Tomasz Niecik pokazał syna, żonę i mieszkanie

TYLKO U NAS! Znamy sekret Tomasza "Niecika" Niecikowskiego! Jak został milionerem?

Tomasz Niecik pokazał syna, żonę i mieszkanie

Tomasz "Niecik" Niecikowski milionerem? W nowym "Party" muzyk disco-polo, znany z hitu "Cztery osiemnastki", zdradził jak w ciągu zaledwie kilku lat udało mu się zgromadzić pokaźny majątek. Co powiedział uczestnik "Agent. Gwiazdy"?

 

Jak  Tomasz Niecik został milionerem?

Okazuje się, że podstawą sukcesu według Niecika jest przede wszystkim... pozytywne myślenie!

– Moje motto brzmi: „optymizm to podstawa”. Jak w coś uwierzysz, odniesiesz sukces w każdej dziedzinie. (...) Zawsze wierzyłem, że odniosę sukces. Ciężko pracowałem na to, co mam. Kiedyś nie miałem nic, dziś czuję się królem życia. Może i jestem prostym chłopakiem z Podlasia, ale wiem, co się w życiu liczy – wyznał w magazynie "Party" Tomek.

A najbardziej liczy się dla niego rodzina. Tomasz Niecikowski stracił ojca, gdy miał 12 lat, i dlatego dla swoich dzieci chce być nie tylko wzorem, ale i wsparciem. Podczas pobytu w Argentynie, gdzie kręcono "Agenta" muzyk przekonał się, że nie ma w życiu nic ważniejszego niż bliscy. Dlatego tuż po powrocie ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Luizą.

– Każdą zarobioną złotówkę inwestuję. Wybudowałem dla nas piękny dom. Niedawno kupiłem w Białymstoku 15 ha ziemi, wartej niemal 5 mln złotych. Teraz ją dzierżawię, ale w przyszłości przepiszę na dzieciaki – mówi Tomek.

Trzeba przyznać, że Tomasz ma głowę do interesów. Przez pierwsze półtora roku kariery zarobił niemal pół miliona złotych, a potem tylko pomnażał majątek. Dziś za koncert bierze takie same stawki jak najlepsze zespoły disco polo, które na swój sukces pracowały ponad 20 lat!

– Dorobiłem się swoją krwawicą. Wiem, co to bieda, bo pracowałem od 16. roku życia, żeby pomóc mamie. Za miesiąc pracy na rynku przy warzywach dostawałem 500 złotych – zdradza.

KONIECZNIE ZOBACZ: Niecik pokazał żonę, syna i swój piękny dom!

 

Ale na Tomasza Niecika czeka jeszcze jedno wyzwanie! W czerwcu po raz drugi zostanie tatą! Tym razem wokalista i jego żona Luiza powitają na świecie córeczkę. Jesteś ciekaw jak przygotowują się do rodzinnego porodu i jak dadzą dziewczynce na imię? Przeczytasz w nowym "Party".

 

Tomasz Niecik gwiazdą programu "Agent".

Agent-Gwiazdy - Kinga Rusin, Alan Andersz, Tomasz Niecik, Jula na planie show
TVN

 

W styczniu Niecikowski ożenił się ze swoją partnerką Luizą.

Tomasz Niecik na premierze filmu "Disco Polo"
ONS

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47