Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 "Pytanie na śniadanie" Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona. Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"? 

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"?

Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała:

W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP.

Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z "Dzień dobry TVN" i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ" zaczyna się już o 7.15, aby wystartować przez programem emitowanym w TVN. Stacja też już od jakiegoś czasu stawia na młodych i zdolnych dziennikarzy, którzy zachęcają młodszą widownię do oglądania programu. 

Czy zdecydowaliby się  Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela? Raczej mało prawdopodobne.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

 

Z "Pytania na śniadanie" jakiś czas temu został zwolniony Michał Olszański, a teraz też Monika Zamachowska!

Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39