Party Stories
Tomasz Kammel, portret
East News
Newsy

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z dziewczyną!

Tomasz Kammel od pewnego czasu ma nową miłość! Po zakończeniu związku z Katarzyną Niezgodą, prezenter znalazł szczęście u boku tajemniczej kobiety. Dziennikarz raczej unika rozmów na temat jego życia prywatnego, dlatego też niewiele wiadomo o jego partnerce. Tym razem Kammel zdecydował się jednak pokazać, jak spędza wolny czas ze swoją ukochaną! Prezenter wstawił zdjęcie, na którym obejmuje swoją dziewczynę...

Zobacz także: Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie

Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Oni nie myślą o ślubie!

Kim jest nowa partnerka Tomasza Kammela?

Jakiś czas temu, paparazzi przyłapali dziennikarza podczas spaceru ze swoją nową partnerką. Para wspólnie spacerowała i wybrała się do restauracji. Zakochanym towarzyszyła również córka kobiety, z którą Tomasz Kammel cały czas rozmawiał. Widać było, że cała trójka miło spędziła czas. Na ten moment o ukochanej Tomasza Kammela wiadomo niewiele. Z pewnością nie jest osobą związaną ze światem show biznesu. Według informacji "Faktu", wybranka dziennikarza jest dyrektorką w dużej firmie.

Chociaż dziennikarz w dalszym ciągu nie ujawnia tożsamości swojej partnerki, to jednak zdecydował się pokazać  zdjęcie, na którym widać jak relaksuje się z ukochaną. Na fotografii Tomasz Kammel przytula swoją dziewczynę i odpoczywa razem z nią, oglądając telewizję. Wygląda na to, że prezenter jest naprawdę szczęśliwy i cieszy się z każdej, wspólnie spędzonej chwili.

Jak Wam się podoba romantyczne zdjęcie Tomasza Kammela i jego dziewczyny? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i co my oglądamy? I czy Wy też to oglądacie?

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda rozstali się kilka lat temu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dr Katarzyna Niezgoda Official (@kasia.niezgoda)

Fani twierdzą, że nowa partnerka dziennikarza jest łudząco podobna do byłej dziewczyny Tomasza Kammela! 

Tomasz Kammel z partnerka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Kammel
ONS
Newsy
Tomasz Kammel chce zorganizować kolację dla... uchodźców! "Jesteśmy cudownym katolickim narodem"

Tomasz Kammel chce zorganizować kolację dla uchodźców. Znany prezenter telewizyjny i dziennikarz opowiedział o swoich planach przed kamerą Party.pl. Kammel zainspirował się inicjatywą, która została zorganizowana we Wrocławiu w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury. Uważa on, że Polacy muszą przełamać swoje zahamowania wobec uchodźców i otworzyć się na pomoc potrzebującym. Trzeba spuścić powietrze z tego wielkiego balona stereotypów i strachów, jakimi obrosła cała sprawa uchodźców w Polsce. Bo jesteśmy cudownym katolickim narodem. Najbardziej katolickim w Europie, tylko że w tej kwestii kompletnie kwestionujemy wszystko, co szef katolików mówi, czyli na przykład papież - powiedział Tomasz Kammel. Jaki ma pomysł, by to zmienić? Szczegóły w naszym materiale wideo.   Zobacz też: Tomasz Kammel o reakcji Kasi Zielińskiej i Marzeny Rogalskiej na nowe "Kocham Cię Polsko". Zachwycone?   Tomasz Kammel chce zorganizować kolację dla uchodźców.   Dziennikarzowi mocno leży na sercu sprawa uciekinierów z Syrii.

Tomasz Kammel - wywiad w Party
Newsy
"Wciąż mi się chce" Urodzinowy wywiad z Tomaszem Kammelem!

Kiedy 12 lat temu ukazał się pierwszy numer „Party”, Tomasz Kammel akurat stracił pracę w TVP. Dziś znowu jest jednym z najpopularniejszych prezenterów tej telewizji, a do tego wciąż podejmuje nowe wyzwania zawodowe.  Gdy dzisiaj pokazujemy Tomaszowi Kammelowi (48 ) egzemplarz „Party” z października 2007 roku, tylko się uśmiecha. Wtedy przeżywał trudne chwile, dziś mówi, że to było doświadczenie, które wiele go nauczyło. Do przeszłości nie chce wracać, bo ma głowę pełną pomysłów na to, co jeszcze można zrobić. Zobacz także:   Tomek Kammel opowiedział nam jak walczy ze stresem, zdradził też jak to było z Marzeną Rogalską i gwoździem!

Katarzyna Niezgoda w złotej sukience i w czarnej sukience jak schudła
Ons/East News
Newsy
Katarzyna Niezgoda sporo schudła. Rozstanie z Tomaszem Kammelem jej służy?

Katarzyna Niezgoda pojawiła się  na pokazie Tomasza Ossolińskiego całkowicie odmieniona. Opalona, widać też, że sporo schudła i... odmłodniała. Wygląda na to, że rozstanie z Tomaszem Kammelem jej służy. Katarzyna Niezgoda schudła To właśnie w rozstaniu z ukochanym tabloidy upatrują powodu metamorfozy Niezgody. Teraz, gdy Katarzyna Niezgoda zaczyna nowy etap w życiu, "Fakt" zastanawia się czy dieta i dbanie o formę nie spodobały się Tomkowi, który zawsze powtarzał… że zawsze podobały mu się bardziej krągłe kobiety. Z drugiej strony Tomasz Kammel publicznie opowiadał o tym, że pomaga Katarzynie Niezgodzie walczyć z nadwagą. Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel rozstali się Gazeta ustaliła też, że Tomasz Kammel zabrał rzeczy z ich wspólnego mieszkania i to koniec ich wieloletniego związku. Za to  "Twoje Imperium" dopatruje się innego powodu rozstania Niezgody i Kammela. Podobno Katarzyna chciałaby mieć dziecko, a Tomasz nie czuł się gotowy na założenie rodziny. Niezależnie od tego, jaki jest powód rozstania, Niezgoda wygląda super i oby tak dalej! A jej przyjaciele są pewni, że niedługo u boku bizneswoman pojawi się nowy mężczyzna, bo przecież Katarzyna Niezgoda nie zamierza płakać po Kammelu. Pamiętacie jak się prezentowali razem - Kammel i Niezgoda znów RAZEM na salonach.   A wam jak się podoba Katarzyna Niezgoda w nowym wydaniu? Zobaczcie na zdjęcie z 2013 roku i obecne. Dwa lata, a jak zmiana!   Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na jednej z branżowych imprez: Katarzyna Niezgoda na jednym z pokazów mody w 2013 roku: Katarzyna Niezgoda na pokazie Tomasza Ossolińskiego w 2015 roku. Widać, że ma nową szczuplejszą figurę:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner