Tomasz Kammel od pewnego czasu ma nową miłość! Po zakończeniu związku z Katarzyną Niezgodą, prezenter znalazł szczęście u boku tajemniczej kobiety. Dziennikarz raczej unika rozmów na temat jego życia prywatnego, dlatego też niewiele wiadomo o jego partnerce. Tym razem Kammel zdecydował się jednak pokazać, jak spędza wolny czas ze swoją ukochaną! Prezenter wstawił zdjęcie, na którym obejmuje swoją dziewczynę...

Reklama

Zobacz także: Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie

Kim jest nowa partnerka Tomasza Kammela?

Jakiś czas temu, paparazzi przyłapali dziennikarza podczas spaceru ze swoją nową partnerką. Para wspólnie spacerowała i wybrała się do restauracji. Zakochanym towarzyszyła również córka kobiety, z którą Tomasz Kammel cały czas rozmawiał. Widać było, że cała trójka miło spędziła czas. Na ten moment o ukochanej Tomasza Kammela wiadomo niewiele. Z pewnością nie jest osobą związaną ze światem show biznesu. Według informacji "Faktu", wybranka dziennikarza jest dyrektorką w dużej firmie.

Chociaż dziennikarz w dalszym ciągu nie ujawnia tożsamości swojej partnerki, to jednak zdecydował się pokazać zdjęcie, na którym widać jak relaksuje się z ukochaną. Na fotografii Tomasz Kammel przytula swoją dziewczynę i odpoczywa razem z nią, oglądając telewizję. Wygląda na to, że prezenter jest naprawdę szczęśliwy i cieszy się z każdej, wspólnie spędzonej chwili.

Jak Wam się podoba romantyczne zdjęcie Tomasza Kammela i jego dziewczyny?

Zobacz także

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda rozstali się kilka lat temu.

Reklama

Fani twierdzą, że nowa partnerka dziennikarza jest łudząco podobna do byłej dziewczyny Tomasza Kammela!

Reklama
Reklama
Reklama