Jacek Borkowski, Karolina Borkowska
Newsy

Trudny czas u Jacka Borkowskiego trwa: "W domu był kurator"

Trudny czas u Jacka Borkowskiego trwa: "W domu był kurator"

Ten rok był dla Jacka Borkowskiego zdecydowanie najtrudniejszy w życiu. Na początku roku zmarła mu ukochana żona Magda, a od kilku tygodni trwa batalia z rodziną żony o dzieci. Borkowski twierdził, że został pozbawiony pamiątek rodzinnych przez siostrę swojej żony i nie chce, by jego dzieci widywały się z ciotką oraz babcią.

Ja nie miałem nic przeciwko temu, by moje dzieci widywały się z rodziną żony. Ale dziś czuję się okradziony, zdewaluowany przez te osoby. Sam już nie wiem, o co im chodzi. U nas w domu był kurator. Uznałem, że to bardzo poważna sprawa. Nie zamierzam niczego bagatelizować. Tu przecież chodzi o moje dzieci! – mówi „Fleszowi” Borkowski.

Czy Jacek Borkowski rzeczywiście spotka się ze szwagierką w sądzie i to tam ustalą zasady, na jakich ciocia i babcia będą się kontaktować z dziećmi? Wygląda na to, że tak. Na razie aktor planuje wyjazd na miesięczne wakacje.

Cały lipiec spędzę z Magdą i Jackiem nad polskim morzem. Mam nadzieję, że dzieci odzyskają tam spokój i radość – mówi "Fleszowi".

Może po wakacjach, na spokojnie wróci do rozmów ze szwagierką. Ostatnio wszystko w jego rodzinie dzieje się w olbrzymich emocjach. Więcej na temat tej historii przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".

 

Jacek Borkowski ze zmarłą żona Magdą

Magda Gotowiecka, Jacek Borkowski
East News

 

Jacek Borkowski wybrał się z dziećmi na zakończenie roku szkolnego. Towarzyszyła im córka z poprzedniego małżeństwa Jacka.

Jacek Borkowski, Karolina Borkowska

Partnerka Jacka Borkowskiego pierwszy raz o ich związku! Czym podbił jej serce?

Jacek Borkowski z dziećmi
TV-Show
Poruszająca wizyta Jacka Borkowskiego z dziećmi w TVP: "Cały czas mam wrażenie, że to nieprawda"
Poruszająca wizyta Jacka Borkowskiego z dziećmi w TVP: "Cały czas mam wrażenie, że to nieprawda"
Jacek Borkowski w czarnej marynarce w telewizji
Eastnews
Newsy
Jacek Borkowski znalazł na planie "Klanu" nową miłość? "Jest piękna, inteligentna"
Jacek Borkowski znalazł na planie "Klanu" nową miłość? "Jest piękna, inteligentna"

Jacek Borkowski spotyka się ze znaną aktorką Magdaleną Wójcik? Tak twierdzi tygodnik "Rewia"! To był straszny rok dla Jacka Borkowskiego. W styczniu 2016 roku zmarła jego ukochana żona, został sam z dziećmi. Czyżby po roku znalazł   pocieszenie? Według doniesień tygodnika "Rewia" na planie "Klanu" pojawiły się plotki, że między aktorem i jego serialową małżonką - Magdą Wójcik jest coś więcej niż przyjaźń. Często spotykają się poza planem na długie rozmowy. Ponoć nie szczędzą też sobie czułości. Wciąż są razem. Razem przed kamerą, razem w garderobie, nawet w autobusie restauracyjnym siedzą obok siebie jakby świat poza sobą nie widzieli - mówi  w "Rewii"  osoba z produkcji serialu. A jak ten fakt skomentował sam Jacek Borkowski? Na takie pytanie odpowiem tak: bardzo bym sobie tego życzył. Tylko tyle i nic więcej, bo nauczono mnie szacunku do kobiet (…) Jest piękna, inteligentna, ma w sobie dużo empatii, nie powoduje konfliktów i umie rozmawiać, a to jest to, co cenię w kobietach. Ale najbardziej ujmuje mnie tym, że szanuje wszystkich od reżysera po makijażystkę i garderobianą i nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Tego nas kiedyś uczono w szkole aktorskiej, Magda i ja jesteśmy z tego samego „podwórka” - wyznał aktor w "Rewii". Zobacz:  Jacek Borkowski wciąż nie czuje się na siłach, żeby odwiedzić grób zmarłej żony​   Jacek Borkowski rok temu stracił żonę, został sam z dziećmi...   Według tygodnika, aktor bardzo zbliżył się z Magdą Wójcik

Jacek Borkowski w czarnej marynarce w telewizji
Eastnews
Newsy
Dramat Jacka Borkowskiego! Stracił żonę, a teraz rodzina chce mu odebrać dzieci! "Był u mnie kurator sądowy"
Dramat Jacka Borkowskiego! Stracił żonę, a teraz rodzina chce mu odebrać dzieci! "Był u mnie kurator sądowy"

Jacek Borkowski musi walczyć o swoje dzieci! Okazuje się, że rodzina jego zmarłej żony wystąpiła do sądu o ustanowienie opieki nad 12-letnią Madzią i 14-letnim Jackiem. Borkowski w rozmowie z "Rewią" przyznaje, że w jego domu pojawił się już kurator sądowy, który sprawdził, jak aktor opiekuje się dziećmi. Właśnie wtedy gwiazdor serialu "Klan" dowiedział się, że jego teściowa i siostra żony zamierzają z nim walczyć o prawa do dzieci. Co miałem robić? Wpuściłem tę panią do domu. Usiedliśmy przy stole, porozmawialiśmy i... dowiedziałem się, że moja teściowa i siostra mojej zmarłej żony wystąpiły do sądu o ustanowienie opieki nad moimi dziećmi! Myślałem, że życie już mi oszczędzi dramatów. Myliłem się. Najpierw straciłem Magdę, kobietę mojego życia, a teraz będę musiał walczyć o nasze ukochane dzieci... Ale wytrzymam. Niestety, konflikt pomiędzy rodziną zmarłej żony, a Jackiem Borkowskim bardzo przeżywają jego dzieci. Pociechy, które kilka miesięcy temu straciły swoją mamę, teraz muszą przyglądać się, jak ich ojciec walczy o ich szczęśliwe i spokojne dzieciństwo. Madzia płacze i pyta: "Tatusiu, czy zamkną cię w więzieniu?". Jacka też trzeba uspokajać. Zostałem zdegradowany jako ojciec, a w moim przekonaniu staram się dobrze wypełniać moje obowiązki- Jacek Borkowski przyznaje w rozmowie z Super Expressem. Miejmy więc nadzieję, że trudna sytuacja Jacka Borkowskiego wyjaśni się jak najszybciej, zwłaszcza, że przez konflikty dorosłych cierpią niewinne dzieci.   Zobacz także: Jacek Borkowski stracił kosztowności i pamiątki po żonie "Byłem zmuszony zgłosić policji przywłaszczenie..."   Jacek Borkowski walczy o prawa do opieki nad dziećmi. Dramatyczne wyznanie aktora.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik