ONS

Tyszka o sobie i Wolińskim: Ofermy życiowe

ONS

Od pewnego czasu projektant Dawid Woliński wraz ze swoim przyjacielem, fotografem Mariuszem Tyszką każdą wolną chwilę spędzają na planie ich autorskiego programu dla stacji TVN pod wiele mówiącym tytułem "Woli & Tysio". Odcinki nowego show kręcą nawet podczas weekendu, a pierwsze zdjęcia prezentowaliśmy już jakiś czas temu: Tak Woliński i Tyszka sprzątają w zoo.

- Dziś od świtu Woli & Tysio w kolejnej misji ... Warunki prawdziwie ekstremalne, do tej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy to ja się kompletnie nie nadaję... Już w marcu zobaczycie dwie ofermy życiowe, które mają trudność z ustaniem na nogach w całym profesjonalnym ekwipunku ... Alarm wyje, pedzimy na akcje ... Kto się domyśla cóż to za praca? - napisał na Facebooku Tyszka.

Odpowiedź dość jasna: strażak. Złośliwi twierdzą, że ich "autorski" projekt, to nic innego, jak polska kopia programu "Proste życie" z Paris Hilton i Nicole Richie w roli głównej. Ciekawe jest, który z panów będzie odpowiednikiem Paris, a który Nicole?
wk

Więcej na temat Dawid Woliński Marcin Tyszka
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27