fryzury.jpg
imax/free

Trendy fryzur 2011

fryzury.jpg
imax/free

Moda na fryzury zmienia się równie często, co trendy w modzie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 6 propozycji prosto z wybiegu. Tej jesieni będziemy nosić się grzecznie, ale z klasą. Modne są gładko zaczesane włosy, romantyczne koczki, lekko falowane włosy z przedziałkiem po środku i warkocze. Jedyną nonszalancją jest wielki powrót mokrej włoszki.

 

WARKOCZE

 Afrykańskie plecionki wyglądają bardzo efektownie. Nadają egzotycznego looku i dawkę dziecięcego uroku. Bardzo modne są te plecione tuż przy skórze i te luźno puszczone na ramiona.

 

GŁADKOŚĆ

 Musimy się pożegnać z rozwichrzoną fryzurą surferki. Przyszedł czas na odrobinę dostojności. Nasze włosy powinny być ultra gładkie. Najmodniej zaczesać je na jedną stronę.

 

PRZEDZIAŁEK POŚRODKU

Najbardziej kobieca fryzura sezonu, a jednocześnie bardzo prosta. Wystarczy wyciągnąć włosy na szczotce i zrobić przedziałek po środku, by wyglądać seksownie i z klasą. Fryzura świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień jak i na wieczór.

 

OPASKA

Cienka, czarna opaska sprawi, że będziesz wyglądała dziewczęco, ale także szykownie. Najbardziej efektownie wygląda na blond włosach. Brunetki powinny opaskę w innym kolorze. Uwaga! W tym sezonie nie zakładamy opaski do gładko zaczesanych do tyłu włosów. Powinna znajdować się powyżej zrobionego po środku przedziałka.

 

UPIĘCIA

W tym sezonie spinamy! Oczywiście, my zachowujemy spokój, ale nasze włosy powinny być upięte. Elegancko i z klasą będą wyglądały ultramodne gładkie, nisko spięte koczki. Sznytu rodem z lat 30. nada tej fryzurze wsuwka wpięta kilka centymetrów powyżej ucha.

Bardzo modne są także koczki baletnicy, któremu towarzyszy ozdobna czarna spinka. Furorę na pokazach zrobił umieszczony na czubku głowy okrągły koczek.

Niedbałe upięcia z przedziałkiem po boku  ozdobią biżuteryjne spinki.


Opracowała Karolina Janik

 

Więcej na temat fryzury trendy Kok fryzury
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58