Jacek Borkowski, Karolina Borkowska

Trudny czas u Jacka Borkowskiego trwa: "W domu był kurator"

Jacek Borkowski, Karolina Borkowska

Ten rok był dla Jacka Borkowskiego zdecydowanie najtrudniejszy w życiu. Na początku roku zmarła mu ukochana żona Magda, a od kilku tygodni trwa batalia z rodziną żony o dzieci. Borkowski twierdził, że został pozbawiony pamiątek rodzinnych przez siostrę swojej żony i nie chce, by jego dzieci widywały się z ciotką oraz babcią.

Ja nie miałem nic przeciwko temu, by moje dzieci widywały się z rodziną żony. Ale dziś czuję się okradziony, zdewaluowany przez te osoby. Sam już nie wiem, o co im chodzi. U nas w domu był kurator. Uznałem, że to bardzo poważna sprawa. Nie zamierzam niczego bagatelizować. Tu przecież chodzi o moje dzieci! – mówi „Fleszowi” Borkowski.

Czy Jacek Borkowski rzeczywiście spotka się ze szwagierką w sądzie i to tam ustalą zasady, na jakich ciocia i babcia będą się kontaktować z dziećmi? Wygląda na to, że tak. Na razie aktor planuje wyjazd na miesięczne wakacje.

Cały lipiec spędzę z Magdą i Jackiem nad polskim morzem. Mam nadzieję, że dzieci odzyskają tam spokój i radość – mówi "Fleszowi".

Może po wakacjach, na spokojnie wróci do rozmów ze szwagierką. Ostatnio wszystko w jego rodzinie dzieje się w olbrzymich emocjach. Więcej na temat tej historii przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".

 

Jacek Borkowski ze zmarłą żona Magdą

Magda Gotowiecka, Jacek Borkowski
East News

 

Jacek Borkowski wybrał się z dziećmi na zakończenie roku szkolnego. Towarzyszyła im córka z poprzedniego małżeństwa Jacka.

Jacek Borkowski, Karolina Borkowska

Więcej na temat Jacek Borkowski
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59