Alicia Keys

VH1 Storytellers, czyli zapis koncertu Alicii Keys

Alicia Keys

Alicia Keys od zawsze oczarowywała słuchaczy podczas występów na żywo. VH1 Storytellers to zapis koncertu artystki zarejestrowany 12 listopada 2012 r. w nowojorskim Metropolis Studios. Alicia zabiera nas w muzyczną podróż od początku swojej kariery. Podczas godzinnego występu, Keys odkrywa zabawne i wzruszające historie, które wydarzyły się podczas tworzenia jej najpopularniejszych hitów: „No One”, „Fallin’”, „You Don’t Know My Name”, „Empire State of Mind”. Na płycie znajdują się także niepublikowane wcześniej wykonania utworów: „New Day”(pochodzący z najnowszego studyjnego krążka „Girl On Fire”), „Try Sleeping with a Broken Heart” oraz „Un-Thinkable (I’m Ready)”.

Płyta ukazuje się dzisiaj, pięć dni przed jedynym koncertem Alicii w Polsce w ramach trasy „Set the World on Fire” - 30.06. Stadion Miejski w Poznaniu . Krążek dostępny jest na nośnikach: DVD/CD, BluRay oraz CD.

„Udział w projekcie VH1 Storytellers był niesamowicie zabawnym i ciekawym doświadczeniem”, stwierdza Keys. „Kameralność tego koncertu pozwoliła mi nawiązać bezpośredni kontakt z publicznością. Za każdą wykonywaną piosenką kryje się pewna historia, którą mogłam się teraz podzielić.”

Polecamy!

Więcej na temat polecamy Alicia Keys
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48