W minionym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, że Agnieszka nie zdecydowała się kontynuować znajomości z żadnym ze swoich kandydatów. Rolniczka podziękowała Janowi oraz Ireneuszowi i tym samym już teraz wiemy, że udział w programie nie pozwolił jej odnaleźć wymarzonego partnera. Jednak czyżby poza kamerami Agnieszce udało się znaleźć bratnią duszę? Zapowiedź kolejnych odcinków "Rolnik szuka żony" dała widzom do myślenia!

Reklama

"Rolnik szuka żony 10": Agnieszka spotkała miłość poza programem?

Wielkimi krokami zbliża się finał 10. edycji "Rolnik szuka żony", a co za tym idzie, oficjalnie dowiemy się, jak potoczyły się losy uczestników. Na ten moment pewniakami do "happy endu" wydają się być Sara i Artur, a z kolei Agnieszka z "Rolnik szuka żony" ostatnio pożegnała wszystkich swoich kandydatów i zdecydowała się sama ruszyć w dalszą drogę.

Życzę im wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że oni znajdą po prostu swoje drugie połówki. Na pewno nie jestem tą osobą ja.
- powiedziała po pożegnaniu kandydatów Agnieszka.
Agnieszka z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony TVP

Zobacz także: Artur i Sara z "Rolnik szuka żony" są razem po programie? Internauci już wiedzą

Tym samym już teraz wiemy, że nie zobaczymy Agnieszki w kolejnych odcinkach show, ale za to rolniczka pojawi się w wielkim finale programu, który zobaczymy już w grudniu. Poinformowała o tym Marta Manowska w zapowiedzi kolejnych odcinków "Rolnik szuka żony:

Na moment musimy opuścić Agnieszkę, której nie udało się znaleźć bratniej duszy i w dalszą drogę zdecydowała się ruszyć sama. Spotkamy się z nią w finale
- powiedziała w zapowiedzi Marta Manowska.

Uwagę widzów zwróciło jednak ujęcie, które pojawiło się właśnie w trakcie wypowiedzi prowadzącej "Rolnik szuka żony" na temat Agnieszki. Wówczas na ekranach widzów pojawił się obraz przytulającej się pary na tle zachodu słońca. Nie wiadomo, kto znajduje się na wspomnianym kadrze, ale czyżby to był znak, że to właśnie wspomniana rolniczka znalazła miłość poza programem i pojawi się z ukochanym w finale 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Kadr z programu Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony TVP
Reklama

Zobacz także: Fani "Rolnik szuka żony" miażdżą Waldemara. Dostało się też Ewie!
Oczywiście na ten moment nie jest to nic pewnego, a jedynie domysły widzów. Myślicie, że rzeczywiście w taki sposób Agnieszka zaskoczy wszystkich podczas finału "Rolnik szuka żony"? A może na wspomnianym kadrze dostrzegacie jakąś inną parę? Jedno jest pewne - już nie możemy doczekać się finału programu, bo z pewnością wiele się będzie działo i emocji nie zabraknie!

Agnieszka z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama