Weronika Rosati

Weronika Rosati już zamieszkała z nowym partnerem!

Weronika Rosati

Weronika Rosati zamieszkała ze swoim nowym partnerem - taką informację podał "Fakt". O tym, że aktorka jest zakochana, informowaliśmy już jakiś czas temu. Nowym wybrankiem gwiazdy jest sławny ortopeda Robert Śmigielski, znany m.in. z gościnnych występów w roli eksperta w "Dzień Dobry TVN". Para poznała się podobno tuż przed świętami wielkanocnymi. Ich uczucie okazało się bardzo silne i na tyle poważne, że zakochani podjęli decyzję o zamieszkaniu razem.

Weronika i Robert postanowili, że nie ma co zwlekać i pora zamieszkać razem. To bardzo ułatwi im życie - czytamy na łamach tabloidu.

Według tabloidu, Weronika Rosati wprowadziła się do mieszkania swojego nowego ukochanego w Warszawie. Dzięki temu, oboje unikną ciągłego kursowania po stolicy. Oboje są bardzo zapracowani, więc wspólne lokum zaoszczędzi im sporo czasu, a przy okazji jeszcze bardziej zbliży. Weronika musi być teraz bardzo szczęśliwa! Na jej instagramowym profilu pojawiło się wymowne zdjęcie pięknego bukietu róż. W opisie fotki pojawiło się jedynie enigmatyczne serduszko. Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie i to w błyskawicznym tempie. Będzie z tego coś poważnego? Jak myślicie?

 

Zobacz też: Weronika Rosati całuje znaną aktorkę! O co chodzi?! WIDEO.

 

Weronika Rosati otrzymała piękny bukiet kwiatów.

Weronika Rosati pokazała bukiet

Weronika Rosati jest szczęśliwie zakochana.

Weronika Rosati z torebką Valentino

Nowy związek aktorki kwitnie!

Weronika Rosati z torebką Chanel

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22