Sławek Uniatowski i Magdalena Soszyńska Michno w Tańcu z Gwiazdami
K.Opaliński/Polsat
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Sławek Uniatowski odpadł z "Tańca z gwiazdami"!

Zaskoczeni?

Za nami pierwszy odcinek czwartej edycji “Tańca z gwiazdami”! Emocje były wielkie, wszystkie gwiazdy zaprezentowały się znakomicie, ale jedna z par musiała pożegnać się z programem. Po zsumowaniu głosów widzów oraz jurorów, Krzysztof Ibisz ogłosił, że z programu odpada Sławek Uniatowski, który tańczył z Magdą Soszyńską-Michno. Co poszło nie tak?

Sławek zatańczył jeden z najtrudniejszych tańców - foxtrota. Jurorzy nie byli zachwyceni jego występem, dostał tylko 27 punktów i znalazł się na ostatnim miejscu w zestawieniu razem z Magdą Lamparską.

"Pięknie śpiewasz, ale na przyszłość musisz więcej popracować. Jednak to co nie zatańczyłeś to dowyglądałeś", stwierdziła Iwona PavlovićJak wypadły pozostałe gwiazdy? Świetnie spisała się Ewelina Lisowska, o której wcześniej plotkowano, że nie radzi sobie na parkiecie zbyt dobrze, a do tego gwiazdorzy na planie programu. Piosenkarka, której partnerem tanecznym jest Tomasz Barański otrzymała aż 33 punkty.

Bardzo Ci dziękuję. Nie mam więcej pytań. Czujesz rytm - powiedział Michał Malitowski.

 

Ewelina Lisowska tańczy na parkiecie Tańca z gwiazdami 

Duże emocji wzbudził też występ Łukasza Kadziewicza, który od swojej partnerki tanecznej Agnieszki Kaczorowskiej jest wyższy o 43 centymetry! Tancerka w trakcie występu zaliczyła mały upadek, ale i tak jurorzy byli zachwyceni ich walcem. Dostali aż 36 punktów!
 

Wielkie brawa należą się im, że pomimo upadku zrobili wielkie show i pokazali piękny taniec", powiedziała Iwona Pavlović. 


 

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska na jesiennej ramówce Polsatu 2015


 

Największą faworytką programu od początku była piosenkarka Cleo. Jej partnerem tanecznym jest ulubieniec widzów, Jan Kliment. Piosenkarka jest zachwycona tym, że tańczy akurat z nim:

"Zawsze kibicowałam Jankowi, bo odznaczał się wyjątkową charyzmą i był bardzo pogodny.

Jak wypadła ich cha-cha? 

"To była najlepsze dziś cha-cha. Może się okazać, że ta słowiańska krew jest lepsza niż kubańska", powiedział Michał Malitowski.

Cleo i Jan Kliment dostali od jurorów aż 36 punktów. 
 

Cleo w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Janem KlimentemRywalizacja w pierwszym odcinku była wyrównana, bo 36 punktów od jurorów dostali: Rafał Mohr, Artur Pontek, Łukasz Kadziewicz i Cleo. Na dole zestawienia znaleźli się: Magda Lamparska i Sławek Uniatowski.

 

Taniec z gwiazdami tabela wynikówZOBACZ: Krzysztof Ibisz prowadzi "Taniec z gwiazdami" o kulach!

 

Łukasz Kadziewicz po raz pierwszy od dawna o Agnieszce Kaczorowskiej i... swojej żonie! WIDEO

Cleo, Jan Kliment na parkiecie Tańca z gwiazdami
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Cleo odpadła z "Tańca z gwiazdami"! Łukasz Kadziewicz i Ewelina Lisowska w finale! RELACJA
Z OSTATNIEJ CHWILI: Cleo odpadła z "Tańca z gwiazdami"! Łukasz Kadziewicz i Ewelina Lisowska w finale! RELACJA

To był pełen emocji odcinek! W półfinale " Tańca z gwiazdami " z programem pożegnali się Cleo i Jan Kliment, którzy od początku uchodzili za faworytów programu. Widzowie zdecydowali jednak, że to Ewelina Lisowska i Łukasz Kadziewicz zasłużyli na udział w finale. Już za tydzień to oni zawalczą o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę.    Jan Kliment płacze na planie Tańca z gwiazdami Widzów programu najbardziej wzruszył Jan Kliment , który tańczył z Cleo i podczas pożegnalnego przemówienia powiedział, że chciał zdobyć w końcu Kryształową Kulę dla swojego chorego brata. Jan Kliment popłakał się przed kamerami, a miliony jego fanek przed telewizorami. Trzymamy kciuki za powrót jego brata do zdrowia!   Jan Kliment płacze na planie Tańca z gwiazdami: Relacja na żywo z półfinału Tańca z gwiazdami   21.54 - Czas na wyniki! Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska ogłosili, że z programu odpadają Cleo i Jan Kliment. W finale zatańczą Ewelina Lisowska i Łukasz Kadziewicz. To oni już za tydzień będą walczyć o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych!   21.36 - Za nami wszystkie półfinałowe występy. Według jurorów lepsza była Cleo, ale ostatnie słowo i tak należy do widzów. Głosujcie!    Cleo stresuje się przed wynikami:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Zrobili wszystko co mogli. Teraz liczą na Wasze głosy. Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on  6 listopada 2015   21.33 - Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska również wybrali swój ulubiony taniec - postawili na cha-chę. W trakcie...

Robert Kochanek, Małgorzata Tomaszewska-Słomina na parkiecie Tańca z gwiazdami
ONS
TV-Show
Małgorzata Tomaszewska-Słomina odpadła z "Tańca z gwiazdami"!
Małgorzata Tomaszewska-Słomina odpadła z "Tańca z gwiazdami"!

Właśnie zakończył się trzeci odcinek programu “ Taniec z gwiazdami ”. Dziś gwiazdy zaprezentowały się w  tańcach latynoskich. Najlepiej wypadły dziś Cleo i Ewelina Lisowska, które otrzymały od jurorów po 40 punktów! Z programem pożegnali się  Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek.  Robert Kochanek i Małgorzata Tomaszewska-Słomina odpadli z Tańca z gwiazdami Pogodynka Polsatu zatańczyła dziś sambę. Jak ocenili ją jurorzy? "Fantastycznie Pani pracuje nogami", powiedział Andrzej Grabowski.    "Zrobiłaś postęp, wzięłaś się za siebie. Brawo!", powiedział Michał Malitowski. Małgorzata i Robert otrzymali 33 punkty.  Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa Gwiazdor serialu “Pierwsza miłość” zatańczył sambę. Aktor podczas treningów stwierdził, że nie wygląda na latynosa, ale opalać się lubi :-) Zdradził też, że dzięki sambie odkrył nowe mięśnie. A jak jego taniec ocenili jurorzy? “Ma Pan dużo wdzięku i na tym wdzięku Pan jedzie. Proszę się nie przejmować, ja całe życie na tym wdzięku jadę. Kibicuje Panu bardzo”, powiedziała Beata Tyszkiewicz.   “Tańczyłeś tak, jak ja gotuje, czyli zabrakło mi dobrych przejść między figurami. mamy wszystkie składniki, ale jak to zmieszasz to niezbyt smakuje. Brakuje tej płynności ruchu”, stwierdziła Iwona Pavlović.   Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz Łukasz Kadziewicz w swojej karierze zwiedził wiele państw i był m.in. na Kubie. Zawsze podobały mu się latynoskie tańce i w końcu miał okazję wypróbować swoich sił w jednym z nich. Dziś zatańczył cha-chę. "To nie był najlepszy Twój taniec, ale całkiem fajnie. Po raz pierwszy świetnie pracowały Ci biodra!", oceniła Iwona.  Łukasz i Agnieszka otrzymali od jurorów 34 punkty. Andrzej Grabowski dał im najwyższą notę -...

Hanna Żudziewicz w czerwonej sukience
TV-Show
Izu Ugonoh i Hania Żudziewicz odpadli z "Tańca z gwiazdami"! RELACJA
To był odcinek pełen emocji!

Za nami siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami"! Z programem pożegnali się Izu Ugonoh i Hania Żudziewicz. Choć para otrzymała wysokie noty od jurorów, widzowie oddali więcej głosów na Julię Wróblewską i Janka Klimenta.  Kto wypadł najgorzej, a kto najlepiej zdaniem jurorów? Tego dowiecie się z relacji Party.pl poniżej!   Relacja z 7. odcinka Tańca z gwiazdami - odpadł Izu Ugonoh   22.07 Na koniec cała ekipa "Tańca z Gwiazdami" oddała hołd Prince'owi, a orkiestra Tomka Szymusia zagrała "Purple Rain".   22.05 Z programem żegna się Izu Ugonoh i Hania Żudziewicz!   22.03  Pierwsza zagrożona para to Julia Wróblewska i Jan Kliment. Dalej przechodzą Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa. Drugą zagrożoną parą są Hania i Izu.   22.01  Wracamy po przerwie! Kto pożegna się z programem? Ania Karczmarczyk i Jacek Jeschke są bezpieczni i przechodzą dalej! Ela Romanowska i Rafał Maserak również zatańczą za tydzień!   21.42 Tak wygląda tabela z punktami po dwóch tańcach:     21.39 Jak jurorzy ocenili występ Ani i Jacka? Potrafisz tak technicznie, idealnie zatańczyć standard - pochwalił Malitowski. Jedź na mistrzostwa Europy! To był najpoprawniejszy taniec dzisiejszego wieczoru! - dodał Iwona Pavlović.   Andrzej Grabowski 10 Iwona Pavlović 10 Beata Tyszkiewicz 10 Michał Malitowski​ 10   21.35 Ania Karczmarczyk zadedykowała foxtrota swojej koleżance, która jako nastolatka została potrącona przez autobus i jest niepełnosprawna. Gościnnie zaśpiewał Ivan Komarenko.   21.31 Ela Romanowska swojego walca angielskiego zadedykowała rodzicom. Jak ocenili go jurorzy? Przepiękny taniec - ocenił Andrzej Grabowski. Masz duszę taneczną i cały czas ją pokazujesz - zakończyła Pavlović.   Andrzej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik