Za nami pierwszy odcinek czwartej edycji “Tańca z gwiazdami”! Emocje były wielkie, wszystkie gwiazdy zaprezentowały się znakomicie, ale jedna z par musiała pożegnać się z programem. Po zsumowaniu głosów widzów oraz jurorów, Krzysztof Ibisz ogłosił, że z programu odpada Sławek Uniatowski, który tańczył z Magdą Soszyńską-Michno. Co poszło nie tak?

Reklama

Sławek zatańczył jeden z najtrudniejszych tańców - foxtrota. Jurorzy nie byli zachwyceni jego występem, dostał tylko 27 punktów i znalazł się na ostatnim miejscu w zestawieniu razem z Magdą Lamparską.

"Pięknie śpiewasz, ale na przyszłość musisz więcej popracować. Jednak to co nie zatańczyłeś to dowyglądałeś", stwierdziła Iwona Pavlović

Jak wypadły pozostałe gwiazdy? Świetnie spisała się Ewelina Lisowska, o której wcześniej plotkowano, że nie radzi sobie na parkiecie zbyt dobrze, a do tego gwiazdorzy na planie programu. Piosenkarka, której partnerem tanecznym jest Tomasz Barański otrzymała aż 33 punkty.

Bardzo Ci dziękuję. Nie mam więcej pytań. Czujesz rytm - powiedział Michał Malitowski.

Zobacz także

Duże emocji wzbudził też występ Łukasza Kadziewicza, który od swojej partnerki tanecznej Agnieszki Kaczorowskiej jest wyższy o 43 centymetry! Tancerka w trakcie występu zaliczyła mały upadek, ale i tak jurorzy byli zachwyceni ich walcem. Dostali aż 36 punktów!

Wielkie brawa należą się im, że pomimo upadku zrobili wielkie show i pokazali piękny taniec", powiedziała Iwona Pavlović.

Największą faworytką programu od początku była piosenkarka Cleo. Jej partnerem tanecznym jest ulubieniec widzów, Jan Kliment. Piosenkarka jest zachwycona tym, że tańczy akurat z nim:

"Zawsze kibicowałam Jankowi, bo odznaczał się wyjątkową charyzmą i był bardzo pogodny.

Jak wypadła ich cha-cha?

"To była najlepsze dziś cha-cha. Może się okazać, że ta słowiańska krew jest lepsza niż kubańska", powiedział Michał Malitowski.

Cleo i Jan Kliment dostali od jurorów aż 36 punktów.

Rywalizacja w pierwszym odcinku była wyrównana, bo 36 punktów od jurorów dostali: Rafał Mohr, Artur Pontek, Łukasz Kadziewicz i Cleo. Na dole zestawienia znaleźli się: Magda Lamparska i Sławek Uniatowski.

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz prowadzi "Taniec z gwiazdami" o kulach!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama