Sławek Uniatowski i Magdalena Soszyńska Michno w Tańcu z Gwiazdami
K.Opaliński/Polsat

Z OSTATNIEJ CHWILI: Sławek Uniatowski odpadł z "Tańca z gwiazdami"!

Sławek Uniatowski i Magdalena Soszyńska Michno w Tańcu z Gwiazdami
K.Opaliński/Polsat

Za nami pierwszy odcinek czwartej edycji “Tańca z gwiazdami”! Emocje były wielkie, wszystkie gwiazdy zaprezentowały się znakomicie, ale jedna z par musiała pożegnać się z programem. Po zsumowaniu głosów widzów oraz jurorów, Krzysztof Ibisz ogłosił, że z programu odpada Sławek Uniatowski, który tańczył z Magdą Soszyńską-Michno. Co poszło nie tak?

Sławek zatańczył jeden z najtrudniejszych tańców - foxtrota. Jurorzy nie byli zachwyceni jego występem, dostał tylko 27 punktów i znalazł się na ostatnim miejscu w zestawieniu razem z Magdą Lamparską.

"Pięknie śpiewasz, ale na przyszłość musisz więcej popracować. Jednak to co nie zatańczyłeś to dowyglądałeś", stwierdziła Iwona PavlovićJak wypadły pozostałe gwiazdy? Świetnie spisała się Ewelina Lisowska, o której wcześniej plotkowano, że nie radzi sobie na parkiecie zbyt dobrze, a do tego gwiazdorzy na planie programu. Piosenkarka, której partnerem tanecznym jest Tomasz Barański otrzymała aż 33 punkty.

Bardzo Ci dziękuję. Nie mam więcej pytań. Czujesz rytm - powiedział Michał Malitowski.

 

Ewelina Lisowska tańczy na parkiecie Tańca z gwiazdami 

Duże emocji wzbudził też występ Łukasza Kadziewicza, który od swojej partnerki tanecznej Agnieszki Kaczorowskiej jest wyższy o 43 centymetry! Tancerka w trakcie występu zaliczyła mały upadek, ale i tak jurorzy byli zachwyceni ich walcem. Dostali aż 36 punktów!
 

Wielkie brawa należą się im, że pomimo upadku zrobili wielkie show i pokazali piękny taniec", powiedziała Iwona Pavlović. 


 

Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska na jesiennej ramówce Polsatu 2015


 

Największą faworytką programu od początku była piosenkarka Cleo. Jej partnerem tanecznym jest ulubieniec widzów, Jan Kliment. Piosenkarka jest zachwycona tym, że tańczy akurat z nim:

"Zawsze kibicowałam Jankowi, bo odznaczał się wyjątkową charyzmą i był bardzo pogodny.

Jak wypadła ich cha-cha? 

"To była najlepsze dziś cha-cha. Może się okazać, że ta słowiańska krew jest lepsza niż kubańska", powiedział Michał Malitowski.

Cleo i Jan Kliment dostali od jurorów aż 36 punktów. 
 

Cleo w programie Taniec z gwiazdami zatańczy z Janem KlimentemRywalizacja w pierwszym odcinku była wyrównana, bo 36 punktów od jurorów dostali: Rafał Mohr, Artur Pontek, Łukasz Kadziewicz i Cleo. Na dole zestawienia znaleźli się: Magda Lamparska i Sławek Uniatowski.

 

Taniec z gwiazdami tabela wynikówZOBACZ: Krzysztof Ibisz prowadzi "Taniec z gwiazdami" o kulach!

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36