z uczestniczką Edyta Górniak podczas gali Fashion Magazine 2013:

Bitwa Edyty Górniak i Marka Piekarczyka w The Voice
YouTube
Newsy
Bitwa Górniak i Piekarczyka w The Voice. Wykonali bardzo trudny utwór [WIDEO]
Który z trenerów poradził sobie lepiej?

Zakończyły się przesłuchania w ciemno w piątej edycji najlepszego muzycznego show TVP 2 - " The Voice of Poland ". Wszyscy trenerzy mają już skompletowane grupy, w których nie brakuje zdolnych solistów, marzących o wielkiej karierze na scenie. Przypomnijmy:  Finalista Must Be The Music w The Voice. Zachwycił tylko jednego trenera  W kolejnych odcinkach programu czekają nas tzw. "bitwy". Zanim jednak uczestniczy rozpoczną pojedynki na wokal, będziemy mogli posłuchać genialnego wykonu Edyty Górniak i Marka Piekarczyka . Trenerzy postawili na bardzo trudny utwór Beaty Kozidrak i Bajmu - "Co mi Panie dasz?". Jak słychać, oboje świetnie sobie z nim poradzili. Jak ich występ oceni publiczność? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:05. Zobacz:  The Voice: Steczkowska do Górniak: Zrobiłam Ci na złość, bo wszyscy wiedzą, że cię... Oficjalna sesja jurorów "The Voice": 

Nowe zasady w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Górniak zapoczątkowała zmiany w The Voice. Co jeszcze uległo modyfikacji?
To może być najlepsza edycja show

Piąta odsłona " The Voice of Poland " może być jedną z najciekawszych do tej pory. Wszystka za sprawą pojawienia się w jury dwóch wielkich diw polskiej sceny muzycznej - Justyny Steczkowskiej oraz Edyty Górniak . Od kilku tygodni media spekulują o ich rzekomym konflikcie, który ma wywołać mnóstwo kontrowersji w show. W ostatniej rozmowie z AfterParty.pl Justyna jasno określiła swoje stanowisko w tej sprawie. Przypomnijmy: Justyna Steczkowska szczerze o jubileuszu, planach i relacji z Górniak Powrót Górniak do programu to niejedyna zmiana w "The Voice". Okazuje się, że talentów w Polsce jest coraz więcej, co zaskoczyło producentów programu, którzy musieli zmienić zasady programu. Dotychczasowo każdy z trenerów mógł wybrać 12 osób do swojej grupy. Teraz ta liczba wzrośnie o jednego uczestnika, co wymusi potrójne bitwy w każdej z drużyn.  Zrezygnowano również z pomysłu, żeby jurorzy nie odwracali się do uczestnika w momencie gdy nie przycisną słynnego "grzybka" odwracającego fotel. Producenci dodają, że piąta odsłona show obfituje w wyjątkowe talenty, a pochwał ze strony trenerów nie brakuje.  Czekacie na "The Voice of Poland"? Zobacz:  Gwiazdy "The Voice" promują nowy sezon. Konflikty? Przyjaźnie? Te zdjęcia mówią wszystko Oficjalna sesja jurorów "The Voice":

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner