Tomasz Kammel z partnerka Tomasz Kammel z partnerka Tomasz Kammel z partnerka Tomasz Kammel z partnerka
Tomasz Kammel ma nową partnerkę

Tomasz Kammel jakiś czas temu znalazł nową miłość. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” coraz częściej pokazuje się z nową ukochaną. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Niezgodą w końcu znalazł czas na związek. Ostatnio paparazzi przyłapali dziennikarza w Warszawie podczas spaceru z partnerką i jej córką.

Widać, że we trójkę doskonale się bawili! Zobaczcie, jak spędzili popołudnie!

Zobacz takżeTomasz Kammel znalazł nową miłość po rozstaniu z Niezgodą? Mamy jego zdjęcia z tajemniczą brunetką

1/4
Tomasz Kammel z partnerka

Tomasz Kammel nie kryje się z nowym uczuciem i chętnie pokazuje się w towarzystwie nowej partnerki. Ostatnio wybrali się wspólnie do restauracji i na spacer. Co prawda dziennikarz nigdy nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, ale na zdjęciach widać, że świetnie czują się  w swoim towarzystwie.

2/4
Tomasz Kammel z partnerka

Podczas spaceru parze towarzyszyła córka kobiety. Tomasz Kammel ciągle rozmawiał z dziewczynką i poświęcał jej wiele uwagi. 

3/4
Tomasz Kammel z partnerka

W trakcie pobytu w restauracji wydarzyła się przykra sytuacja, dziewczynka zalała się. Jednak z pomocą przyszedł jej Tomasz Kammel, który szybko opanował sytuację i pomógł posprzątać. Wykazał się naprawdę dużą troską!

4/4
Tomasz Kammel z partnerka

Kim jest nowa dziewczyna Tomasza Kammela?

Tajemnicza partnerka Tomasza Kammela jest przez tabloidy porównywana do Katarzyny Niezgody. Według ustaleń "Faktu" też ma na imię Katarzyna i jest dyrektorką dużej firmy. Już na pierwszy rzut oka widać, że dziennikarz spotyka się z kobietami o określonym typie urody.

Czy ten związek zakończy się ślubem?

 

Więcej na temat Tomasz Kammel