Stan zdrowia Tomka Kowalskiego
ONS
Newsy

Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom!

Rodzina poinformowała o jego stanie

Na początku czerwca poinformowano o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music, Tomka "Kowala" Kowalskiego. Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo poważny. W przejmującym oświadczeniu jego rodzina i przyjaciele wyjaśnili sytuację fanom. Przypomnijmy: Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie

Od zdarzenia minęły już dwa tygodnie, a wielbiciele piosenkarza nieustannie prosili o informacje na temat stanu zdrowia Kowalskiego. W końcu się doczekali. Najbliżsi "Kowala" umieścili kolejne oświadczenie, w którym informują fanów, że Tomek wybudził się ze śpiączki. Jego stan wciąż jednak jest dość poważny, ale wpis ten daje nadzieje na znaczną poprawę.


W związku z dochodzącymi do nas licznymi pytaniami dotyczącymi zdrowia Tomka "Kowala" Kowalskiego informujemy, że Tomek został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. Dziękujemy za listy i kartki ze słowami wsparcia. Mamy nadzieję, że już wkrótce Tomek będzie mógł je wszystkie samodzielnie przeczytać. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie akcje prowadzone z myślą o Tomku i czekamy na kolejne "żurawie". Wierzymy, że takie wsparcie będzie dla Tomka dodatkową mobilizacją w walce o szybki powrót do zdrowia - czytamy na oficjalnym profilu Kowalskiego na Facebooku.


Akcję z papierowymi żurawiami zainicjowali fani Kowalskiego, a inicjatywę wsparł m.in. zespół LemON.

Zobacz: Groźny wypadek Mistera Polski w drodze na salony: "Otarłem się o śmierć!"

Tomasz Kowalski miał wypadek. Wypadek Tomasza Kowalskiego. Tomasz Kowalski w szpitalu

Galeria zdjęć z finału ostatniej edycji Must Be The Music:

Tomasz Kowal będzie inwalidą
ONS
Newsy
Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna
Rodzina przekazała tragiczne informacje

Na początku czerwca dotarła do nas informacja o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music , Tomka "Kowala" Kowalskiego . Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo ciężki. Tydzień temu rodzina poinformowała w specjalnym oświadczeniu, że nastąpił przełom w jego leczeniu, dzięki czemu mógł zostać wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Przypomnijmy: Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom! Ostatnie informacje pozwalały mieć nadzieję, że już wkrótce opuści on szpital o własnych siłach. Dziś już wiemy, że co prawda wypadek nie pozbawił go życia, ale sprawił, że Kowal na zawsze stracił sprawność fizyczną. Jak czytamy w najnowszym oświadczeniu - przez uszkodzenie rdzenia kręgowego, Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku .   Doznał On licznych obrażeń, m.in. złamań oraz poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Tomek jest sparaliżowany od pasa w dół, tym samym będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. - czytamy.   Z powodu kosztownego leczenia i rehabilitacji zdecydowano o uruchomieniu specjalnego numeru konta na które można przelewać środki dla artysty.  Zobacz: Mister Polski miał groźny wypadek. Otarł się o śmierć   Gwiazdy na finale "Must Be The Music":

Tomasz Kowalski wyszedł ze szpitala
ONS
Newsy
Nowe fakty dotyczące stanu zdrowia zwycięzcy "MBTM". Nastąpił przełom!
Najbliżsi przekazali nowe informacje

Dokładnie dwa miesiące temu dotarła do nas informacja o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji "Must be the music. Tylko muzyka" , Tomka "Kowala" Kowalskiego . Wokalista w ciężkim stanie trafił do szpitala, a kolejne komunikaty przekazywane przez rodzinę i najbliższych muzyka nie pozostawiały wątpliwości, że zdarzenie na zawsze zmieni jego życie. Potwierdzili to lekarze, których ostateczne diagnoza była jednoznaczna. Przypomnijmy: Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna   Przez ostatnie dni na oficjalnym profilu Tomka nie pojawiła się żadna nowa informacja o jego stanie zdrowia. Wielu fanów nie pozostawało biernych i w komentarzach pytało jak się czuje muzyk oraz czy wiadomo coś więcej o jego dalszym leczeniu. Najbliżsi współpracownicy zdecydowali się na krótki komentarz w którym wyjaśniają, że Tomek wyszedł już ze szpitala  i zabrał się za rehabilitację , która ma mu pomóc w odzyskaniu sprawności.    Wielu z Was pyta o zdrowie Tomka - z wielką radością informujemy, że Tomek już opuścił szpital i zabiera się do ostrej rehabilitacji. Przekazujemy serdeczne pozdrowienia od naszego Kowala i obietnicę, że za czas niedługi Tomek do Was wróci! Dziękujemy za każde wsparcie i dobre słowo - zrobiły swoją robotę - czytamy.   Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za jak najszybszy powrót do formy. Zobacz: Finaliści MBTM zaśpiewali dla Tomka. Kora nie mogła powstrzymać łez Kora bez chusty na głowie podczas finału MBTM:

Tomasz Kowalski miał wypadek. Zwycięzca Must Be The Music miał wypadek. Wypadek zwycięzcy Must Be The Music
ONS
Newsy
Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie
Jego stan jest bardzo poważny

Z Katowic dochodzą bardzo niepokojące wieści o zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music . Jak donosi katowicka "Gazeta Wyborcza", Tomasz "Kowal" Kowalski uległ poważnemu wypadkowi i obecnie jest w szpitalu, a jego stan określany jest jako ciężki. Do zdarzenia doszło w niedzielę na głównej drodze w Dobroszycach w województwie dolnośląskim. Jadący na motocyklu Kowalski zderzył się z samochodem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo. Wokalistka w szpitalu przeszedł poważną operację. Na oficjalnym profilu wokalisty pojawił się wpis ze stosowną informacją i prośbą o duchowe wsparcie w tej trudnej dla niego i jego rodziny sytuacji.   W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, któremu uległ Tomasz "Kowal" Kowalski w dniu 08.06.2014 r. informujemy, że Tomek przebywa obecnie w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe oraz poszanowanie prywatności Tomka jak i Rodziny. Na bieżąco będziemy informować o stanie Tomka - czytamy na jego Facebooku. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zobacz: Groźny wypadek Mistera Polski w drodze na salony: "Otarłem się o śmierć!" Finał Must Be The Music 7:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner