Jurorzy The Voice of Poland w pierwszym odcinku na żywo
ONS
Newsy

Wiemy, kto zaśpiewa w finale "The Voice of Poland" 12! Jurorzy i widzowie wybrali czterech kandydatów

Wiemy, kto zaśpiewa w finale "The Voice of Poland" 12! Jurorzy i widzowie wybrali czterech kandydatów

Półfinałowy odcinek "The Voice of Poland" za nami! Jurorzy i widzowie wyłonili finałową czwórkę, która 30 listopada powalczy o zwycięstwo w programie. Z każdej drużyny tylko jeden uczestnik mógł przejść dalej! Jurorzy mieli trudne zadanie, ale ostatecznie standardowo to widzowie decydowali, kto przejdzie dalej. Zobaczcie, którzy uczestnicy jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" będą reprezentować trenerów!

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Kto zaśpiewa w finale 10. edycji "The Voice of Poland"?

W półfinałowym odcinku "The Voice of Poland" ośmioro uczestników wystąpiło w odcinku na żywo aż dwa razy. Najpierw zaśpiewali covery, a w drugiej części wykonali piosenki napisane specjalnie dla nich przez znanych twórców branży muzycznej. 

O finał walczyli:  Damian Kulej oraz Kasjan Cieśla z drużyny Kamila Bednarka, Stanisław Ślęzak oraz Tadeusz Seibert z drużyny Margaret, Daria Reczek oraz Jakub Dąbrowski z drużyny Michała Szpaka, Alicja Szemplińska oraz Bartek Deryło z drużyny Tomsona i Barona. Do ostatniego odcinka przeszło czworo uczestników. Jako pierwszy o udziale w finale dowiedział się Damian Kulej, niedługo potem dołączyła do niego Daria Reczek, a kolejną finalistką została uzdolniona Alicja Szemplińska. Jako ostatni do finału wszedł Tadeusz Seibert

Kiedy ostatni odcinek "The Voice of Poland"?

Finał 10. edycji "The Voice of Poland" już 30 listopada w TVP 2. Ostatni odcinek jubileuszowej edycji programu odbędzie się na żywo o 20.05. Na zwycięzcę "The Voice of Poland" czeka kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music oraz tytuł "Najlepszego Głosu". 

Będziecie oglądać finał programu?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaraz zaczynamy 3⃣ odcinek na żywo✌ Trzymajcie kciuki za naszych półfinalistów 🔥🎶😍

Post udostępniony przez THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland)

 

Margaret w The Voice of Poland
EastNews

Kamil Bednarek w The Voice of Poland
EastNews

 

 

Michał Szpak, Violet
Instagram/Eastnews
TV-Show
Jak po nokaucie w "The Voice of Poland" wygląda przyjaźń Violet Oliferuk i Michała Szpaka?
Czy Violet zerwała znajomość z Michałem po tym, jak wyrzucił ją z show?

Michał Szpak nie dał kolejnej szansy Violet Oliferuk i nie zagłosował na nią w programie " The Voice of Poland" . Uczestniczka, która prywatnie jest przyjaciółką jurora musiała opuścić muzyczne show. Violet nie dostała szansy pokazania się w odcinkach na żywo, choć mogła pochwalić się naprawdę pięknym głosem. Niemniej jednak, zdaniem Michała Szpaka w 10. edycji programu znaleźli się lepsi od niej wokaliści, którzy bardziej zasługiwali na miejsce. Czy juror dokonał dobrego wyboru wyrzucając Violet z programu? Zobaczcie, co była uczestniczka "Voice" powiedziała nam o jurorze. Czy nadal pomimo nieprzychylnej decyzji przyjaźni się z nim? Posłuchaj! Michał Szpak wyrzucił swoją "psiapsi" z show. Zobacz także:   Michał Szpak faworyzował swoją "psiapsi" Violet Oliferuk w "The Voice of Poland"?

Violet Oliferuk
Instagram
TV-Show
Violet Oliferuk po odpadnięciu z "The Voice of Poland" porzuci muzykę?
Violet Oliferuk tylko nam zdradziła, jakie są jej dalsze plany. Czy po odpadnięciu z "The Voice" porzuci muzykę?

Violet Oliferuk zgłosiła się do "The Voice of Poland" w tajemnicy przed swoim przyjacielem, Michałem Szpakiem . Gdy ten usłyszał ją na przesłuchaniach w ciemno, nie mógł w to uwierzyć. Violet Oliferuk trafiła do jego drużyny. Ostatecznie jednak piosenkarz zdecydował, że nie zobaczymy jej w odcinkach na żywo. Czy porażka w programie "The Voice of Poland" sprawi, że Violet Oliferuk porzuci marzenia o karierze muzycznej? Zobaczcie, co zdradziła nam celebrytka! Kibicowaliście jej w programie? Zobacz także:  The Voice of Poland: Michał Szpak przyćmił wszystkich w pierwszym odcinku na żywo?

Margerat ze swoją drużyną w The Voice of Poland
fot. Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
The Voice of Poland: Pierwszy odcinek na żywo już za nami! Kto pożegnał się z programem?
Pierwszy odcinek na żywo dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" już za nami!

Pierwszy odcinek na żywo dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Po eliminacjach w ciemno, bitwach i nokautach przyszła pora na to, żeby widzowie zdecydowali, kto powinien przejść do następnego etapu muzycznego show. Do odcinków na żywo zakwalifikowało się 16 finalistów- w każdej drużynie wystąpiło 4 uczestników. W drużynie Margaret znaleźli się: Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz i Tadeusz Seibert. W ekipie Michała Szpaka wystąpili: Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek oraz Jakub Dąbrowski. W drużynie Kamila Bednarka znaleźli się Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla. Z kolei w drużynie Tomsona i Barona o przejście do kolejnego etapu walczyli: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska. Niestety, dziś z każdej z drużyn odpadła jedna osoba. Kto pożegnał się z programem? Kto odpadł z "The Voice of Poland"? Jako pierwsi wystąpili uczestnicy z drużyny Tomsona i Barona. Decyzją widzów do dalszego etapu programu przechodzą Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło. Jurorzy z kolei musieli zdecydować, kto z pozostałej dwójki uczestników nie pojawi się w kolejnych odcinkach show. Tomson i Baron zdecydowali, że z programu odpada Adrian Burek. Jako drudzy wystąpili wokaliści z ekipy Kamila Bednarka. Najwięcej głosów widzów otrzymali Julia Olędzka i Damian Kulej. Kamil Bednarek zdecydował, że dołączy do nich Kasjan Cieśla- niestety tym samym z programem żegna się Ada Niasiadka. Trzecia drużyna, która wystąpiła na scenie "The Voice of Poland" to drużyna Michała Szpaka. Głosami widzów do następnego etapu przechodzą Jakub Dąbrowski oraz Daria Reczek. Michał Szpak do dalszego etapu wybrał Piotra Szewczyka- tym samym z show odpadła Magdalena Ollar....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner